592 Shares 9150 views

Aries i Gemini – konfrontacja dwóch osobowości

Zgodność znaków zodiaku, takich jak Baran i Gemini, nie jest to tylko kwestia kontrowersji wśród wielu astrologów. Niektórzy twierdzą, że osoby urodzone pod gwiazdami mężczyzna i kobieta po prostu stworzone i uzupełniają się nawzajem doskonale. Ale inni uważają, że silny sojusz z nich nigdy nie uda, ponieważ element powietrzu ognisty przyjazny nie zawsze. Więc spróbujmy dowiedzieć się, czy można się dogadać i kobieta mężczyzna Baran Bliźnięta pod jednym dachem, a czy to przyjdzie coś dobrego.


Zacznijmy od tego, że Gemini – jest znak powietrza. Charakteryzują się one ze zmienności natury, myśli i nastrojów, dwulicowości, ale w tym samym czasie, są monogamiczne miłość. Mężczyźni, przedstawiciele tego znaku zodiaku, rozsądny, dyplomatycznej, spokojny i mądry. Wolą rozwiązywać konflikty za pomocą negocjacji i nigdy nie podniesie ręki na kobietę. W polu przeciwnej nie doceniają oni tylko urodę i wygląd, jak inteligencja i uczciwości. Ich kiedykolwiek wygrać jedną, która będzie promieniować dodatni i dzielić się swoją pasją do podróży.

Baran – znak ognia. Wszystko w nim zapala się z prędkością światła, czyraki i oparzenia, jak szybko ugaszony. Kobieta często zakochuje się i zawsze daje się w pełni w każdym nowym związku. Ona ma wiele celów, ale prawie zawsze, jeśli droga do niej jest długa, to rzuca wszystko zaczyna się w połowie drogi i pójść w zupełnie innym kierunku. Baran lubi błyszczeć na swoim dowcipem, są energiczne, głośny i zdecydowany. Najbardziej uparty znak, który opisuje tylko horoskop – Baran. Gemini wstrząśnięty także asertywność kobiet i nie może oprzeć swój urok. Z tego punktu widzenia, kiedy ktoś ma pomysł co prosisz, a drugi ma cierpliwości i chęci do ich realizacji, to jest – idealny związek.

Baran i Bliźnięta mogą przejść przez życie, ściśle trzymając się za ręce. Mają ze sobą wiele wspólnego, a to pomaga im w ich związku. Żaden z tych objawów nie lubi dużo czasu na przemyślenie i planu, po prostu wziąć i przeprowadzić swój plan. Baran optymizm wystarczy dla dwóch osób, więc jeśli coś nie działa, nie są dobrej myśli, a następnie obok. Kłótnie w takiej pary nie widać. Oni doskonale uzupełniają się wzajemnie: Bliźnięta uwielbiają pięknie mówić i Baran stopić łagodnymi słowami.

Jeśli jesteśmy Baran i Bliźnięta mogą się kłócić, to tylko dlatego, że człowiek jest zbyt zalotny z innymi kobietami. Jednak, Baran może nie trzeba się martwić o tym wynik – Twins tak pokazać swoją życzliwość i uwagę. A w jego sercu zawsze będzie miejsce dla tylko jednej miłości, a on nie może sobie pozwolić nawet myśleć o zmianie. W relacjach seksualnych, Baran i Bliźnięta trochę zastrzeżone, ale tylko tak długo, dopóki nie znają się nawzajem lepiej. Kobieta Baran pasja i chęć męskich bliźniaków eksperymentów obrócić łóżko para na polu bitwy. A zwycięzcy stamtąd obu.

Jeśli Podsumowując wszystko powyższe, zgadzamy się z astrologów, którzy uważają, że partnerstwo z tych znaków zodiaku ideału. Małżeństwo Aries i Gemini będzie silna, rodzina – przyjazny, a seks – niezapomniany.