770 Shares 4536 views

Aktywne konkursy na urodziny dla młodych ludzi

Urodziny obchodzone są w wesołej i przyjaznej firmie. Aby utrzymać wakacje przez długi czas, zorganizuj aktywne konkursy w urodziny dla młodzieży.


"Wieloryb i kot"

Wszyscy gracze są w kole, trzymając się za ręce. Prowadzenie każdego gracza szepta imię zwierzęcia. Potem, kiedy wszyscy zapamiętują jego słowa, zaczyna się zabawa. Istotą gry jest to, że osoba, której kiedykolwiek powiedział "z wielorybem", ze słowami facylitatora, powinien usiąść natychmiast. Zadaniem swoich sąsiadów jest nie pozwalanie mu na to. Lepiej jest wezwać słowa w szybkim tempie, aby uczestnicy nie mieli czasu na oddech. Zabawne jest to, że prezenter dokonał słowa "wieloryb" każdemu nieparzystemu graczowi, czyli przez jeden. Pod koniec gry można powiedzieć "Wieloryb". Doprowadzi to do tego, że prawie wszyscy uczestnicy zasiądą ostro. Najprawdopodobniej pozostali nie radzą sobie, a gra kończy się ogólnym "filcowaniem" na podłodze.

"Sesja duchowa"

Gry i zabawy na urodziny mogą być zróżnicowane żartami i żartami. W tej zabawie prezenter proponuje zorganizować prawdziwą sesję spirytystyczną. W tym celu zaproś jednego uczestnika, a gospodarz siedzi przy nim na wcześniej przygotowanym stole naprzeciw niego. Na stole są dwie płyty. Moneta jest umieszczona w płycie lidera. Wszyscy pozostali widzowie stoją wokół stołu. Uczestnik gry zostaje wyjaśniony, że musi dokładnie postępować zgodnie z ruchem lidera, a następnie moneta przesunie się na jego talerz. Wynoszą światło, zapalają świece i zaczyna się sesja. Lider bez słów wykonuje różne ruchy, włączając w to przenoszenie dłoni na talerz i na twarz. Po zakończeniu konkursu prezenter oświadcza, że sesja się zawiodła i włącza światło. Całą rzeczą jest, że płyta gracza była wędzona, a teraz jego twarz jest smarowana sadem.

Kolobok

Konkursy na przyjęcie urodzinowe dla młodych ludzi będą bardziej zabawne, jeśli zaangażujesz wielu aktywnych uczestników. W tej grze młodzież zaprasza do gry w baśni. Aby to zrobić, wszyscy uczestnicy różnią się w różnych kierunkach. Każda grupa siedzi na krzesłach w jednej linii. Wśród uczestników rozdają się role babci, wnuczki i tak dalej. Ponadto wszyscy gracze otrzymują drugą rolę – kolobok. Gospodarz zaczyna opowiadać historię. Najważniejsze jest to, że ktoś, kto słyszy jego rolę, musi szybko biegać wokół wszystkich krzeseł. Lider powinien często dzwonić do wszystkich postaci. Na przykład: "babcia pieczona … chociaż może nie babka … piłka … albo piłka …". Zabawa kończy się, gdy wszyscy uczestnicy wychodzą z ich mocy.

"Most erotyczny"

Konkursy w dniu urodzin dla młodych ludzi są bardziej zabawne, jeśli wśród gości jest wystarczająco dużo młodych ludzi i dziewcząt. W tej grze młodzi podzieleni są na dwie zabawne drużyny. Moderator wyjaśnia, że zwyciężony odważny zespół, który wygra najdłuższy most z własnego ubrania. Gra potrzebuje wystarczającej ilości miejsca.

Takie śmieszne konkursy w dniu urodzin dla młodych ludzi można organizować bez nakładania dodatkowych atrybutów. Jeśli firma zyskała aktywność i żarliwość, będzie to dla wszystkich zabawne, nawet bez alkoholu. Możesz wziąć takie konkursy na urodziny dorosłego lub dziecka, najważniejsze jest jasne wyjaśnienie zasad i przyznanie nagród najbardziej aktywnym uczestnikom.