530 Shares 3936 views

Teraz wiemy, jak powiesić podkowę nad drzwiami

Od czasów starożytnych, główny talizman na szczęście i powodzenia podkowy uznano. Uważają, że pochodzi w starożytnym Egipcie. Mimo, że wyjaśnienie tego jest dość prozaiczny. U koni rydwanów faraona zostały wykorzystany ze złotej podkowy do kopyta. Naturalnie, konie są czasem stracił obcasy. Odkryli wspólne ludziom i, oczywiście, obie stały się bogatsze i szczęśliwsze.

W folklorze istnieje ciekawa legenda. Raz przed kowala przyniósł diabła w postaci konia i zaczął kusić do złych czynów. Ale Koval nie tylko nie ulec pokusie, ale udało się również buta demon siebie. I że szatan nigdy nie zapomnę ich porażki, podkowy przybite przy wejściu do kuźni. I pochodzi z tradycją w domach sklepie obuwniczym. Dopiero teraz była kwestia jak powiesić podkowę nad drzwiami: w górę lub w dół rogi.

Dobrego samopoczucia w domu

Mimo to, jak jest to konieczne, aby naprawić buty, tak że przynosi szczęście, szczęście, był to prawdziwy talizman? Istnieje kilka opcji. Zwolennicy niekonwencjonalnych poglądów i Amerykanów uważa, że symbol ten musi wisieć kończy się na szczęście nie zawsze jest skupiony, ponieważ przypomina filiżankę w takiej pozycji. A twój dom był pełen kubek, ale szczęście nie opuścił dom, nie można włączyć podkowy, rogi trzeba patrzeć w górę. A jednak istnieje opinia, że w ten sposób pochłania energię z kosmosu. Jeśli podkowa kolei energia pójdzie w ziemię.

Nie ma innej opcji, jak powiesić podkowę nad drzwiami. Starożytny amulet powiesić rogi w dół, aby chronić dom przed złą energią. Jeśli zły człowiek chce odwiedzić swój dom, a następnie końce podkowy będzie zaczepić wszystkie złe rzeczy, nie pozwalając dostać się do środka.

W celu uniknięcia na pytanie, w jaki sposób i gdzie powiesić podkowę, warto słuchać zaleceń ezoterycznych. Dla dobrego samopoczucia w domu opiekuna najlepiej jest powiesić wewnątrz rogów obudowy do góry. Symbol wiszące na podwórku lub w drzwiach, to mocno zamknąć wejście złych duchów.

Ważną regułą: Podkowa muszą być metalowe, wykonane z innego materiału będzie służyć jedynie funkcję dekoracyjną. Przylgnąć amulet tylko jeden bolec, uważnie upewniając się, że nie było jeszcze jakieś gwoździe. razem właściciele muszą wykonać tę ważną magię rytualną.

Aby określić kolejność, w jaki sposób powiesić podkowę nad drzwiami, starają się badać wszystkie sposoby i tylko oglądać na chwilę. Następnie można wybrać opcję, że w swojej opinii, przyciągnie w domu szczęścia i dobrego samopoczucia.

Po przeczytaniu tego artykułu, wiele prawdopodobnie ustalili, jak prawidłowo powiesić podkowę nad drzwiami. Pozostaje sprawa za mały: odnaleźć talizman. Rzeczywiście, w naszych czasach na drogach jedziemy samochodów, autobusów i innych pojazdów i koni – wielką rzadkością. Gdzie znaleźć maskotkę? Zakup nie będzie działać. Ale jeśli jesteś bardzo szczęśliwy i znalazł podkowę na szczęście, jak go powiesić, to już wiem.

wniosek

I wreszcie jeszcze kilka ujęć podków:

  • Chcesz zapisać dom – maskotka pomocy nad drzwiami;
  • Chcesz znaleźć rodzinę – powiesić podkowę nad ogniem;
  • Umieść na podwójnym łóżkiem – dziecko rodzi;
  • Zapiąć na parapecie – privlechosh pieniądze do domu.