601 Shares 6271 views

Komedia „między aniołem i demonem”: aktorów i ról

„Między anioł i demon” – francuskiej komedii w 1995 roku. Działka jest dziwnie łączy elementy fantastyki i kryminału. Jean-Mari Puare – twórca filmu „Między anioła i demona.” Aktorzy w jego reżyser zaprosił najbardziej znanych, jak widać po przeczytaniu tego artykułu.


Dużą rolę w komedii Poireta grany przez słynnego Zherar Deparde. Poniżej wymienione są nazwy innych podmiotów „między aniołem i demonem”. Słynny aktor, nie tak dawno temu porzucił ojczyznę, nie jest jedyną gwiazdą francuskiego kina w obsadzie komedii. Więc, kto grał w filmie „Między anioła i demona?”

Aktorzy i role

Kistian Clavier grał w roli filmowej minister kościoła. popularność aktora przyniósł film „Obcy”. Ta komedia wziął również Poireta, został wydany dwa lata wcześniej w filmie „Między anioła i demona.” Aktor stał się sławny na całym świecie w obrazie Zhakuy Złoto dla naiwnych. Grał i filmy takie jak „Napoleon”, „Korsyki”, „Asterix i Obelix przeciwko Cezarowi”. Udział w strzelaniu Depardieu i Clavier określona sukces komedii „między aniołem i demonem”.

W obsadzie jest uzupełniona Eva Grimaldi – jedna z najpiękniejszych aktorek 80-90s. Rola w filmie Poireta – najjaśniejsza w jej filmografii. Inne podmioty ( "Między Anioł i demon"): Iv Rane Laurent Zhandron Alexander EXIM Jean Shampon, Jennifer Herrera.

Antuan Karko

Fabuła rozpoczyna się w stolicy Francji. To właśnie w tym pięknym mieście mieszka Antuan Karko (Depardieu). On jest dość bogaty człowiek, ma swój własny teatr. Instytucja, gdzie są najlepsze tancerka i striptizerka, przedsiębiorca przynosi stabilne dobre dochody. Ponadto, bohater nie jest pozbawiony uwagę płci żeńskiej. Ale jedna nieoczekiwana rozmowa zmienia normalne życie paryskiego bogaty.

Podróż do Hong Kongu

Na telefon do niego o pomoc zwraca stary przyjaciel. Kumpel pyta Antoine wybrać z Hong Kongu o mały chłopiec z solidną kwotę pieniędzy, i dostarczyć je do stolicy Francji. Jednak człowiek nie miał czasu, aby zakończyć. Jego życie zostało odcięte od kul nieznanych przestępców.

Główny bohater nie ma wyboru, aby przejść do odległych metropolii Azji, gdzie czekał na chłopca. Ale w dniu przyjazdu od razu zdaje sobie sprawę, że do realizacji zamówienia zmarłego nie będzie łatwe. Chłopiec polować potężny lokalną mafię. I jest to paryski teraz stoi na ich drodze.

Jednak biznesmenem bardziej związane z innymi. On nie wie, jak nosić stos banknotów przez aparat kontroli na lotnisku. Przypadkowo w głowie bohatera pochodzi genialny pomysł. Szuka pomocy u katolickiego księdza, oddanie pieniędzy w swoim dzienniku. Wszystko idzie zgodnie z planem i zaradny Antoine. Z powodzeniem przenosi chłopca do Paryża i pieniędzy.

Jednak człowiek realizuje egoistycznych celów. Destiny Child nie był zaniepokojony. Antoine pierwotnie zaangażował się w tej działalności dla zysku. Teraz po prostu zapomniał o chłopcu, pozostawiając opiekę księdza.

Carco przeciwko chińskiej mafii

Takie ustawienie nie jest zadowolony bohater Clavier, który dosłownie potępia francuski biznesmen. Carco, który wierzy tylko w siłę pieniądza, tylko śmieje się z niego. Ale wkrótce Daparde bohater zaczyna żałować, że nie wypełnił zadania do końca. Nieczuły dusza Antoine nigdy nie cierpiał sentymentalizmu, budzi się sumienie. Tymczasem wpływowa rodzina chińska przestępczość wysyła swoich najemników w poszukiwaniu chłopców we Francji. Uzbrojeni bandyci ustawić zadanie za wszelką cenę ją odzyskać.

„Między anioła i diabła” – nie jest to najlepszy obraz z Depardieu. Mimo to film tylko we Francji, obejrzało ponad pięć milionów widzów.