796 Shares 6079 views

Internet od Yota: Recenzje jakość komunikacji i sprzętu

Bezprzewodowa technologia transferu są bardzo popularne. Pozwalają one na dostęp do Internetu z dowolnego miejsca. Jednym z dostawców tych usług jest firma Yota. Odpowiedzi na ten temat i na temat swoich produktów pozwalają w pełni ocenić skuteczność i opłacalność usługodawcy.


powiązanie

Firma świadczy usługi w zakresie prezentacji bezprzewodowego kanału komunikacyjnego. Wykorzystuje technologię LTE. Jest to najbardziej nowoczesny w obecnym standardzie transmisji danych bezprzewodowych. Jego odczyty ponad 100 Mbps w ruchu przychodzącym i 50 Mbps peak – ustępujący. Ale to powinno być zrozumiałe, że jest to maksymalna możliwa prędkość. Jeśli porównamy z sieciami 3G, szybkość transmisji danych jest znacznie wyższa niż 42 Mbps ruchu przychodzącego szczytowej. Przy tak wysokim poziomie, a firma działa Yota.

Opinie konsumentów produktów tej marki powiedzieć, że wskaźnik jest znacznie niższy niż w rzeczywistości. W ten sposób, ruch przychodzący waha się w zakresie od 15 do 25 Mbps. Jest to o wiele niższa niż szczyt, ale jest o wiele więcej niż 2-3 Mbit z taka sama dla sieci 3G. Stopa ta jest więcej niż wystarczająco, aby wykorzystać wszystkie możliwości w Internecie, aż do oglądania filmów w Internecie. W rezultacie, większość są zadowoleni z jakości komunikacji przez Yota. Opinie na temat firmy Oficjalna strona oraz innych zasobów ocenie – jasne potwierdzenie.

sprzęt

Aby połączyć się z siecią wymagane Yota urządzeń komunikacyjnych. Usługodawca oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia różnego rodzaju potrzeb. Rozważmy je bardziej szczegółowo:

– Modem Yota. Liczba posiadaczy urządzenia wskazuje, że jest bardzo łatwy w użyciu. Do jego działania wymagany jest modem do podłączenia do komputera lub laptopa portu USB. Nie wymaga instalacji i konfiguracji oprogramowania i sterowników. Istnieje również model z wbudowanym Wi-Fi, moduł, który pozwala na podłączenie wielu urządzeń do bezprzewodowego kanału komunikacyjnego. Aby rozpocząć, wystarczy podłączyć modem do dowolnego źródła zasilania przez port USB.

– Mobile Router. Linia produktów z firmy Yota ma dwa modele urządzeń przenośnych. Mogą być stosowane na drogach, wędrówki lub wszędzie tam, gdzie wymagane w warunkach „pole”, kilka gadżetów, aby połączyć się z Internetem. Mają niewielkie wymiary oraz waga, co znacznie ułatwia ich transport.

– Centrum Internet Yota. Takie urządzenia są przeznaczone do użytku w domu lub w małych biurach. Pozwalają one połączyć kolejność dziesięciu urządzeń za pośrednictwem sieci Wi-Fi. W przypadku niektórych modeli zdolnych do dystrybucji i kanał Ethrenet Internet Yota. Recenzje właścicieli takich urządzeń jest powiedziane, że może on być stosowany w celu uzyskania dostępu do sieci World Wide Web wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego, do drukarek sieciowych i telewizory.

usługi

Co do kosztów usługodawcy Yota, opinie klientów podkreślić stosunkowo elastyczną politykę cenową firmy wymienione. Użytkownik może w każdej chwili na własną rękę, aby zmienić prędkość połączenia z Internetem za pośrednictwem strony internetowej dostawcy. Dzięki temu można wybrać najlepszą taryfę. Ponadto, wiele z nich, zwracając szczególną uwagę na taki pozytywny chwili, jak brak limitów na objętość.