894 Shares 8107 views

Lek „Zentel”: opinie, instrukcje użytkowania, opis

Pasożytami pasożyt zwany ludzkich chorób roślin i zwierząt, które są wywołane przez robaki pasożytnicze, takie jak robakom. Leczeniu takich chorób powinno być obowiązkowe. W przeciwnym razie pacjent może wystąpić gorączka, zapalenie spojówek, wysypki skórne i polimorficzny wysiękowe charakter, a także obrzęk twarzy i infekcji górnych dróg oddechowych.


Istnieją różne preparaty stosowane w leczeniu robaczycy. Jednym z najbardziej skutecznych jest uważany za „Zentel”. Korzystanie z tego narzędzia, jego przeciwwskazania, kosztów i uwolnienia formularze zostaną przedstawione poniżej.

Kompozycja opakowania, a opis postać leku

W jakiej formie jest lekarstwo „Zentel”? Opinie donoszą, że narzędzie to ma dwie formy uwalniania. Rozważyć ich strukturę w sposób bardziej szczegółowy.

 • „Zentel” jednorodny przezroczysty roztwór. Zawiesina do podawania doustnego zawiera składnik czynny taki jak albendazol. Również, że lek obejmuje kompozycję z poniższych, dodatkowych składników: sorbinian potasu, karboksymetyloskrobię sodową, Silicone Antifoam 1510, kwas sorbowy, Polysorbate 80, monolaurynian sorbitanu, kwasu benzoesowego, środek smakowy, gliceryna, krzemian magnezowo-glinowy, sól sodową sacharyny i różnych środków aromatyzujących. W sprzedaży funduszy jest w ciemnych butelkach.
 • „Zentel” – tabletki owalne i różowy. Należą do nich składniki dodatkowe, takie jak laktoza, żółcień barwnika, powidon, sól sodowa kroskarmelozy, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, sól sodowa sacharyny, aromat waniliowy, MCC, laurylosiarczan sodu, owocowy i aromat pomarańczowy. Oznacza to, że można kupić w komórkach konturu.

charakterystyka farmakologiczna

Co jest lekarstwem „Zentel”? Eksperci twierdzą, że gości ma przeciwpierwotniacze i przeciw robakom działania i należy do grupy karbaminianu benzimidazolu.

Lek ten ma wpływ na jelitową i tkankach formy pasożyta. To także wpływa niekorzystnie na dorosłego robaki, jaja i larwy. Hamowania polimeryzacji tubuliny „Zentel” hamuje metabolizm pasożyta, powoduje ich śmierć.

Zgodnie z instrukcjami, uważany za lek jest aktywny wobec:

 • przywry;
 • nicienie;
 • tasiemce;
 • pierwotniaki.

Jako sposób oddziaływania na pasożyty tkanek, w tym i pęcherzyków płucnych bąblowicy torbielowate. Ponadto, lek ten jest bardzo skuteczny w:

 • capillariasis, które występują w związku Capillaria philippinensis;
 • neurocysticerkoza, który został wywołany przez inwazję larw tasiemiec uzbrojony;
 • gnatostomoza spowodowane Gnathostoma spinigerum.

Należy również zauważyć, że urządzenie zmniejsza lub zabija torbiele Echinococcus (granulki). W tym przypadku, torbiele spowodowane przez Echinococcus multilocularis, natychmiast znikają.

kinetyka

Czy lek jest wchłaniany „Zentel”? Opinie mówią, że po lek na jego wchłanianie jest słaby. Choć tłuszczowych żywności przyczynia się do poprawy jej wchłanianie.

Głównym metabolitem tego leku działa siarczan albendazol, który jest bardzo skuteczny w leczeniu infekcji tkanek.

Okres półtrwania 8,5 godziny metabolitu. W tym samym czasie, niektóre z nich są wydzielane w moczu, a pozostałość – w żółci.

świadectwo

Lek „Zentel”, który oceny zostaną przedstawione poniżej, stosuje się w postaci infekcji pasożytów jelitowych.

Krótkotrwałe traktowanie tego narzędzia jest przeznaczony do leczenia skórnego zespołu Larwa wędrującego i długoterminowe – ogólnoustrojowego pasożytami.

Przeciwwskazania

Lek „Zentel”, którego cena zostanie pokazane poniżej, nie jest zalecany do stosowania w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Również medycyna (w jakiejkolwiek formie zwolnienia) jest przeciwwskazane dzieci do jednego roku. Ponadto lek w tabletkach nie jest wskazany dla dzieci poniżej trzech lat.

Funduszy nie powinno być podjęte u pacjentów z uszkodzeniami siatkówki, podczas karmienia piersią, gdy planuje ciążę i podczas ciąży.

Instrukcje użytkowania

Obie postacie leków przeznaczone do podawania doustnego. Porcja tabletki i zawiesiny, korzystnie w tym samym czasie (z żywnością).

Dawkowanie i czas trwania leczenia z tego narzędzia zależy od dowodów i określana przez lekarza prowadzącego.

Jeśli stan pacjenta nie ulega poprawie, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli to konieczne, może być zalecana drugi bieg pacjenta.

skutki uboczne

Odbiór „Zentel” preparat może wywołać następujące reakcje niepożądane:

 • swędzenie skóry, nudności, podwyższone poziomy enzymów wątrobowych;
 • leukopenia, wysypka, wymioty, zapalenie wątroby;
 • biegunka, pokrzywka, zespół Stevensa-Johnsona;
 • ból brzucha, niedokrwistość aplastyczną;
 • odwracalne łysienie, rumień wielopostaciowy;
 • agranulocytoza, pancytopenia, gorączka.

Przedawkowania i interakcji z innymi lekami

W przypadku przedawkowania oznacza to pacjent ma poważne skutki uboczne.

Podczas interakcji z „cymetydyna”, „i” „deksametazonem prazikwantel” stężenia metabolitów w osoczu krwi wzrasta. W rezultacie, ryzyko przedawkowania zwiększa znacząco.

Cena i konsumenckie opinii

Ile jest lekiem „Zentel”? Cena tego leku w postaci tabletek wynosi około 190 rubli. Jako zawieszenia, to jest bardziej kosztowne (około 250 rubli).

Recenzje obecnego obiektu może spełnić najbardziej różne. W większości przypadków ten lek, aby poradzić sobie z zadaniem. Po jego recepcji prawie wszystkie objawy ustępują robaczycy.

Jednak należy zauważyć, że ten lek można znaleźć i negatywne wiadomości, które odnosiły się do wielu skutków ubocznych. Dlatego też, w celu zapobiegania i leczenia dzieci robaczycy użyć tego narzędzia z najwyższą ostrożnością.

Ponadto, istnieją odpowiedzi, że lek „Zentel” nie zawsze objawiać skutecznie. W większości przypadków te wiadomości zostawić pacjentów zaangażowanych w samoleczenia. Dlatego też eksperci zalecają podjęcie zawieszenie lub tabletki przeciw pasożytom tylko na zlecenia lekarza.