440 Shares 7696 views

praca barman. Jego funkcje i pułapki

Barman praca, na pierwszy rzut oka, dość nowoczesny, było około stu lat temu w Europie. Pierwszy jego przedstawiciela Radzieckiego uważane Karl Bilders, który wcześniej służył jako kucharz na statku. Obecnie praca ta przyciąga głównie młodych mężczyzn, ale nie od siebie wytwarzają wyższą jakość barmana. Ta praca wymaga różnorodnych umiejętności i zdolność do szybkiego poruszania sytuację. W przeciwnym razie już dawno w tym miejscu nie będzie późno.

Barman praca: Uprawnieni Wnioskodawcy

Nowoczesne kelner być nieco psycholog trochę showmanem niekoniecznie dobrze zorientowani w rodzaju alkoholu. Pożądane jest, aby być w stanie żonglować przynajmniej podstawowy poziom. Wydaje się, że nie wszystko jest tak trudne, ale bez pewnych umiejętności i cech osobistych nie może liczyć na sukces w barze.

W odniesieniu do kształcenia specjalnego, to nie jest codzienną koniecznością. Choć pracodawca wybierać między erudyta młody człowiek z wyższym wykształceniem i szerokich horyzontach, i człowiek po prostu wie, jak to wlać wodę do szklanki, oczywiście, dać pierwszeństwo do pierwszego. Więc miej to na uwadze.

praca barman polega głównie na zdolności do szybko i dokładnie wymieszać koktajle. Dlatego też, bez wiedzy o sztuce w jakikolwiek sposób. Handy dobrej koordynacji ruchów i tworzyw sztucznych. Tak, i spojrzenie w zawodzie jest również bardzo ważne. Od tego zależy przyszłość zarobki barmana – wskazówka, ponieważ nikt nie anulowane. Goście są przyjemne do rozważenia przy ladzie z uśmiechem przystojny facet lub dziewczyna (w wielu placówkach można zobaczyć nie tylko barmana, ale barmanka).

Bez którego nawet nie wnioskodawcę pracy barman? Oczywiście, bez umiejętności komunikacyjne i umiejętność znalezienia wspólnego języka z wszystkich klientów, niezależnie od płci, wieku i sytuacji finansowej. Dobrze, jeśli można rozwijać swój własny styl komunikacji – wtedy będzie miał własne klientów i zwiększyć instytucji zarobkach, że najbardziej pozytywny wpływ na zarobki.

Wady zawód barman

Wielu młodych ludzi uważa, że to tylko bajka, a nie praca. Barman poznać siebie zabawę, poznawanie różnych ludzi, ma nieograniczony dostęp do napojów i tym podobne, jak swoim własnym szefem. Ale w rzeczywistości to pułapki leżeć zawodu. Swobodny dostęp do alkoholu może prowadzić do dużych kłopotów, a jej wadą – grzywny. Jednak w niektórych instytucjach, właściciele sami zachęcają alkoholu barmani uzależnienia. można pić, ale nie do utraty pamięci. I wypić parę z klientem – świętą przyczynę.

Ponadto, jeśli są bardzo atrakcyjne, na pewno cieszyć się uwagi ze strony płci przeciwnej, to znaczy, że będzie tak w tobie zakochana dziewczyna, i zazdrosny.

Wreszcie, praca barmana prawie zawsze przewiduje jego kawalera lub status rozwiedzeni. Po takim towarzyskim zawodzie nie można łączyć ze szczęśliwym życiem rodzinnym.

Barmani są już wymagane w każdym mieście. I dostać tę pracę, czy nie – zależy od Ciebie. Teraz przynajmniej znać podstawowe wady i zalety zawodu barmana.