840 Shares 6598 views

Anton Makarskii: filmografia, sukcesów i życiu osobistym

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej seksownych rosyjskich aktorów – Anton Makarska, którego filmografia obejmuje kilkadziesiąt obrazów, a także utalentowany piosenkarz i muzyk, wielki człowiek rodziny i wieloaspektowy, niezwykłą osobę.


Początek twórczy sposób

Biografia Anton Makarska jest bogata w wydarzenia, wzlotów i upadków, pokazy talentów w różnych dziedzinach i jest wypełniony poczuciem samotnej kobiety.

Urodził się 26 listopada 1975 w mieście Penza w rodzinie utalentowanych aktorów. Zdolność aktorstwo Makarska był od najmłodszych lat na tablicach Penza Teatru Dramatycznego. Wraz z występów był zaangażowany w boks, szermierka, jazdy konnej i sztuk walki. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do miejscowego Instytutu Makarskii Wychowania Fizycznego i Sportu, ale wkrótce kreatywności nie dały o sobie znać, a przyszłość aktor Anton Makarskii postanowił spróbować swoich sił w umiejętności reinkarnacji i gier. Przystojny młody człowiek natychmiast wziął trzy teatralny instytucji: GITIS i Shchukin Schepkinskoe. Opowiadał się za Shchukin School, który wydał w 1998 roku to prawdziwy diament twórczy, uzupełniane magazyn kina rosyjskiego.

Niespodziewana decyzja

Po dwóch miesiącach pracy w teatrze Mark Rozovsky Anton Makarskii nagle decyduje się służyć w wojsku. Po służbie trochę czasu w towarzystwie konwoju, przyszły aktor dostaje się do Pieśni i Tańca wojsk wewnętrznych MSW, które z powodzeniem popierane przez około rok. Po wojsku, postanawia wziąć udział w castingu do musicalu „Metro” i przechodzi test.

Musical odgrywa kluczową rolę w życiu Makarskiej, dokonywania uprzednio swoją muzyczną karierę i życie osobiste.

chwała

muzyczny sława artysty przypada na Antona Makarską po wzięciu udziału w musicalu „Notre Dame de Paris”, gdzie gra rolę Kapitana Phoebus de Shatopera.

Staje się popularny jako filmu pobranej z głównej piosenki z musicalu – Belle. W jednej chwili, jeden przez Golubev, Petkuna i Makarską, stał się znany na całym świecie, hit długo oczekiwany chwałę.

Wyrafinowany wygląd, zmysłowy głos, romantyczna aura roli w musicalu – wszystko to decyduje o przyszłych filmów z Anton Makarska, tworząc obraz delikatnego bohatera-kochanka.

role filmowe

Udział w musicalach wzniesiony wschodzącą gwiazdą na liście utalentowanych śpiewaków i aktorów. Zaczął aktywnie zaprosić role w filmach i serialach telewizyjnych. Jasna ścieżka w rosyjskim przemyśle filmowym, Anton Makarska, filmografia, których w tej chwili jest uzupełniany w filmie „Wiercenie” Leonid Kulagin i „Love przygody” zaczyna się od wspólnego rosyjsko-amerykańskiego historycznej serii „Słabe Nastya”, gdzie gra rolę miękkiej, niezdecydowany Andrzeja Dołgorukij, spiesząc się między dwiema kobietami. Obraz niebieskooka przystojny mężczyzna z nienaganną łożyska wojskowej szybko zyskuje popularność i lokalizacji widzów. Oprócz genialnych ról Anton pokazuje doskonałe umiejętności wokalne, śpiewając piosenki, które brzmią w serii. Wraz z Siergiejem Lee i Ariana śpiewa piosenkę z serialu „Nie żałuję”, który stał się hitem.

Wizerunek bohatera romantycznego kochanka, zabezpieczając Makarska, przyczynia się do jej licznych ról w filmach, gdzie ponownie i ponownie otwiera swoje widzów niezwykłym twórczy krawędzi.

Filmografia

Anton Makarska, filmografia, który obejmuje ponad 40 filmów, odgrywa tę samą rolę bezbłędnie palenie przystojny, dzielnego dżentelmena i atrakcyjny sprawcę. Liczne strzelanie nie kolidują ze sobą i angażować się w muzycznej karierze, gdzie kontynuuje podbić nowe szczyty. W tym momencie Makarskii nagrany i wydany około 70 piosenek i nie zamierza na tym poprzestać.

Seria i filmy z Anton Makarska:

 • "Słabe Nastia" (Andrei Dołgorukij).
 • "Czekając na cud" (Faye Roman).
 • „A śnieg pada” (Max).
 • "Bloody Mary" (Anton).
 • "Adam i Ewy transformacja" (Adam).
 • „Powrót muszkieterów” (Henri).
 • "Wyjdź Casanova" (Artem).
 • "Spokojne Sosna" (Cyril).
 • „Oddychaj ze mną” (Piotr).
 • „Gdy kwitną bzy” (Andrew).
 • „Serce Maryi” (Mt Varyagov).
 • „Godziny miłości” (Andriej Nikitin).
 • "Burzowe" (Sergei).
 • "7 ważnych pragnienia" (Edward).
 • "Odessa" (Arkady Resnick).
 • "The Road Home" (Mt).

Melodramat Anton Makarskiej nie pozostawia obojętnym każdą kobietę. Jest to niemożliwe, aby wyrazić słowami jego wspaniały, namiętny, serdeczny grę, urok jego wygląd, przyjemny dźwięk głosu, to jest magiczne, pociągający urok. Każda rola Makarska – jest to dzieło sztuki dramatycznej, godne podziwu i uwielbienia.

życie osobiste

Aktor ożenił się z piosenkarką Victoria Morozowa, szczęśliwy ojciec wspaniałej córki Marii. Historia miłości pięknej pary zaczęły podczas wspólnej pracy w musicalu „Metro”, który spowodował pierwsza iskra rosła w ogromnym, namiętne uczucie.
Rok po muzycznym byli małżeństwem, a trzy – pobrali się. Makarska szczęśliwie żonaty przez 15 lat, a ich miłość dostaje tylko silniejszy z każdym rokiem.

Anton Makarska, filmografia, który jest bogaty w wspaniałych obrazów i karierze muzycznej – popularnych singli, aktywnie uczestniczył także w programach telewizyjnych takich jak „Wielki wyścig”, „Taniec z gwiazdami”, gdzie zajął drugie miejsce, wygrał jury i tańca publiczność talent i łaska. Obecnie aktor pracuje nad kolejnym zdjęciu: „Urząd”, „niechęć”, w której nie zmienić swoje romantyczne role.