494 Shares 4029 views

Instrukcje dotyczące złamania dżinsów. W domu? Łatwo!

Wytarte dżinsy zawsze były popularne i być może nigdy nie wyjdą z mody. To dziwne, ale cena modeli z wybiegów i dziur jest znacznie wyższa niż w przypadku zwykłych dżinsów. Po prostu te modele wyglądają bardziej stylowo i skutecznie, a dziewczyny, jak wiesz, są gotowe podać pieniądze, aby wyglądać oszałamiająco.

Okazuje się, że możesz zerwać swoje dżinsy na własną rękę. Nie jest konieczne przepłacanie za gotowy model. Ponadto jest to okazja do fantazji i modelowania własnego modnego produktu. Więc, jak rozebrać dżinsy w domu, aby nie żałować zepsutej rzeczy?

Najpierw musisz wybrać odpowiednie spodnie. Nie powinny być szczególnie elastyczne. Również dżinsy powinny być gęste i wysokiej jakości, w przeciwnym razie szczeliny i zarysowania zmienią się w duże otwory. Skutecznie wyglądają zarysowania na modelach z nyplami, nity metalowe i przepełnienie koloru (na przykład ciemniejsze na podeszwach i lekkie na biodrach). Po wybraniu materiału z przyjemnością rozerwiemy dżinsy . Potrzebny jest skalpel i kreda. Wieszaj lub rozprowadzaj dżinsy. Pomaluj miejsca, w których chcesz zobaczyć szczeliny lub złom. Spójrz w czasopisma o różne opcje, jak rozdarzyć dżinsy. W domu można uzyskać prawie ten sam efekt, co markowe firmy. Umieść swoje spodnie i upewnij się, że masz prawidłowe oznaczenia. Zazwyczaj symetryczne wzory są wykonane na obu nogach, ale to pozostaje według własnego uznania. Czasami lekkie zaniedbanie i asymetria są bardzo skuteczne. Kiedy układ jest gotowy, możesz zacząć pracę. Zrób kawałki, a nie zerwij dżinsów, w przeciwnym razie tkanina może się złamać. Po wykonaniu nacięcia, ostrożnie wyciągnij gwint, tak aby dziurka była wyrwana, a nie ścięta. Możesz po prostu prowadzić krawędź noża wzdłuż krawędzi otworu. Im częściej robisz szczeliny, tym więcej dżinsów. Możesz osiągnąć efekt spodenek koronkowych, robiąc częste rozcięcia wzdłuż szerokości spodni.

Stylowo wyglądające otwory z zarysowaniami. Mogą być na przemian, lub można po prostu zacierać dżinsy na otwory. Tylko wtedy, gdy skalpec nie musi być cięty, a trzeć dżinsy. Następnie otwory nie wzrosną, a widok będzie bardzo atrakcyjny.

Możesz ćwiczyć na starych dżinsach, zwłaszcza jeśli nie wiesz dokładnie, jak rozdarć dżinsy. W domu można używać papieru ściernego do zacierania . Następnie możesz nosić nowe spodnie, tworząc z nich własny model. Możesz też zrobić obdarżone dżinsy dla przyjaciela. To będzie odpowiedni prezent dla siebie, którą docenią.

Dowiedzieliśmy się, jak rozdarzyć dżinsy w domu. Ale, poza tym, musisz wiedzieć, jak dbać o nich. Po zakończeniu cięcia i zarysowania dżinsy należy spłukać zimną wodą i wysuszyć w naturalnych warunkach. Umyj je lepiej ręcznie lub delikatnie. Pamiętaj, aby umieścić te dżinsy w specjalnym przypadku lub w starej poduszce, w przeciwnym razie maszyna zniszczy resztę nici spodni i zrujnowie całą strukturę.