380 Shares 7185 views

Spódnica Boga dla każdego.

Rok spódnicy nie traci popularności i przez wiele lat pozostaje na szczycie. Były pory, kiedy zapomniały o tym, ale wciąż pojawia się na podium mody. Ten styl jest świetny do wieczornych wycieczek, spotkań biznesowych, dla kobiet w dowolnej kategorii wiekowej, jest uniwersalny i wygodny. Obecnie spódnica jest reprezentowana przez wiele różnych opcji: klasyczny, długi, krótki, asymetryczny i tak dalej. Poprzednio spódnica przez cały rok nie była zalecana przez stylistów i projektantów, ale teraz postawa wobec tej kwestii stała się bardziej demokratyczna. I teraz nie tylko dziewczęta wdzięku, ale także kobiety o ciężkich zasługach mogą zadowolić się takim przejęciem.


Spódnica roku powstała w latach sześćdziesiątych XX wieku, pomimo faktu, że od tamtej pory była wielokrotnie zmodyfikowana przez granie z długością, dodając wystrój, jego istota nie uległa zmianie. Pasuje do bioder, a następnie rozwija się w dół. Czasami jest wykończony falami lub wykonywany z ukończeniem szkoły, to znaczy, że jest dłuższy niż z tyłu. Style spódnic roku różnią się od siebie, jest lot dla kreatywności i fantazji. Sylwetka roku osiągnięto dzięki sześciu klinom vtachnyh lub tselnokroenyh.

Takie ubrania doskonale pasują do codziennego wizerunku, ale może stać się częścią stołu wieczorowego lub biura. Do szycia takich spódnic używać różnych tkanin: jedwabiu, wełny, bielizny, tweedu, aksamitu, sztruksu, satyny i tak dalej. Niektórzy projektanci mody kochają denim spódnice. W ten sposób ta nieodzowna część garderoby ozdobi Cię w każdej sytuacji życiowej.

Styl mody jest dobry, ponieważ wizualnie wydłuża nogi, sprawia, że kobieta jest bardziej szczupła. Dla chude dziewczynki, modele są krótsze, a starsze kobiety lub te, które mają nadwagę mogą wybrać długą wersję. W każdym razie będziesz wyglądać elegancko i szlachetnie. Jeśli masz nieproporcjonalną postać lub długi pas, rok jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ ta spódnica ma wyraźne pionowe linie.

Na modnych podestach 2011 roku dominuje czarny kolor spódnic. Chociaż szare, beżowe i brązowe są również w cenie. Bardzo popularne od teraz wydruki, które są w klinach w połączeniu z modnymi kolorami. Stylowa druk – to z kwiatami, groszkiem, motywami zwierzęcymi, pasami. Ponadto, teraz wielki popyt ma spódnicę ze skóry.

Wiele kobiet interesuje się tym, co nosić rok spódnic. Tutaj wszystko jest proste: spróbuj umieścić je na koszulkach lub koszulkach. Ta opcja jest idealna dla kobiet z luksusowym biustem. Ponadto obraz będzie niekompletny, jeśli nie odbierzesz odpowiednich akcesoriów: biżuterię, fryzurę, buty, torebkę. Jeśli zdecydujesz się nosić taką spódnicę w zimnym sezonie, będzie dobrze wyglądała krótka, ciepła kurtka, płaszcz z owczej skóry, krótka skóra owcza, ważne jest, aby podkreślić sylwetkę.

Spódnicę roku można odświeżyć pięknym, szerokim pasem ozdobnym. A jeśli nosisz wysokie buty i wysokie obcasy, będziesz wyglądać oszałamiająco. Nie nosić takiej spódnicy butów na płaskiej podeszwie. Cały jej urok natychmiast zniknie. Nie łącz się roku z bluzkami – to jest rażący złym smakiem. Ale luźne bluzki i swetry mogą ukryć duży brzuch.

Na wieczorne wystrój stylistów zaleca wybór spódnicy z jedwabiu, aksamitu lub tafty. Można też nosić model haftowany lub przybrany futrem. W przypadku uroczystych wyjść spódnica wchodzi do podłogi, haftowana rytonami, kamieniami lub koralikami. A jeśli zespół jest uzupełniony bluzką z jedwabiu lub kapronu, przyjazd na wakacje nie pozostanie niezauważony.

Jeśli wybierzesz prawą spódnicę, to sprawi, że będziesz skutecznie i elegancko.