747 Shares 3679 views

Kto wygrał 16 walk „psychikę”? nieoczekiwane zakończenie

Fani najbardziej oczekiwanych Channel Show „TNT” w 2015 roku z niecierpliwością oczekiwanego wyniku bitwy między najsilniejszych czarownic 16 „Bitwa medium,” sezon projektu i to się stało. 25 grudnia został wyemitowany ostateczne wersje. W rezultacie stał się znany, który zdobył 16 „Bitwa medium”.


napięta finał

Finał był bardzo intensywny, nikt nie mógł nawet odgadnąć, kto będzie zwycięzcą projektu i zajmie się zasłużoną filiżankę. Na wystawie były trzy silne finalistów, które nie były niższe w stosunku do siebie i iść w parze w całym projekcie: estoński ciemny czarownica Marilyn Kerr, Nicole Kuznetsova biały czarownica i kapłanką kultu przodków Victoria Raydos.

Jako uznany przez producenta pokazu Mary Shaikevich, nawet do ostatniego, nie mogła sobie wyobrazić, to kogo ma te mistrzostwa w trudnej walce. Napięcie rosło, i były nerwowy. To był prawdziwy sprawdzian wytrzymałości finalistów i ich grup wsparcia.

Zaskoczony skalą ostatecznej bitwy: tym razem złamał wszystkie rekordy w historii serialu. Tłumy kibiców, gości, krewnych i przyjaciół finalistów dosłownie patrząc sobie pozycję gospodarstwa. Nawet wyeliminowane uczestnicy przyszedł pogratulować zwycięzcy „Bitwy medium”, 2015 r.

Kto wygrał 16 walk „psychikę”?

Zagłosuj na ulubione uczestników została odkryta 12 grudnia i każdy może wysłać wiadomość tekstową z numerem psychiczny jest. Największą liczbę głosów widzów dał Victoria Raydos. Unikalny i bardzo utalentowana dziewczyna spokojnie przyjął zwycięstwo, nie wydaje się, by wątpić, że to ona bierze główną nagrodę. Victoria Raydos – zdobywca 16 „Bitwy medium”.

Nieoczekiwany drugie miejsce

Zanim widzowie i goście wiedzą, kto wygrał 16. „Bitwa medium” na TNT, na jego zwycięstwo liczą inny finalista projektu – Marilyn Kerr. Weszła w całym kraju, aby udowodnić, że jest godny pierwszej kolejności. Przed że Marilyn była zaangażowana w projekt i zajął drugie miejsce, dając zwycięstwo ukochanej Aleksandra Sheps.

Drugie miejsce było prawdziwym szokiem dla estońskiej czarownicy. Jest liczony na wsparcie swoich kibiców i fanów mistycznego parą, ale kiedy usłyszał, który zdobył 16 „Bitwa medium”, rozpłakała się i nie mógł uwierzyć własnym uszom. Ulubiony facet przez długi czas nie mogła uspokoić zdenerwowany ją, ale obiecała, że wróci i walczyć o pierwsze miejsce. Raydos widząc strapiony Marilyn, również postanowił go wspierać, mówiąc, że to wielki człowiek.

Nicole wziął również trzecie miejsce z miłości i wdzięczności. Ona podziękowała fanom za ich wsparcie i pogratulować zwycięzcy. Wierzy, że nawet fakt, że dostała się do finału, to jest prawdziwe szczęście. Nicole przyszedł na koncert, pomimo jego zdrowia. Zdać test to naprawdę proste.

rarytasy finały

Dzhuliya Vang pojawił się także na finale „The Battle of medium”, ale tylko na ekranie: dziewczyna sama przyjść osobiście nie mógł, ponieważ nie było na 10.000 kilometrów od Moskwy. Jednak ich przewidywania o tym, kto wygrał „Bitwę medium” 16 sezon, to zgłoszone tajemnicą, niezrozumiałe dla zwykłych ludzi. Nawet sceptyk Safronov nie może rozwiązać kod wysłana. Ale Victoria wszystko doskonale zrozumiał: słyszała, że Julia twierdzi, że jest o niej, i, jak się okazało, było to całkowicie w porządku.

Ponadto, nikt nie spodziewał się niezwykły zwrot Pakhomov. Człowiek, który w środku bitwy opuścił show na własną rękę, szlachetnie Zapisz innymi członkami starannością, pojawił się na finale z napisem „Jestem z powrotem.” Zniechęcony przez publiczność nie mogła stwierdzić, czy naprawdę pachwiny powrotem bliżej do finału, aby udowodnić swoją wyższość? Kiedy pojawił się mężczyzna z krzesłem w ręku finalistów w pokoju, on spowodował prawdziwy szok. Ale wkrótce pachwiny wyjaśnił, że właśnie przyszedł pogratulować finalistów i zobaczyć, kto wygrał 16. „Bitwa medium”.

Przypomnijmy, że „Bitwa medium” w 2015 roku stał się prawdziwym intrygi w historii serialu. Najsilniejsze finalistów i najtrudniejsze testy będzie długo pamiętał i pozwoli widzom, że nawet najbardziej zatwardziałych sceptyków.