478 Shares 5618 views

Tabela rozmiarów odzieży męskiej w różnych krajach

Przy zakupie dowolnego ubranie jest bardzo ważne, aby nie mylić z jego wielkości. Zbyt mało, jak zbyt duża rzecz jest mało prawdopodobne, aby ozdobić człowieka. A ponieważ większość sprzedawców w sklepach polecić montażu. Tylko tu silny połowa ludzkości nie lubi chodzić na zakupy. A ponieważ coraz więcej kobiet kupować ich samych ubrań. Jakie sztuczki nie iść do pań, które zakupione rzeczy było w porządku! Po tym wszystkim, oni wiedzą, że odzież Dimensional Mesh męska różni się od producenta do producenta. Głównie ze względu na fakt, że wykonane elementy garderoby w różnych krajach.


Jak wykonywać pomiary?

Oczywiście, nie jest to konieczne w celu określenia odpowiedniego rozmiaru odzieży dla oka. Wskazane jest, aby usunąć wszystkie niezbędne pomiary, ale powinno być wykonane prawidłowo. Najczęściej kobiety uciekają się do różnego rodzaju sztuczek. Tak, włożyli ubrania do niego i starając się ocenić rozmiaru. Lub ulubioną rzeczą mężczyźni zabrać ze sobą do sklepu. Po prostu nie zawsze może wyskoczyć z tych technik. Dlatego wskazane jest, aby mierzyć czas wybrany przez co czyni go zgodnie z zasadami.

Wszelkie wymiarowa odzież męska Mesh opiera się na średnich i dwóch lub trzech podstawowych pomiarów. Koszule, T-shirty i swetry będzie wystarczająco obwód talii i klatki piersiowej. Spodni trzeba zabrać swoje pomiary z talii, bioder, zmierzyć długość nóg. Należy to zrobić jak krawców.

Miseczki usuwane na poziomie łopatek wystających w najszerszym punkcie. Obwód talii – na kości miednicy i obwodu bioder – w najbardziej wystających części. Mierzy długość rękawów następująco: ramię zginać w łokciu i umieścić ją na udzie, a następnie obliczyć długość od ramienia do rozpoczęcia rękę. Pomiar ten może być przydatny przy zakupie skoczków. Mierzy długość spodni od pasa do podłogi, tak aby centymetr wisi luźno. Wszystkie pomiary są wykonywane tylko z osobą stojącą dokładnie. Nie powinno garbić lub rozciągnąć zbyt.

Po zostaną podjęte wszystkie pomiary, jest skonsultować się z tabelą rozmiarów przyjętego w różnych krajach. Wymiarowej siatki odzieży męskiej – rosyjski, amerykański lub europejski – w ich przyjętych różnych nazw. To jest czasami mylące dla kupujących. Mając wszystkie niezbędne pomiary, można łatwo podnieść ubrania człowiek, nawet zamawiania go ze sklepów internetowych.

Tabela. Tabela rozmiarów odzieży męskiej w różnych krajach

Biust, cm Obwód w pasie, cm Rosja Stany Zjednoczone Europa
82-89 70-77 42-44 2-4 XS
86-93 74-81 44-46 4-6 S
90-97 78-85 46-48 6-8 M
94-101 82-89 48-50 8-10 L
98-105 86-94 50-52 10-12 XL
102-109 90-99 52-54 12-14 XXL
106-113 95-104 54-56 14-16 XXXL

Należy zauważyć, że wartości graniczne powinny mieć pierwszeństwo za duży rozmiar. Mężczyźni wolą nosić luźne ubrania. Ponadto, jest ona traktowana jako podstawa do jego wielkości w niektórych krajach europejskich. Na przykład, w Niemczech i we Francji powstała odzież męska wymiarowej Mesh będzie różnił się od rosyjskiego przez 6 rzędów wielkości w dół. W konsekwencji, rosyjski 48 th spotka niemiecką 42. miejsce.

Nie tylko ubrania na każdy dzień

Oprócz koszulki, spodnie i rajstopy dla kobiet i musimy kupić różne ubrania, a czasami nawet buty. I jak możemy być? Rękawice wystarczy, aby zmierzyć długość szczotki od podstawy dłoni do czubka palca środkowego, a także skarpety i buty – aby usunąć ten sam miernik z nóg. Nieco gorzej z płaszcze i kurtki, ale odzież MESH wymiarowa górnych męskiej nie różni się od zwykłej. Wystarczy pamiętać, że nawet ubrania noszone przez tych ciuch. Tak więc, jeśli zworka jest zwykle kupił 50-gauge, kurtka nie musi być mniej niż 52 th.

Jednakże, może on nadal stoi człowiek raz przekonał do odwiedzenia sklepu, aby nie musiał uciekać się do całego tego podstępu?