535 Shares 7306 views

Cień Mordoru: wymagania sprzętowe i data premiery

Do tej pory, najprawdopodobniej, już wszystko przeczytać trylogię Tolkiena „Władca pierścieni”. To już usunięte filmową trylogię, a następnie sfilmował trylogia być również historia. Jednak warto zauważyć, osobno gier komputerowych, ponieważ od wielu lat, deweloperzy nie są zbyt skutecznie starał się przekazać atmosferę Śródziemia w swoich projektach. Niektóre z nich uzyskać bardzo dobrej jakości, niektóre marnie powiodła się, ponieważ byli zbyt ambitny w swoich próbach nie zbyt wysiłku, aby przejść do słynnej nazwy. Jednak ostatnio nie był to projekt, który ma wielką szansę przejść do historii jako prawdziwe arcydzieło. Gra Śródziemie: Cień Mordoru, wymagania systemowe, które są bardziej szczegółowo analizowany poniżej, jest unikalnym połączeniem RPG i akcji, a jego cechą jest interakcja ze światem zewnętrznym. każdy twój czyn ma swoje konsekwencje, a to nie jest udawany nieliniowość, jak w wielu innych grach. Tutaj, jeśli nie dobić wroga i dać mu uciec, mógłby leżeć niskie, poważne wysiłki jedynie do późniejszego powrotu i zemścić się na tobie. W ogóle, czekasz na niezapomnianą podróż do świata Śródziemia – ale tylko wtedy, gdy są do Państwa dyspozycji jest bardzo mocny komputer.


System operacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany w cieniu gra Mordoru, wymagania systemowe mogą przestraszyć cię trochę, ponieważ projekt wykorzystuje innowacyjne systemy, które umożliwiają świat stale reagować na działania gracza. Jednak od razu rzuca się w oczy to fakt, że gra obsługuje Windows Vista – system operacyjny, z którego większość programistów od dawna opuszczony. Oczywiście, będzie to podobać pewnego grona graczy, którzy jeszcze nie przestawił się „siedem” lub „ósemka”, ale nawet w cieniu Mordoru w zalecanych wymagań systemowych pojawiają się tylko te dwa ostatnie systemy. I trzeba mieć wersję 64-bitową lub można uzyskać bardzo dużą liczbę problemów z uruchamianiem. Cóż, teraz nadszedł czas, aby zobaczyć, co cień Wymagania systemowe Mordor w odniesieniu do aspektu technicznego, to znaczy, że konfiguracja komputera.

edytor

W cieniu wymagań systemowych Mordor może powodować łagodne panikę wśród graczy, którzy nie zaktualizowanych komputer. Na przykład, możemy przynajmniej procesora, ponieważ nawet wymagania dotyczące konfiguracji będzie już orientacyjny. Fakt, że minimum trzeba będzie procesor quad core, którego wydajność będzie wynosić nie mniej niż 3,4 GHz. Jednakże, jeśli chcesz osiągnąć maksymalną wydajność w grze, trzeba będzie uzyskać z sześcioma rdzeniami procesora, którego moc będzie około czterech GHz. Jak widać, pięć lat temu komputery na tle tych wymogów wydaje się ruiny starego, choć wciąż wiele projektów. Wymagania systemowe Śródziemia: Cień Mordoru nie przestanie zadziwiać was w przyszłości.

Pamięć o dostępie swobodnym

Jeśli mieli nadzieję, że w tej kolumnie Wymagania systemowe Śródziemia: Cień Mordoru będzie trochę bardziej wyrozumiały, jesteś w błędzie. Podobnie jak w większości nowoczesnych projektów, tutaj trzeba będzie 8 GB pamięci, jeśli chcesz, aby uruchomić grę na maksymalnych ustawieniach, a nie spowalniać w tym samym czasie. Naturalnie, można zapobiec i zmniejszyć ten próg do 6, a nawet do 4 GB, ale będziesz musiał albo obniżyć ustawienie, czy do walki poważne hamulce i trzasków, które mogą znacznie zepsuć wrażenia z gry. Dlatego wskazane jest, że komputer spełnia wymagania maksymalnych, a nie minimalne. Oczywiście, gdy wymagania systemowe zostały uznane Śródziemie: Cień Mordoru, wielu graczy byli w szoku. Ale zapowiedź przyszedł dłuższego czasu, tak aby każdy miał czas, aby uaktualnić swój komputer, lub po prostu zastąpić go nowoczesnym.

karta graficzna

Innym bardzo ważnym elementem, który musi być w pełni przygotowany do gry, aby funkcjonować prawidłowo – tę kartę. Bez niego nie będzie w stanie cieszyć się wygląd projektu, więc upewnij się, aby zarezerwować pamięci wideo nie jest mniejsza niż jeden gigabajt. Jednak warto zauważyć, że jest to tylko minimalne wymagania systemowe – jeśli mówimy o zalecanym, powinieneś dostać kartę, która będzie miała co najmniej 2 gigabajty wideo – wtedy można grać bez żadnych problemów. Jedynym pytaniem pozostaje nie jest uważane w odniesieniu do Śródziemia: Cień Mordoru – data wydania. Wymagania systemowe są teraz jasne dla wszystkich, a każdy wie, jakie parametry muszą go szukać, aby móc cieszyć się ekscytującą rozgrywkę projektu.

zwolniony

Jak wspomniano wcześniej, ta gra jest bardzo świeże – to przyszło dopiero pod koniec ubiegłego roku. W Ameryce zwalniający na konsole odbyła się 30 września, a na PC – 2 października. 03 października Unia Europejska i obywatele rosyjscy byli w stanie zdobyć to arcydzieło.