689 Shares 4193 views

Abdel Cellou: biografia pisarza, a opinie z pracy

Abdel Cellou – człowiek, który stał się znany na całym świecie dzięki filmowi „Nietykalni”. Fabuła filmu – historia jego życia. Kilka lat przed wydaniem obrazów na ekranie, napisał książkę o wspomnieniach Abdel Cellou. „Zmieniłeś moje życie” – dzieło niezwykły los zwykłego człowieka. Ten artykuł będzie mówić o tej książce.

paryski Arab

Abdel Cellou urodził się w Algierii. Ale gdy chłopiec miał cztery lata, był w Paryżu. Rodzice wysłali go do dorastają w jałowej arabskiej rodziny mieszkającej w stolicy Francji. Dla mieszkańców Afryki Server w tym akcie, nie było nic o jakiekolwiek niepożądane lub nietypowe. Tak jak wielu biednych mieszkańców Algierii. Cellou żona dała synów do podniesienia dalekich krewnych, córki opuścił się również z domu było bardziej satysfakcjonujące.

Abdel Sella, którego biografia jest uruchomiona na jednym z trudnych dzielnic Paryża, nigdy nie napisał książki o swoim życiu, jeśli nie wtedy, gdy los zaprowadził go do niejakiego Philippe Pozzo di Borgo. Autor prac, o którym mowa w tym artykule, niechętnie poszedł do szkoły, spędził większość swojego czasu na ulicach Paryża w poszukiwaniu łatwych pieniędzy. Żył bez myślenia o przyszłości io tym, co jest przyczyną blisko bólu. Byłoby poszły całe swoje życie, gdyby nie wydarzenia, które były przedmiotem filmu „Nietykalni”.

wczesne lata

Jakie było jego dzieciństwo algierski chłopak? Był traktowany brutalnie? Rodzice zastępczy nie płacić mu wystarczająco dużo uwagi i opieki?

Pierwszy dowiedział Abdel Cellou – ukraść. Jego wykształcenie jest sześć lat nauki. Na posterunku policji, spędził tyle czasu, ile czuł się jak ryba w wodzie. Przynajmniej dopóki nie okazało osiemnaście. Jednak ani rodzice, ani środowisko, ani społeczeństwo oskarża paryski Abdel Cellou. „Zmieniłeś moje życie” – ludzkie wspomnienia, które od najmłodszych lat był przekonany, że w celu uzyskania czegoś, nie ma potrzeby, aby wysiłki. można po prostu wyciągnąć rękę i wziąć.

przybrani rodzice

Ludzie, którzy brali Abdel Cellou na edukację, pochodził z Algierii. Oni nie mieli pojęcia o tym, jak wychowywać dzieci, co jest system edukacji w szkołach Paryża. Zadbali o przybranych synów, kupił im wszystko, czego potrzebują. Rodzice zastępczy nie ogranicza swobody chłopców. W takich okolicznościach Abdel Cellou – osobowość bardzo kochający wolność i energiczny – ma potencjał, aby stać się złodziejem i przestępcą. Mógł spędzić dużą część swojego życia za kratkami. Gdyby nie przypadek …

talent przestępca

Nauczyciele często wydalony Abdela z klasy, który dał mu wielką radość. Arab chłopiec był w stanie zbadać zawartość kieszeni francuskich dzieci i dostać wszystko, czego potrzebujesz. We wczesnych latach był już wykwalifikowanych szantażysta. I przez dwanaście lat Abdel stracił ostatnią szansę stania się praworządnym obywatelem. Rodzice adopcyjni – dobrzy ludzie i naiwne – nie mogła dokonać zmian w swoim życiu.

bywalec bullpen

Tak się nazywa jeden z rozdziałów składających się na książkę. Abdel Cellou życie stopniowo zmieniać. Proces był długi i prawie niezauważalnie. A według Abdela, zmiana w jego życiu nie byłoby możliwe bez nieinwazyjnych interwencji pierwszy i jedyny inny – Filippa Potstso.

Przed spotkaniem z francuskiego arystokraty Abdel wielokrotnie ścigane. Dziesięć miesięcy spędził w więzieniu Fleury, który w swojej książce, ironicznie nazywa się „domek”. Przed spotkaniem z Filipem Abdel prowadził życie, które nadaje mu doskonale.

Co jest główną cechą tej książki? Autor nie mówi o trudnościach ubogiego arabskiej młodzieży, który odwrócił się od społeczeństwa francuskiego. Raczej opowiada leniwe osoby, awanturnika i złodziej, który nie chce, aby rozpocząć normalne życie, pomimo pomocy kochających rodziców, pracowników socjalnych i pracodawców. Nie chciał się zmienić. Uważał, że życie dobrze.

Filipp Potstso zmieniła nie tylko swój los. Ta osoba pomogła Abdel przede wszystkim uświadomić sobie, jak źle swój pogląd na życie.

zasiłek dla bezrobotnych

Jaki był koniec lat osiemdziesiątych Abdel Cellou? Zdjęcie mężczyzny znalezionego w tym artykule. Są obrazy, ale zwykłym człowiekiem charyzmatycznym pochodzenia arabskiego. Trudno jest myśleć, że ten człowiek od dwudziestu czterech lat nie mają pojęcia o uczciwej pracy.

Oprócz kradzieży, Abdel praktykuje inny sposób na zysk. Po zwolnieniu z więzienia, on, oddanie trochę wysiłku, stwarzające jako młody człowiek, szczerze chcą reform. Od czasu do czasu był w urzędzie dla bezrobotnych, otrzymał kolejny kierunek. Idąc do potencjalnego pracodawcy, wiedziałem dokładnie, co zostało odrzucone. A zatem – w dole. Wszystko poszło zgodnie z planem, aż do czasu, gdy poznał Filippa Potstso. Każdy, przeglądając setki nominacji dla pielęgniarek, zaskakująco krewni i przyjaciele wybrali niewykształceni młodzi Arabowie i zuchwałe.

dziwny sojusz

Trudniej wyobrazić sobie różne osoby. Philippe – potomek arystokratycznej rodziny, bogaty i dobrze wykształcony. Abdel – adoptowany syn imigrantów z Algierii. Filipp Potstso mówił w języku Viktora Gyugo. Abdel Cellou wyraził się na paryskim slang. Ale, co dziwne, niewykształcony młody człowiek z kryminalną przeszłością, nie tylko zdobył zaufanie francuskiego arystokraty, ale także wspierała go przez ponad dziesięć lat.

Beatrice

Na czterdziestu trzech lat, Philip został wyłączony. Nieudany paralotniarstwo przekształcił go w tetraplegics. Kilka lat przed tym wydarzeniem, Beatrice – żona Filipa – zdiagnozowano raka. Niespodziewanie, straszny wypadek, który nastąpił w 1993 roku, doprowadziły do tego, że choroba cofnęła się o dwa lata. To było w remisji. I krewni, i lekarze uważają, że leki odniosły skutek. Abdel mieszkał w domu Filippa Potstso więcej niż przed rokiem momentu kiedy Beatrice miał nawrót choroby.

Ze swoim przyjacielem niepełnosprawnych Abdel mógł zaakceptować, i bez jego pomocy. Przetrwać śmierć Beatrice sam nie był pod wpływem siły. Po śmierci tej kobiety Abdel wyciągnął Phillip depresję. Niewykształcony i wysoce nieprzewidywalna Arab bogaty człowiek wrócił do francuskiego smaku życia. Jak on to zrobił?

Nauczyć się żyć na nowo

Abdel własnych Ward nieoczekiwanych i szalonych przygód. Jeden z nich, twórcy filmu „Nietykalni” została włączona do działki.

Abdel i Filip udał się do konferencji. Arab-pielęgniarka – jazda "jaguar". Ale zdarza się tak, że w pośpiechu kierowca naruszył zasady ruchu drogowego. Dalsze pół godziny składał się sceną, w której aktorzy są w stanie wykryć nie tylko przygód Abdel, ale także inteligentny Philip. Przygoda się skończy, każdy wie, kto oglądał film o życiu tych dwóch niezwykłych ludzi. Ale niewiele osób wie, że takie przygody były liczne. Aby dowiedzieć się więcej o męskiej przyjaźni, współczuciu i wzajemnej pomocy, powinien przeczytać tę książkę, napisany przez Abdel Cellou.

„Zmieniłeś moje życie”: opinie

Opowieść o przyjaźni ludzi z innego świata społecznego stało się bardzo popularne. Związek dwojga tak różnych od siebie ludzi nie może pomóc, ale podziwiam. One – fizycznie i potrzebują pieniędzy. Drugi ma wszystko, co się chce, ale nie może poruszać się samodzielnie. Abdel – ignorant. Philip nie tylko tworzą. On jest znawcą w różnych dziedzinach sztuki. I ci ludzie, tak różne na pierwszy rzut oka, w ciągu ostatnich dziesięciu lat, spędził większość swojego czasu razem. znaleźli wspólny temat rozmowy, organizowaniu wspólnych wizyt.

Historia, która powiedział Abdel Cellou w książce, nie pozostawia obojętnym czytelników. Przynajmniej ci, którzy są zaznajomieni z nim, zostaje na produkcie tylko pochwała.

Zmiany w życiu

Abdel pewien Philip zmienił swój los. W swojej książce opowiada o tym, jak on to zrobił. Filipp Potstso nie wiem zbyt wiele o przeszłości swojego przyjaciela. Często próbował wywołać Abdul rozmawiać, ale on stanowczo odmówił pamiętać, nie mówiąc już analizować swoje życie. Ale pewnego dnia, Filip był w stanie dotrzeć do swojego przyjaciela. Abdel odwiedził Algierię i odwiedzić swoją rodzinę. Co zaskakujące, wszystkie lata, że żył w Paryżu, było niewiele mógł pamiętać o swoim rodzinnym mieście. Ale musiał przekroczyć próg domu swoich rodziców, wspomnienia przyszła powódź z powrotem. Wkrótce Abdel otrzymał propozycję napisania książki. To był Philip przekonał go, aby nie dać się tej pozornie szalony pomysł.

pamiętniki

Abdel Cellou – pisarz? Ci, którzy byli zaznajomieni z człowiekiem w środku latach osiemdziesiątych, wydawałoby się, że takie twierdzenie jest fantastyczne. Abdel zaczął czytać tylko po spędził kilka lat w domu francuskiego arystokraty. Philip powiedział mu o historii literatury. W świecie sztuki, starał się poświęcić swojego przyjaciela delikatnie, od niechcenia. A może to właśnie dzięki takiemu podejściu Abdel zmienił swój wewnętrzny świat.

Jego książka jest napisana prostym, ale żywym językiem. Zainteresowanie czytelników to przede wszystkim ze względu na szczerość. Abdel W swoich wspomnieniach, nie stara się wyglądać lepiej. analizuje on swoje działania ściśle i bezstronny. Abdel uznał, że praca pielęgniarek, które początkowo przyciągnęły mu możliwość regularnego zarabiania i korzystania luksusowy samochód gospodarza, a następnie całkowicie zmieniła jego spojrzenie na życie.

tylko przyjaciel

Lata mijały. Teraz Abdul nie towarzyszy Filipa wszędzie. On od dawna nie działał jako asystentka pielęgniarki i człowiek przykuty do wózka inwalidzkiego. Oni – tylko przyjaciółmi. Każdy ma swoje własne życie. Abdel zaczął farmę kurczaka w to, co jest również ważną rolę odgrywaną przez Filipa.

Autor słynnej książki wspomnień żonaty. Dziś jest – szanowany ojciec trojga dzieci. Abdel Cellou stanie nawiązać relacje z rodzicami: zarówno rodzimych i adopcyjnych. W epilogu swojej książki, że przyznaje się do czytelników, że w życiu miał wielu przyjaciół, współpracowników i wspólników. Inne – tylko jeden. Jego nazwa – Philippe Pozzo di Borgo.