114 Shares 1626 views

Który reprezentuje pole informacyjne

Jak często w życiu codziennym słyszymy zdanie: „Co za świetny pomysł” Zapewne wielu mieszkańców naszej planety nie miałby nic przeciwko, aby być wśród tych, o których mówią: „W Nim było oświecone”. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorców, wynalazców, pisarzy, reżyserów. I dla dramaturgów, kompozytorów, poetów, projektantów mody. I nie byłoby interesujące dowiedzieć się, jak rodzą się pomysły i gdzie mogą szukać?

Podstawowa koncepcja

Na początku ubiegłego wieku, Vernadsky sugeruje, że istnieje pole informacyjne Ziemi. Nazwał Noosferę (dosłowne tłumaczenie z języka greckiego – „przyczyna”, „Kula”). Zgodnie z akademika, w tej dziedzinie, gromadzi wszystkie pomysły i myśli ludzi. „Zbiorowej nieświadomości” – tak jak to pojęcie przedstawił Carl Jung. Wierzył, że zawiera pomysły i archetypy, które są wspólne dla ludzi. Według współczesnej nauki, wszechświat – wielki hologram, punkty które skupia się na świecie informacji. Podświadomość każda jednostka stanowi pojedynczy fragment.

Pole informacje z całego świata – jest ogromna pula myśli i idei. Tutaj przechowywane są wszystkie dane, które nie istniały, a nawet pojawić się w przyszłości! Niektórzy ludzie, którzy doświadczyli śmierci klinicznej, mówią oni o tym wiedzieli. W świecie jesteśmy przyzwyczajeni do liniowego czasu, porusza się w tym samym kierunku – w ubiegłym-przyszłości. Ale pole informacyjne żyje własnymi prawami. Przepływ informacji w nim ma charakter cykliczny, to jest zawsze dostępny. Podświadomość ludzi związanych z tym polem. W każdym człowieku określoną danych o przeszłości i teraźniejszości, ale co jest szczególnie interesujące – i przyszłości. To właśnie stąd pochodzą najbardziej błyskotliwe pomysły.

Nie ma ograniczeń co do perfekcji

Przede wszystkim należy zrozumieć, że nie pojawia się myśl, aby osoby ot tak, znikąd. Jednym z warunków jest dość dokładnie oddaje proces idei. Mówimy o słowo „oświecenie”. Uważa się, że warunek ten jest charakterystyczny dla ludzi kreatywnych: jak delikatny charakter, są bardziej otwarci na otrzymywanie informacji z zewnątrz. Istnieją przypadki, kiedy inspiracja odwiedza osobę śpiącą, że tak powiem, chodzi we śnie. Dostęp do takich substancji jak pola informacyjnego zależy od poziomu świadomości jednostki. Im lepiej jest rozwinięta u ludzi, tym więcej danych do nich.

Jest to interesująca opowieść o uzdrowicieli i mediów o nazwie Edgar Keys, jest on znany wielu jako „śpiącego proroka”. Ten człowiek był w stanie wejść w stan, w którym jest udostępniane informacje o ludziach i ich życiu. Według niego, jeśli dostał się do biblioteki, aw nim stary człowiek wręczył mu książkę o człowieku. Sprawa znajduje się w nim niezbędne informacje, a następnie wrócić do prawdziwego życia. Taki jest tylko dostępne jednostki. Z reguły ludzie zablokowany z połączenia kanał informacji. Ale nie martw się, każdy z nas ma tendencję do samorozwoju i samodoskonalenia, to chcesz. Tak więc okazuje się, że pole informacyjne – to ogromna baza danych wszechświat. Tutaj wszystko jest podzielone na warstwy. Uważa się, że dostęp do niego nie zależy od cech osoby wzywającej dane. W tym przypadku, osoba otrzymuje tylko te informacje, które nie mogą mu zaszkodzić.

Komunikacja z pola informacyjnego

Istnieją różne typy to:

– Standardowe połączenie. Jest prawie całkowicie zablokowany kanał, pracujący w kierunku „Człowiek – pole”. Po przeciwnej stronie bloku wykazały rzadkie. Mówimy o intuicji i oczekiwaniu.

– „nieświadomy” związek jest rodzajem jasnowidzenia. W tym przypadku, strumień danych ma dwa kierunki. Wspomniany proces jest niekontrolowany, to jest to, co ludzie nazywają „inspiracji”.

– kontrolowane komunikacji. Można powiedzieć, że jest on sterowany jasnowidzenia. Moc jasnowidzenia zależy od poziomu dostępu do pola informacyjnego osoby. Tak więc, im wyższa rozwinięte ludzi, tym większa ich szanse. Dlatego wszystko jest w naszych rękach! Nie gonić pomysły i doskonałość, a potem będą cię odwiedzić.