860 Shares 9259 views

Sauna i basen – magiczna kombinacja!

W dzisiejszym świecie, cywilizowany świat jest dumna ze swojej czystości. Ludzie w Europie i Ameryce z obrzydzeniem marszcząc brwi, gdy przypadkowo dotknąć brudną poręcz lub zwykły bum w transporcie publicznym. Ale niewiele osób wie, że niektóre dwa lub trzysta lat temu Europejczycy tylko niejasno rozumieć znaczenie do mycia. Na przykład, umyła czasu średnio dwa razy w moim życiu na chrzest i pierwszą noc poślubną. Smród i robactwo – wynik bardzo żałosny. Wszy kościół uważany nawet łaska (oczywiście bardzo wątpliwe). Nawiasem mówiąc, słynny bielizna jedwab został wynaleziony w tych wspaniałych czasów. Ponieważ jedwab jest gładka jest znana, i pasożyty nie mógł na to poradzić. I nawet jeśli te wszystkie „uroki” uważali rosyjski, niemal szalone, bo to było w zwyczaju tych co sobotę do odwiedzenia kąpiel.

Kto nie lubi kąpieli RASSC! Pamiętaj! Oddychająca ciepła kamienie, a przepływ gorącej pary pachnące gdy plesnesh dębowe wiadro. Gdy z jakiegoś powodu szef jest włączony, nie na miotle, dosyć tańczyć na plecach, nie na unikalnym zapachem dębu lub liści brzozy przyklejone do ciała. Kiedy siedzi w szatni i popijając zimny napar, myślisz, że życie jest piękne, wszystko sama. Kąpiel Białoruś – proste! Przecież każdy ma dom na wsi, a nie ma gdzie budować ten cud. Można nawet postawić mocny dąb wanna, aby wyskoczyć z łaźnią parową, przypominając już oddycha lokomotywę parową, z rozbieg do skoku do zimnej wody. Dla tych, którzy lubią żyć w wielkim stylu, można zbudować basen.

Jeśli uważasz, że basen na Białorusi – jest to niemożliwe fantasy, mylisz się. Nowoczesne metody w budownictwie będzie rozwiązać ten problem. Z silnym pragnieniem, można nawet zbudować basen na dachu, i cieszyć się nim, nawet w zimie (dobrze, to jest dla ekstremistów i morsy) lub zorganizować ogrzewania wody w basenie, dobrze, to jest w ogóle drogie. Ogólnie rzecz biorąc, każdy może wybrać dla siebie.

Pamiętaj, aby wznieść się wanna, a co najważniejsze nie zapomnij ich używać, jeśli nie chcesz, aby zanurzyć się w ciemnym romansu średniowiecza!