297 Shares 3086 views

Drutach skarpety Szprychy: wskazówki dla początkujących

Wielu początkujących mistrzowie wierzą, że skarpetki dzianiny – to najtrudniejsze w tej robótki. I rzeczywiście, istnieje wiele sposobów, aby utworzyć je z palca, guma na bokach … i jak wiele opcji tam są dziane obcasy? Wszelkie needlewoman może się mylić. Tak jak na drutach skarpetki?

Standardowy schemat

W klasycznej wersji jest na drutach z gumek na cztery szprychy. Wzór może wziąć każdy dziecięce 1×1, 2×2 dla dorosłych, dla ściślejszej drutach wzór, wybrać język angielski. Dokonaj dziąseł żądaną długość do głów nie latać z nóg. Następnie przednie haft zmieścić kolejne 3-5 centymetrów na zejście do pięty.

Teraz, z dwa końce szprych przenieść swoje zakładki 2 na lewo i podnosząc piętę jest dobre a co złe dzianiny wzór. Boki, ich liczba jest najlepiej podzielić na 3 szprychy, gdzie środkowy nie zmienia się, a zmniejszenie to wynika z boku.

Następnie wybrał oryginalną liczbę pętli. W zamian działania lewy (przedni) igły i piętę dzianiny skarpetki z igłami przedniej ściegu małego palca. Dalej jest zmniejszenie czterokrotnie, natomiast przez pozostałe pętle nie będzie ostatni wątek. Wielu początkujących mistrzów przeraża drutach piętę. Ale jeśli po raz pierwszy na drutach skarpety w klasycznym systemie, możliwe jest przyjęcie innych metod hodowli.

Niestandardowe drutach skarpety szprychy

Z nietypowych wzorów skarpet, ale raczej z ich wyszukiwania, trudności by powstać. Najważniejsze, aby zdecydować, jaki rodzaj produktu chcesz połączyć.

  • Z palca. Skarpety te są dziane z palców, wpisując odpowiednią liczbę pętli (linia ta jest następnie sieciowany). Tutaj pięta ma inną drogę formacji, a wszystkie pozostałe części są tworzone tak jak w klasycznej wersji.
  • Na piętach. W tym przykładzie wykonania, wzór rombowy związku. Fakt, że pięta jest dziany kwadratowy (potem szyła), a następnie jest dodanie pętli dla stóp i nóg. Rysunek niezwykłe, ale wygodny w noszeniu, jest konieczne badanie niezależnie od siebie.
  • Całkowicie. Drutach skarpety szprychy po bokach! Klasyczny schemat w dwóch szprych. Get Ready „spłaszczony” produkt, który może tylko szyć.
  • Od połowy. Wielu mistrzów nie przeszkadza i po prostu dziać stopę, z końcami których vyvyazyvayut palców i pięty produktu.
  • Motywy. Szwaczka tworzenia nowych modeli skarpetek z kwadratów, które są połączone w określony sposób względem siebie.

Jak związać proste i niezwykłe skarpetki dla początkujących?

Najprostszą rzeczą – eksperymentować z przędzy nie tylko kolorem, ale również tekstury. Spójrz, jakie modele są uzyskiwane z „łopatkami”, „cekiny”, „gałek” i innych rodzajów nici. Gdybyśmy wiążące igieł klasyczne skarpetki, a potem po prostu dodać hafty, hak rurociągów lub dekoracyjne ornamenty. Najważniejsze – aby stworzyć nie tylko wyjątkowe rzeczy, ale również wygodne!

Różne metody dziania mogą tylko mylić początkujących. Oryginalny produkt najlepiej wyobrazić kolory i niezwykłe wzory. Na przykład, wszyscy przyzwyczajeni do „winter” ciepłe modele paski gumy i przedniej powierzchni. Potem niespodzianka otaczający ażurowe „lato” wzór, plecionki, pokręteł lub wzór sowy.

Rzeczy się pieszo, na każdym etapie ich pomiaru. Gdy igły na drutach skarpetki, jest to szczególnie ważne. Na przykład, elastyczna taśma przywiązany do pięty, próbował dalej, to dzianina cztery wiersze i przykładowe ponownie, jeśli to konieczne, aby zmniejszyć liczbę pętli dla stóp. Dla niektórych łatwiej zabrać swoje pomiary do tie piękne skarpetki.