476 Shares 8661 views

„Dzikie 2”: aktorzy i role

Liderzy poglądów na krajowej telewizji już dawno stały się detektywi. Jednym z słynnego serialu „Dziki” był z powrotem w 2010 roku. Omówione w tym artykule skupi się na drugi sezon. Można również zapoznać się z artystów, wykonując główne role. Seria „Dzika 2”, aktorzy, którzy pozytywnie mówić o filmie, otrzymał dość dobre oceny w swojej debiutanckiej wystawie.


„Dziki 2”

Producent – Rosja. Kierowany przez aktora w roli Kochkina – Artem Mazunov. seria Gatunek – thriller. Ujęcia z serii – nie więcej niż 50 minut. Na wystawie tam limitu wieku – 16+.

Fabuła serialu

W serii „Wild 2”, aktorzy i roli, która zostanie opisana później, pokazuje życie Aleksandra Dichenko przydomek „Dziki”. On, wraz z Kochkino wchodzi w walce z podziemi Vyshnegorska.

Równolegle do tego, pokazuje życie córki Dichenko – Dusi. Ona uczestniczących w 11. klasie. W życiu jest wiele problemów, poczynając, a kończąc na wyborze zawodu kłótni z ojcem. Ze względu na rosnącą liczbę zalotników dziewczyna Sasha znosić jej gust i czasami nawet wyciągnąć go z różnych zadrapań.

Opis znaków

Dichenko – zwyczaj stróżem porządku, który zyskał reputację jako twardy i odważny facet. Nie można go przekupić, że jest uczciwy i sprawiedliwy. Nawet jeśli czasami działał zbyt surowo, widz jest zawsze przebaczył mu. Wszyscy aktorzy filmu „Wild 2” Podziwiam tego bohatera.

Seva Kochkin – każdy dziki. Dodatnia i nieco niewygodne postać, która kiedyś wygrała miłość publiczności. Seva zawsze chce robić najlepiej, ale okazuje się, nie jak zamierzał. Czasami wydaje się, że bohater znalazł się w takiej sytuacji, której wyjściowy nie obraca się, aby znaleźć kiedykolwiek, ale potem przychodzi z pomocą The Wild!

Dusi rola jest niejednoznaczna, choć na pierwszy rzut oka wydaje się prosta. Ona ciągle musi udowadniać, że wyrosła. Jednak jego ojciec nie zaakceptował go i traktować go z najwyższą dokładnością.

Igor Lifanov / Dziki

Aktor urodził się na Ukrainie, Mikołajów, 25 grudnia 1965 roku. Ukończył szkoły w tym samym mieście, potem w lewo, aby służyć w marynarce. Jednym z jego najlepszych prac był serial „Dziki 2”. Aktorzy mówią o nim jako prosty człowiek, który nigdy „zazvezdilsya”. Z nim jako miły pracy i komunikacji.

W 1992 roku wstąpił do Instytutu Teatru, który znajduje się w dawnym Leningradzie.
Ożenił się trzy razy. Z pierwszą żoną rozwiódł się po 3 miesiącach życia razem. Następnego małżeństwo trwało 13 lat. Następnie para rozwiodła się. Od kobiety Igor dziecko, córkę, której na imię Anastazja. Następnego dziewięć lat, aktor zamieszkiwał z Elena Kosenko, aw 2011 roku dołączył do niej w małżeństwie. Nieco później, moja córka Alicja urodziła.

Artem Mazunov / Showa Kochkin

urodzony Mazunov w Rosji 31 lipca 1981 r. Ukończył Szkołę Circus i odmiany. Stał się znany, wykonując rolę personelu operacyjnego w serialu „Dziki 2”. Aktorzy mówią o nim jako dobry i sprawiedliwy człowiek.

Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie „An Invisible Sign”. Kiedy Artem ukończył VGIK, za nim było już pełno zdjęć 9. Działa on jako aktor i scenarzysta, reżyser.

Maria Baev / Dusya Dichenko

Aktorzy „Dzikie 2” Podziwiam tę młodą dziewczynę. Maria urodziła się 9 marca 1989 roku. W tej chwili liczy ponad 35 prac. Zacząłem w „Jumble”, podobnie jak wiele innych dzieci gwiazd.

Otrzymał nagrodę za rolę w filmie „Vera”. Aby wystawić zainteresowanie jest jeszcze bardzo młody wiek, dlatego postanowiliśmy połączyć swoje życie z takim zawodzie.

Vladimir Sterzhakov / Sergey Zajcew

Władimir urodził się w Tallinie, 6 czerwca 1959 r. Ten aktor jest od dawna znanym na widowni domowej, ponieważ wystąpił w wielu utworach ratingowych. Stało się najbardziej udane „Margot”, „Dasha Vasileva” i kilka innych.

Choć rodzice Sterzhakova żaden sposób dla sztuki, okazywał zainteresowanie nim od dzieciństwa. Dzięki wielkich wysiłków i niezachwianej woli, stał się cenionym i rozpoznawalnym.