377 Shares 3479 views

Swetry dla kobiet: fotografie, opis. Z tego, co nosić bluzy

Słowo „hoodie” to nie to samo korzeń z napisem „cienka” i „odchudzania”. Chociaż doborze ubrań mogą szczuplejsze dowolny. W rzeczywistości było z kapturem angielskiej – „maską”.


Swetry dla kobiet – to wygodne ubranie dla rekreacji, podróży i sportu. Weszli modne kilka lat temu i był tak zadowolony z płci pięknej, które nie przekaże swoje stanowiska dzisiaj. I projektanci oczywiście zaktualizować zakres, ze względu na rozwój nowych modeli z najnowszymi trendami mody.

Skąd kapturem

Damskie bluzy z kapturem , do niedawna były przeznaczone wyłącznie do uprawiania sportu lub wędrówek w przyrodzie. Dziś, biorą swoje prawowite miejsce w szafach z mody miejskiej.

Jego wygląd Ubiór ten jest zobowiązany do fanów amerykańskiego hip-hopu. Po takie bluzy związane wyłącznie z ciemnoskórych łobuzami i wszelkich pozytywnych emocji nie spowodował. Na przykład w Anglii człowiek w bluza nie mógł umieścić na przyzwoitym progu miejsc. Wierzono, że kaptur pomaga przestępcy ukryć twarz, inaczej dlaczego go potrzebujesz?

Wszystko się zmieniło, kiedy projektanci Ralf Loren i Tommy Hilfiger zwrócił się do tego obrazu podczas tworzenia kolejnej kolekcji. Idea została podchwycona i dom mody Armani. Dostarczają one ubrania nabyte nowe życie.

W stylu dorywczo

Najbardziej lubiane kobiety bluzy swetry fanem tego konkretnego stylu. Nie jest to zaskakujące, ponieważ kaptur więc doskonale pasuje do obrazu. Hudi dobrze dżinsy, wygodne buty (próżniaków, trampki, Espadryle, ballerinas), plecaki.

Aby utworzyć stylowy wizerunek, nie bój się eksperymentować z kolorem. Jasne akcenty mogą być ustawione za pomocą akcesoriów, można przejść na inną ścieżkę – do wyboru z kapturem nasycony wesoły ton.

Stylowy i modny wygląd i powściągliwy, w którym znajdują się 2-3 kolorów, daleko od siebie tonem.

Czarny + szary + biały – jest trwały klasyczny. Ponadto połączenie tych kolorów jest podstawa w szafie. Kup szarym kapturem Odpowiednie czarne spodnie, a potem po prostu zmienić buty i torebki, a obraz będzie nowa za każdym razem. Damska bluzy zamek błyskawiczny pozwala połączyć się ta gra również blaty.

Swetry i sukienka

Polusportivny kapturem oraz strój? A dlaczego nie! Co więcej, nie są długie swetry dla kobiet, które same w sobie, podobnie jak ubranie.

Umieścić na krótką szarą bluzę z kapturem na romantycznej sukience z kwiatowym nadrukiem – i dostać niefrasobliwe obraz. I hoody dobrze pasuje do sukienki z dżinsu. Eksperymentować z dzianiny, MIDI długości.

romantyczny wizerunek

Odzież, która była kiedyś uważana za chuligan, obecnie wykorzystywany nawet stworzyć romantyczną łuki. Bardzo kobiecy i delikatny wygląd, na przykład, zestaw jasnoszarych zwężone spodnie, bluzki z kwiatowym wzorem, białe mokasyny i różowej bluzy, bluza z kapturem.

Bardzo stylowy wygląd w połączeniu z jasnym kapturem ograniczonych spodni. Lekkie dekoracje podkreślają kobiecość i wyrafinowanie. Kapturem – to nadal nie odzież sportowa, z nich już zdecydowała. Dlatego biżuterii będzie dość odpowiednie.

Oversayz

Swetry dla kobiet, dzięki wolnej pokrywą, idealny kamuflaż niedoskonałości figury. Jest to stabilny stereotyp, oczywiście, chyba że mówimy o modelach w obcisły. Pasowaniem luźnym na rysunku jasno, czy to sama liczba jest mniejsza.

Szczególnie imponująco wygląda na modelach celowo większy. Kobieta rysunek luzem sportowej bluzy wygląda szczególnie elegancko.

Jeśli taki kurs chcesz, przestrzegać pewnych zasad. Po pierwsze, wszystko jest dobre z umiarem. Oversayz – to nie jest zbyt duże rozmiary 10, to jest „zbyt duży”. W takim przypadku pozostałe części garderoby powinien siedzieć jak ulał. Odzież z ramienia cudzego wyraźnie wygląda podejrzanie. Dlatego spróbuj przyciąć, że dobrze Ci siedzieć to jest. Nie podwinięte rękawy lub obniżony do kolan nie są dozwolone!

Nie kupić swój ulubiony model większy. Spójrz hoodie jego rozmiar oznaczony etykiety – siada tak jak powinno.

Porady stylistów

Aby zawsze wyglądać stylowo, trzeba zrozumieć kilka prostych zasad. Nie moda i nowe trendy nie powinna być wyższa niż dobrego smaku. W przeciwnym razie, nawet najdroższe rzeczą będzie wyglądać wulgarne i głupie.

bluzy damskie, bluzy nie są wyjątkiem. Przy wyborze odpowiedniego modelu przestrzegać zasad:

  • Unikać bluzy z logo marki. Godnymi producenci umieścić markę i logo na etykiecie tylko na bocznych szwów odzieży. ARMANI nabazgrał słów i shanel rzeczy – jest fałszywy. Fałszywy wulgarny wygląd. Lepiej jest kupić oryginalny element zapasowy segmentu tanich lub z lokalnego producenta. Wyjątkiem są niektóre marki sportowe, na przykład Adidas i Colambia, które są często stosowane w odzieży kończąc własne logo.
  • Wybierz jakości tkaniny. Bluza kobiety chociaż mają wolną nogę, ale ostatecznie tracą kształt jak reszta ubrań.
  • Nosić coś, co jest dla Ciebie, należy kierować się swoim własnym stylu i zawsze pozostanie w trendzie.