159 Shares 8513 views

Jak wziąć kredyt samochodowy z Rosselkhozbank

Obecnie samochód jest nie tylko środkiem transportu lub luksusu, ale także narzędziem pracy dla ogromnej liczby obywateli rosyjskich. Z pomocą transportu towarów i świadczenia usług. Dla tych, którzy chcą kupić nowy samochód, kredyt samochodowy jest zawsze dostępny Rosselkhozbank. Z pomocą pożyczonych środków, można kupić swój wymarzony samochód, który jest po prostu niemożliwe, aby zapisać w dzisiejszej gospodarce.

Agricultural Bank – organizacja, której akcje są w 100% własnością rządu Federacji Rosyjskiej. Liczba oddziałów banku przekracza 1600, a w Kazachstanie, Tadżykistanie, Białoruś, Armenia i Azerbejdżan otworzył swojego przedstawiciela.

Kredyt samochodowy Rosselkhozbank pozwala na zakup samochodów zarówno produkcji krajowej i zagranicznej. Ten rodzaj kredytów nie zezwala bankom kontrolować celowego wykorzystania środków przyznanych. Ponadto, bank ma wiele różnic, co stawia go na szczycie z zakupem samochodu klasy średniej, co następuje:

 • Nieobecność z różnych opłat i kar;
 • niskie oprocentowanie kredytu samochodowego Rosselkhozbank wydany przez skromne 13,5% w skali rocznej;
 • Minimalny pakiet wymaganych dokumentów;
 • minimalny wiek – 18 lat;
 • wygodne dokonywanie płatności miesięcznych;
 • ubezpieczenie CASCO jest wliczona w kwotę kredytu.

Oblicz kredyt samochodowy Rosselkhozbank, można użyć specjalnego kalkulatora umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej banku. Można również znaleźć specjalną formę formularzy zgłoszeniowych do jej otrzymania. Wypełnić i przesłać go do postu menedżera, można w ciągu zaledwie kilku godzin, aby dostać zaproszenie do banku dalszych usług przetwarzania. Urząd kredytobiorcy czeka na krótki wywiad, badanie przewidziane oryginalne papiery wartościowe, ocenę zakupionych maszyn i zawarcia umowy kredytowej.

Kredyt samochodowy Rosselkhozbank są dostępne do zakupu zarówno nowych, jak i używanych samochodów. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać w ramach tego programu wynosi 200 tysięcy rubli. Aby otrzymać pieniądze trzeba mieć pewność, aby zapłacić pierwszą ratę, która wynosi 10% dla nowych samochodów osobowych i 20% dla drugiej ręki. Maksymalny okres, na który można dostać kredytu wynosi 5 lat.

Na zakup długo wyczekiwany pojazd jest idealnym wyborem Rosselkhozbank. Kredyt samochodowy, oprocentowanie, które jest zawsze z 13,5% w skali roku, jest idealnym narzędziem do zakupu.

W zależności od okoliczności i rodzaju dokumentów produktu może być różna, ale zawsze istnieje kilka głównych referaty w każdym przypadku:

 • ważny paszport obywatela Federacji Rosyjskiej;
 • Wniosek o fundusze;
 • Kopia historii zatrudnienia ;
 • stała rejestracja w bliskim sąsiedztwie jednego z oddziałów banku;
 • rachunek zysków i strat za ostatnie sześć miesięcy.

Dla łagodniejszych warunkach kredytowych zawsze może stanowić gwarancję i znaczną przedmiotu zastawu. Kiedy zapewniając najbardziej kompletnych informacji o sobie kredytobiorca może spodziewać się, aby otrzymać pożyczkę na najniższym oprocentowaniu tak długo, jak to możliwe.