817 Shares 9300 views

Dlaczego 2 Katarzyna Wielka zadzwonił i nadal tak nazywać

Znaczenie Katarzyny II dla rosyjskiej historii jest tak ważne, że można ją porównać do Piotra I, nazywany Wielkim. Dołączenie imperium nowej ziemi, rozwój strategicznych i ekonomicznych możliwości dla władzy, imponującym zwycięstwie wojskowej osiągniętego przez zdolność, ale nie liczbę morzu i na lądzie, nowe miasto, które stało placówkę Rosji na południu – to tylko krótki i niepełny wykaz osiągnięć tego niezwykłego władcy. Ale to wystarczy, aby zrozumieć, dlaczego Katarzyna Wielka nazywane 2.


Ustalenie, przejawia się w najtrudniejszych momentach, zdolność do podejmowania ryzyka, a nawet przestępstwa, jeśli to konieczne, aby osiągnąć główny cel – te cechy skierowane na rzecz Rosji, były częścią jej charakteru.

Biografia Katarzyny Wielkiej rozpoczęła się w 1729 roku. Rodzaju z których Frederick, był szlachetny, ale nie bogaty. I byłoby FIKE, jak go nazywano w domu, jeden z wielu europejskich szlacheckiej rodziny, której życie nie zatopiony w zapomnienie ze względu na jego przeciętność, jeśli nie zamach stanu w Rosji. W 1741 roku, doszedł do władzy, Elizaveta Pietrowna, a ona była ciotka Petera Golshteyna, przyszłego cesarza Piotra III, wnuk Piotra I, małżonka Frederika.

Były one przeznaczone do ożenić, mimo sympatii dla siebie, nie doświadczyli. Zewnętrzne piękno nie świecić lub pana młodego lub panny młodej.

Nazwa „Katarzyna” była przyszłość Empress zostało nabyte po obrządku prawosławnego chrztu. Niemiecki Fryderyk nie tylko zmienił wyznania religijne, ona szczerze chciał zostać Rosjaninem, a ona udało. Język nauczyła się perfekcyjnie, choć jego ostatnie dni mówił z lekkim akcentem.

Istnieje kilka wersji odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego jest Katarzyna Wielka nazywane 2 w czasie, gdy nie jest on całkiem okazały się być politykiem?”

Nieudane życie rodzinne, w szczególności jego intymnej strony obojga małżonków zmuszony do szukania radości na boku. Arystokrata Saltykov, Poniatowski dżentelmen następnie zostali kochankami Katarzyna milczącej zgody małżonka, który dostarczył jego żona wolności, nie jest pozbawiony jednak i ja. Potem przyszła kolej na Orlova, odważny i śmiałek.

W 1761 cesarzowa Elżbieta umarła, i nie było pytanie, kto będzie rządził Rosją. Piotr III nie był tak dziecinny i małostkowy człowiek, nastolatek, jak to jest opisane w licznych dzieł sztuki. Dowiedziawszy nauki o administracji publicznej, może to dobrze być królem, przynajmniej w spokojnym kraju, która była imperium w epoce elżbietańskiej. Jednak jednym z powodów, dlaczego Katarzyna 2 był zwany Wielkim, i właśnie w tym, że nie nadawały się do położenia, w którym wszystko jest „na Rollin”. W jej głowie dojrzewa plan spisku, w wyniku której Piotr III abdykował, a później został zamordowany.

Grit Empress pozwolił jej surowo stłumić bunt Pugaczowa, aby wygrać wojnę z Turcją w celu rozwiązania kwestii polskiej, aby zawrzeć sojusze z zyskiem dla polityki zagranicznej i radzić sobie z wrogami.

Złoty wiek zwany okres kiedy rosyjskich przepisach Ekaterina Velikaya. Biografia jednostki i historii kraju są ze sobą powiązane i tworzą spójną całość.

Rozszerza granice imperium na południu, przystąpienie do żyznej ziemi i sprzyjającego tworzeniu rajów portów pod warunkiem, że obroty handlu zagranicznego i obfite jedzenie. Wygranie eskadry Ushakova w Cesme zatoki, opanowanie Półwyspu Krymskiego, Besarabia, pokonanie Turków w Rymnik fundacja miast takich jak Odessa, Chersoniu, Mikołajowie, Owidiopol i innych placówkach południowych granic Rosji – wszystkie te fakty dobitnie wyjaśnia, dlaczego Katerina 2 o nazwie Great.