141 Shares 1658 views

Najlepsze książki o psychologii kobiet. Najlepsze książki o psychologii relacji

Jeśli miał wolnego czasu i postanowiłem dać mu czytać, nie spiesz się odebrać drugorzędnych prasowych lub miłosne historie, gdzie wszystko idzie doskonale i zawsze kończy się happy endem. Lepiej jest, aby nauczyć się budować własne życie, aby było mniej problemów i bardziej szczęśliwe chwile. W tym artykule będziemy wprowadzać do książki o psychologii kobiet, które pomogą zrozumieć konflikty z płcią przeciwną, analizować sytuacje problemowe i znaleźć właściwą drogę wyjścia z nich. Literatura ta jest zapotrzebowanie wśród czytelników i specjalistów polecić go do czytania. Tak, twoja uwaga jest najlepsza książka o psychologii kobiet.


"Muzhchinopriobretenie"

W tej niezwykłej książce, Natalya Borisovna Rybitskaya nie mówi tylko o sposób na zapoznanie się z człowiekiem, ale także w jaki sposób utrzymać ją w każdej sytuacji. Ona nie mówi o upokorzeniu przed płcią przeciwną lub zarzutów i wniosków, to jest skomplikowane techniki psychologiczne, które są dostępne i skuteczne, zwłaszcza gdy są prawidłowo wykonywane. Autor odsłania tajemnice poprawna „samoobsługowe”, a jeśli dodamy do niej umysł, mądry, inteligentny użycia „efektów scenicznych”, szczęście w życiu osobistym nie jest długo czekać. Jeśli jesteś zainteresowany książki o psychologii relacji między mężczyzną a kobietą, pamiętaj, aby wypełnić swoją półkę to ciekawe narzędzie.

"Basic Instinct"

Seks, miłość i biznes … Jak wiele trudności i problemów jest tzw „Trójkąt Bermudzki”. Igor Vagin (seksuolog) i Antonina Gluschay (dziennikarz) – autor dzieła. Będą zanurzyć czytelników w najbardziej niesamowitej tajemnicy trójkąta, który przyciąga i odpycha ludzi jednocześnie. Książka jest napisana w ekscytujący nowy gatunek, który jest łatwo postrzegane – talk show. Autorzy opisują seksualny i miłość doświadczenia setek ludzi. Robią to, aby zapewnić czytelnikom zrozumieć, co psychologia mężczyzn i kobiet. Książka będzie wydawać się szokujące dla wielu, ale autorzy po prostu opisać różne relacje, jak to jest w życiu. Komentarze ekspertów dla każdego indywidualnego przypadku pomoże Ci lepiej zrozumieć nie tylko partnera, ale także sam, do czynienia z niesamowitą pragnienia i myśli. Jeśli szukasz najlepszej książki o psychologii relacji, należy nauczyć się tych rzeczy.

„Nic nie wiem o mężczyznach”

Stiv Harvi – pisarzem, który specjalizuje się w psychologii relacji. Wiele kobiet z niecierpliwością oczekują wydania jego każdej książce, zwłaszcza po oszałamiającym sukcesie produktu „zachowywać się jak Lady, Think Like A Man”. W niniejszej pracy, śmieje się również do kobiet iluzji i fikcji lęków człowieka. Przede wszystkim płci pięknej jest zalecany do czytania tej książki. Mężczyzna psychologia dla kobiet jest opisany bardzo wyraźnie i szczegółowo, biorąc pod uwagę wiek silniejszej płci. rada Stiv Harvi, jak najlepiej komunikować się z człowiekiem, jak jego naciśnięciem do małżeństwa, jak uczynić życie rodzinne zabawy i urozmaicony. Takie książki o psychologii kobiet, ponieważ to pomoże przyjrzeć się odwiecznych problemów, znalezienie rozwiązań i tworzenia harmonii w związku.

„3 kluczowe pytania. Szczęście rodziny "

Andrew Kurpatov – znany psycholog i psychoterapeuta, który wie bardzo dostępny do wyjaśnienia rzeczy, które na pierwszy rzut oka niezrozumiałe dla wielu. Od tej pracy kobiety nauczyć się żyć w szczęśliwym małżeństwie i przez długi czas. Jednak, jak autor powiedział: „Oczywiście, lepiej jest uczyć książkę przed pójściem do rejestratora.” Ale jeśli jesteś już człowiekiem rodzinnym, wszystkie takie same do ciebie to będzie wyjątkowy objawienie. Jak zbudować silną i długoterminowych relacji? Jak żyć bez konfliktu z partnerem? Jest to konieczne do domu „BOSS”? Jak oddzielić seks od spraw rodzinnych? Żona traci zaliczkę kochankę? Nie wszystkie książki o psychologii dla kobiet zawierają odpowiedzi na wiele pytań wprost. Kurpatov nie tylko odpowiada na pytania najbardziej pikantny, ale także daje niezbędne zalecenia. Więc jakie są najlepsze książki o psychologii relacji musi zawierać listę najlepiej sprzedających.

„Trauma miłość”

Vladimir Levi – psychoterapeuta i psycholog specjalizujący się w różnych aspektach. Ta książka autor napisał dla tych kobiet, które szukają miłości w moim życiu, dla tych, którzy mają nadzieję czy odważą się nadzieję, którzy wierzą w dobry lub boi się zrobić. Mówi, że jest to praktycznie niemożliwe, aby żyć bez miłości, cierpienia, straty rozczarowań. Można jednak te „urazy”, aby włączyć się w ramionach dla samorozwoju, lub starają się uniknąć wszystkich problemów ubocznych. Co jest dla ciebie – zdecydować i czytać.

„Psychologia współczesnej kobiety …”

Alena Libina zbudował bardzo ciekawe prace historia. Otwierając książkę, można dostać się do pewnego rodzaju trening psychologiczny. Razem z nią i innymi członkami produktu dokonać pełnej analizy swojego życia, który pomaga znaleźć błędy już popełnione, badać je i zapobiega ich powstawaniu w przyszłości. Jeżeli któraś z książek o psychologii dla kobiet uczy się tylko, jak budować relacje z płcią przeciwną, nie tylko autor nie jest ograniczona. Tutaj dla ciebie i unikalne metody rozwijać samoocenę, a testy i gier, a historie z życia.

„Mężczyźni są z Marsa”

Dzhon Grey mówi w produkcie, że ktoś jest lepszy, a kto gorszy, ponieważ pojawiają się problemy. Patrzy u podstaw trudności. Mamy konflikty z płcią przeciwną po prostu dlatego, że są bardzo różne, z „różnych planet.” Mężczyźni i kobiety mają zupełnie inne podejście do rozwiązania pewnych problemów, mają inny sposób myślenia, analizowania rzeczy można znaleźć w tej samej sytuacji. Stąd trudność. Jak mówi autor: „Konieczne jest, aby spojrzeć na specjalną wspólnego języka”. Rzeczywiście, bez niego nigdzie. I właśnie w tym poradniku, że oferuje „nauczyć się języka” zniknąć problemy rodzinne, miłość i inne relacje.

„Stosunki z miłości”

Otto Kernberg – MD, nowoczesny autorytatywny psychoanalityk. W tej książce opowiada o tym, jak miłość powinna być normą w przypadku patologii. Powołując się przypadki praktyce osobistym, Kernberg bada i wyjaśnia, jak nieświadome fantazje, emocje i uczucia, które są związane z przeszłością, ma ogromny wpływ na mężczyzn i kobiety związkach dzisiaj. Ta wyjątkowa książka jest popularny nie tylko wśród zwykłych kobiet, ale również wśród specjalistów.

„Wybrałem złego człowieka”

Dilya Enikeeva – PhD, psychiatra, którego książki opuścić miliony. Ta książka jest dla niej tych kobiet, którzy żałują, że ich życie kiedyś związana z pewnym mężczyzną. Oto ona opisuje mężczyzn z twardym charakterem – egoistyczne, tyranów, frajerów, malkontentów, despotów, świni i wielu innych. Nauczysz się rozpoznawać próżniaków, którzy wierzą, że ramiona kobiet mogą wytrzymać absolutnie wszystko; „Chameleon”, które różnią się w zależności od okoliczności; mnimobolnyh się przez całe życie jeździć nos żony. Znając objawy niektórych rodzajów chłopców, można zrozumieć, kto jest obok ciebie. A dla tych, którzy mają zamiar związać poważny związek, książka ta będzie niezbędna w ogóle. Czytać, rozwijać się i być szczęśliwym!