628 Shares 9566 views

Ciekłe kryształy do włosów

Co nie pochodzą z firm kosmetycznych, aby zatrzymać klientów. Oni niestrudzenie na rynek nowych innowacyjnych produktów do twarzy, ciała i oczywiście włosów. I to nie jest przerażające, mają tłuszczowych, nadmierne suszone, barwione, z rozdwajaniu, uszkodzonych – dla każdego typu i każdego problemu jest jego decyzja, a nie jeden. Główną rzeczą, którą miał włosy i narzędzia na półkach – w obfitości.


Ciekłe kryształy do włosów

A co, jeśli efekt klimatyzatorów i maski przestała wzbudzać podziw dla ciebie? Próby ciekłych kryształów włosy. Jest to nowa, skuteczna pielęgnacja kosmetyczna włosach! Oni nie mają jeszcze szerokiej dystrybucji w Rosji. Wiele piękna domowe nie są nawet świadomi ich istnienia.

Ciekłe kryształy do włosów jest wielofunkcyjnym narzędziem. Profesjonalne styliści, fryzjerzy są szeroko stosowane jako środek profilaktyczny i terapeutyczny. Co to jest? Jest to oleista ciecz, która przed instalacją jest stosowany do czyszczenia włosy.

efekt

Kryształy włosy odżywiają włosy. Oni nasycić ich aktywne składniki odżywcze, które są obecne w środkach układowych. przywrócenia one również strukturę włosów i zapobiec ich sekcję. Nadają gładkość i jedwabistość.

Najlepiej wszystkich ciekłych kryształów pomaga, gdy stosuje się słaby, nadmierne wysuszonej sierści. Dobry środek działa na falisty, puszyste loki. Align niesforne i kręcone włosy, zapobiega nadmiernemu splątania, i czyni je łatwiej się rozczesują. Włosy stają się bardziej miękkie i jedwabiste i zdrowszy wygląd. Nadaje włosom estetyczny wygląd, tworząc posłuszny nici.

Efekt ciekłych kryształów jest dobrze widoczna po 3 – 4 zastosowań. Ale po raz pierwszy będziesz mile zaskoczony na życie.

Szczególnie dobre i ważne, że po użyciu ciekłych kryształów, czyszczenie włosy błyszczą jak nigdy przy użyciu masek i balsamów. I tak mamy coś kobiety wiedzą, jak trudno jest uzyskać ten magiczny blask.

Podczas modelowania fryzury i prosta instalacja, ciekłe kryształy są wykorzystywane do włosów tworzyć poszczególne elementy.

struktura

Głównym składnikiem kryształów – olej roślinny (lub najbardziej łopian len) i syntetyczne silikony, które osnowę każdy włos i chroni je przed zniszczeniem, uszkodzenia. Również w swojej strukturze zawiera często ceramidy, wspomaga odnowę loki.

Tworzą fryzury

Ciekłe kryształy mogą być wykorzystane do włosów z produktów do stylizacji. Ale musimy być bardzo ostrożni, ponieważ mają średni stopień utrwalenia. Aby dać dodatkowy połysk włosów po zakończeniu układania wystarczy lekko posypać swoje kryształy.

Prawda i fikcja

Wszystko to obiecujemy firm produkujących ciekłych kryształów włosy. Liczba dziewczęta, którzy używali nowość potwierdzić swoje słowa w 85-90% przypadków. A co innego 10-20%? Kobiety te były niezadowolony z działaniem ciekłych kryształów. Narzekają, jeśli po użyciu włosy stają się ciężkie i tłuszcz, tracąc zdrowy wygląd.

warte rozważenia

Należy również zwrócić uwagę na trzy punkty. Po pierwsze, wszystkie te dane nie są statystyki lub badanie, a tylko producenci reklamowych i opinie w forach w internecie. Po drugie, nieszczęśliwa dziewczyna może po prostu nie udało się wybrać właściwe narzędzie dostosowane do ich rodzaju włosów. I po trzecie, że włosy nie były zbyt tłuste, dzięki czemu włosy zbyt mocno (jest to szczególnie ważne dla właścicieli sierści), aby zastosować kryształy się tylko na ich dolnej części i staram się nie przesadzić z ilością. Jednak środki, które byłyby odpowiednie i bliskich absolutnie wszystko, jeszcze nie wynaleziono.

W każdym razie, to warto. W skrajnych przypadkach można poprosić o włosach ciekłych kryształów ze swojego fryzjera.