534 Shares 4494 views

Jednostka i społeczeństwo: co nosimy maski?

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie osobę istniejącego społeczeństwa z zewnątrz. Po prostu zrób to i indywidualnej osobowości, przynosi buduje charakter. W związku z tym, jednostka i społeczeństwo są ściśle ze sobą powiązane. Jest socjologia nauki badał tej kwestii.


osobowość

Jak wspomniano powyżej, jednostka i społeczeństwo ściśle współpracują. Nawiasem mówiąc, określenie „osoba” pochodzi od słowa „maski, maski”. Tak, chyba wszystko myślę o tym, co mówię. Bez względu na to jak szczery nie mamy myśli, naszych przyjaciół, nadal mieszkają w masce. I z nikim. W zależności od sytuacji i społeczeństwa, w którym jesteśmy, i kładziemy na masce. Nie można nazwać tych masek negatywną cechę człowieka, ponieważ to właśnie dzięki nim, że człowiek zna innego. A co najważniejsze, wie się, ponieważ analizując zachowanie, czy raczej maskować osobę w tej sytuacji możemy zrozumieć, co chce i dlaczego zajęło taką maskę. Czy uważasz, że dziecko może być określona przez słowo „osoba”? Filozofia i psychologia w szczególności twierdzi, że jesteśmy urodzone osoby. To jest podstawowe symptomy osoby, ogólnie przyjętej jakości. Od urodzenia, mamy instynkty, odruchy, temperament. Ale charakterystyczny Od pozostałych jakości ludowej tworzą się w ciągu całego życia, główną rolę w tworzeniu których odgrywa społeczeństwo, w którym dana osoba jest podnoszony i życie. Nic dziwnego, że mówią, że ludzie rodzą się, a człowiek staje. Że osobiste cechy wyróżniają nas od innych, i dokonać każda osoba wyjątkowa. Społeczeństwo i osoba, która wprowadziła go, interakcji ludzkiej postaci z zestawem unikalnych cech.

Osobowość w społeczeństwie

W wychowaniu osoby kluczową rolę odgrywaną przez rodziny, społeczeństwa i szkoły. Rodzina i szkoła, z kolei, są nierozerwalnie związane ze społeczeństwa. Poszczególne cechy charakteru są tworzone w ciągu pierwszych 5-6 lat życia. W zależności od środowiska, w którym dziecko zostało wniesione jest od niego i zachowania, spojrzenia na życie. Na przykład, jeśli mały człowiek niesie w górę ulicy, nie zdziw się, gdy dorastają egoistą, że nie widzi nic złego w kradzieży. Dziecko skłonni uwierzyć, że kradzież – to normalne, każdy przeżywa, najlepiej jak potrafi, a to łatwe pieniądze. A to tylko jeden z przykładów, w jaki sposób interakcji między jednostką a społeczeństwem. Filozofia w odniesieniu do niniejszego komunikatu stanowi, że jednostka jest w każdym z nas, indywidualnie, też, ale osoba nie staje się każdy. Tylko kilka wybranych. Z poszczególnych wszystko jest jasne, ponieważ człowiek rodzi się z nimi indywidualnie jesteśmy w procesie rozwoju i edukacji. Kształcie funkcje, które są właściwe dla tej osoby. W każdym z nas jest coś, co odróżnia nas od innych. Ale osoba stać tylko silne, unikatowe, utalentowani ludzie. Większość z nich jest znanych ludzi: wynalazców, polityków, utalentowanych muzyków, aktorów, polityków, artystów, filozofów, pisarzy, ludzi, którzy mają swoje własne, odmienne od drugiego punktu widzenia na rzeczy i problemów. Oni nie boją się go wyrażać, pokazując, że są prawdziwie niezależnych i silnych ludzi. Są to tak zwane „człowiek”, z wielkiej litery. To w jaki sposób interakcji między jednostką a społeczeństwem, zdrowego społeczeństwa.

Wszyscy geniusze wykształconych rodziców, nauczycieli. Nie myśl, że urodzili się wyjątkowy, a nawet przed narodzeniem życia w magazynie dla nich losu wielkiego człowieka. Jednostka i społeczeństwo są nierozłączne, i że społeczeństwo stało z dzieckiem geniuszu, który później udało się poruszyć świat. Jest szansa, aby osiągnąć wyżyny w życiu wszystko jedno, ponieważ istnieją przypadki, gdy ludzie ze slumsów może stać osobowości. Dbanie o środowisko, w którym dziecko jest wychowywane, może być uprawiana od osoby, która zmieni ten świat.