479 Shares 7205 views

Listy życzeń: stworzyć listę życzeń i prezentów

Współczesne społeczeństwo można nazwać konsumentów. Tak, większość ludzi zawsze szukają konkretnych rzeczy, które mogłyby zaspokoić ich potrzeby. To, oczywiście, nie ma nic złego. Ale w jaki sposób można uporządkować swoje pragnienia? To wszystko na ten, a tam arkusze Vish.


Co to jest?

Początkowo musimy zrozumieć terminologię. Co to jest lista życzeń (życzeń) i jak prawidłowo przetłumaczone tej koncepcji? Tłumaczone – po angielsku. I aby zrozumieć istotę, trzeba tylko wiedzieć, że Anglicy pragnienie – pragnienie, A List – listę, listę. To jest Vish arkuszy – to przedstawiono niektóre z co człowiek chce. Chciałbym także podkreślić, że dzisiaj te listy są elementy kultury młodzieżowej. Jest to „maszt HEV”, które powinny być dostępne dla każdego.

Dlaczego muszę życzeń?

Chciałbym również powiedzieć, dlaczego konieczne jest sporządzenie tych list. Tutaj istnieje kilka prostych powodów:

 • Aby uporządkować swoje pragnienia.
 • W razie potrzeby, aby szybko przejść do żądanego.
 • Do przyjaciół i bliskich, co jest naprawdę potrzebne ludziom.

W swej istocie, te listy są bardzo przydatne. Przede wszystkim, w celu zaspokojenia potrzeb danej osoby. Należy zauważyć, że w Europie i Stanach Zjednoczonych przed ślubem nowożeńcy zrobić listę prezentów (w rzeczywistości, te same arkusze Vish). Aby uzyskać tylko te rzeczy, że para będą przydatne w życiu. I każdy gość wcześniej zauważono, co dokładnie będzie on zaprezentować na ślubie. W tym przypadku, wszystkie pozytywne odkrycie. Para dostaje dokładnie to, czego potrzebuje w jednym egzemplarzu. A goście nie muszą wymyślać co jest obecne, aby zaspokoić młodych. Na tej samej zasadzie działa prosty żadnych życzeń.

Gdzie można tworzyć takie listy?

Gdzie są te płyty mogą być umieszczone Vish? Tak, prawie wszędzie, tak długo, jak to było wygodne. opcje:

 • Początkowo były to specjalne strony, gdzie ludzie mogą zarejestrować się i utworzyć własne listy pragnień, zaprzyjaźnić się i przeglądać wykazy siebie. Wielkim problemem było to, że kilka takich witryn znane.
 • Listy życzeń mogą tworzyć swoje ulubione sieci społeczne. Może to być osobne listy, która jest skompilowany samodzielnie, lub link do konkretnego miejsca, gdzie takie listy są bardziej wygodne do oglądania.
 • Listy życzeń mogą być zapisywane na arkuszach papieru, zwykłych nich wisi, na przykład w domu. Tak więc, każdy członek rodziny może być dołączony do lodówce listę rzeczy, które chce dostać się do danego święta. Czy taka lista raz w roku, aby być oddawane w firmie, o ile, oczywiście, jest praktykowane.

Zasady tworzenia list

I zorientowali się, jaka jest życzeń. Jak stworzyć prawo lista życzeń? Istnieje kilka prostych sposobów. Najprostszym sposobem, aby to zrobić na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej. Najczęściej nie można dodawać nie tylko do fotografowania żądany obiekt lub zdarzenie, ale nawet linki do sklepu, w którym można go kupić. Lub dla wygody, może być wskazane średnią cenę obecnego miasta na zakupy lub kraju. Jest to o wiele trudniejsze do tworzenia własnych list. Więc trzeba zastanowić się, jak zorganizować je prawidłowo. Najwygodniejszym rozwiązaniem – aby utworzyć listę konkretnych kategoriach. Uwaga: aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, wszystkie prezenty powinny być określone. Na przykład:

 1. Kategoria "hobby". Osobie stawia wszystko, co może zaspokoić go w kategoriach hobby. Lista może zawierać: Quilling papieru (kolorowe lub dobrze zdefiniowanych kolorów), nici do haftu (np DMC odcieniach czerwieni), nożyce krawieckie (długość ostrza powinien wynosić 25 cm), zestaw spalania drewna (znak towarowy «Płomień» ) i t. d.
 2. Kategoria „rozrywka”. Może to obejmować, co chcą kupić w okresie świątecznym. Może to być duży ręcznik plażowy wzorzyste „Kwiaty”, słomkowy kapelusz z różowym obramowaniem, wskazuje na nartach, a więc wyznacza SnowMaster. D.
 3. kategorii „Książki”. Tutaj jest zapisane nie tylko autorów i tytuły dzieł, ale dziś bardziej aktualna jest kwestia formatu. Może to być wydanie papierowe lub objętość w formie elektronicznej (do odczytu za pomocą e-książek).

Więcej szczegółów na temat kategorii

Chciałbym również powiedzieć, żadnej kategorii mogą być Vish strona prezenty. Tak, istnieje wiele z nich:

 • Kolekcja.
 • Odzież.
 • Kino.
 • Rozrywka.
 • Praca.
 • Gadżety i urządzenia.
 • Sport.
 • Bezwstydne pragnienia.
 • Obudowa.
 • Wszystko dla siebie.
 • Kosmetyki.

Należy również zauważyć, że konieczne jest, aby przeznaczyć osobną kategorię "drogich prezentów. A jeśli nie są niedrogie prezenty dla rodziny i przyjaciół, a może raz jest w stanie otrzymać taki prezent od tajemniczego wielbiciela lub nowego chłopaka.

Chciałbym również zauważyć, że jest możliwe, aby stworzyć kategorię „Welcome rozwoju”. Szczególnie przydatne byłoby, aby przeczytać drugą połowę. Tak więc możliwe jest, aby szczegółowo opisać, w jaki sposób chciałaby zobaczyć to czy tamto wydarzenie. Na przykład dziewczęta mogą narysować obraz idealnego oświadczyny.

przeciwieństwa

Poprzez stworzenie Wish Wish List, można również pomyśleć o przeciwnej. Czyli o tym, co nie chcą, aby otrzymać dar od bliskich. Jest to najczęściej nazywane antivishlist. Może to obejmować niczego, co nie chce dostać w prezencie. Jest też całkiem słusznie, bo prawdopodobnie nie ma nic gorszego niż dar, aby ta absolutnie nie podoba.

Trwają prace na liście

I, oczywiście, musimy pamiętać, że praca na liście musi być stale. Nie tylko pod względem zastosowania do coraz większej liczby nowych elementów. Warto również pogląd, który został wcześniej utworzony. Po tym wszystkim, nikt by polemizować z faktem, że chęć posiadania zmienić właściwość, przekształcone. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dziewcząt. Tak, należy okresowo usuwać, co nie jest pożądane, z wyświetlonej listy do przeglądu.

Oddzielnie, możemy zauważyć, że konieczne jest okresowe sprawozdania z powrotem to, co zostało podane w wykazie. Na przykład, można umieścić rzeczy przed żądanym pseudonim ten, kto go przedstawił. Lub podać link do profilu dawcy.

ważne niuanse

W końcu, możemy zauważyć, że również trzeba utworzyć listę ważnych wydarzeń, do których chcesz otrzymywać prezenty. Każda lista będzie miała swój własny, to będzie trochę inaczej. Tutaj jest wykonana nie tylko taką datę jako nowego roku i urodziny, ale także dzień nazwisko, dyplom, zwolnienie ze szkoły lub uczelni, i tak dalej. D. Więc towarzysze będzie łatwiej zdecydować, kiedy i co do chwili obecnej.