736 Shares 9261 views

„Niezniszczalna” (serial TV): opinie, fabuła, aktorzy i role

We wrześniu 2015 roku kanał telewizyjny „Rossija 1”, premiera filmu „niezniszczalnego”. feedback serii z publicznością był dość mieszane, połowa publiczności się doczekać każdego nowego cyklu, a drugi nie mógł się zmusić, aby wyglądać jeszcze kilka pierwszych odcinków. Więc, kto zagrał w nowym filmie detektywa, stworzona na zlecenie „Rossija 1”, i że podczas oglądania obrazu nie lubić widza?


Film twórcy i krótkie story

Dyrektorzy detektyw film serial „Niezniszczalna” Daruga byli Aleksander i Marat Kim. Pierwszy specjalizuje się w produkcji myśliwców wojskowych: jego twórczy box takie filmy jak „Śmierć Spies”, „Trzy dni Lt. Kravtsov”, „Oderwanie Kochubey”. Z prac Marat Kim jest szczególnie popularny serial „Star Is Born” z Marinoy Aleksandrovoy w roli głównej i detektywem „Kobiety na skraju”, z udziałem Aleksandra Saveleva, Marina and Galina Shalaev polskiego.

Skrypt dla „nieprzekupny” napisał Dmitry i Olga Stepnova.

Jak sama nazwa serii, to łatwo się domyślić, że ten film będzie o niezniszczalnego policjanta: w tym przypadku, na badacza do szczególnie ważnych przypadkach Yuri miast przez Władimira Epifantseva. Jurij Gradov poświęca całą swoją energię na coś, aby wystawiać korupcji i przekupstwa w wyższych szczeblach władzy. Ale jego zadaniem jest skomplikowana przez fakt, że akcja filmu toczy się w Związku Radzieckim i Związku Radzieckiego, jak wiemy, korupcja nie była oficjalnie.

B. Epifantsev: niezniszczalnego stopniach badacza

Vladimir nie Epifantsev po raz pierwszy mają do odegrania zasadniczą organy ścigania. Gwiazda w aktorem filmowym rozpoczęła się w 1999 roku i od tego czasu w jego Skarbonka wymienionych głównie rolę oficerów śledczych i detektywów, czasem zastąpione obrazami notorycznych bandytów.

Po raz pierwszy główną rolę poszedł do Vladimir w filmie „Zabójstwo”, gdzie był na planie partnerami byli Albert Filozov i Alexander Dedyushko. Następnie aktor wciela wizerunek zabójcy ekranem Sowa. Ale bardzo szybko, że „przeszkoleni” w dobrym facetem, grając tytułową rolę w komedii „Och, mróz, zimno.” Następnie w rolę agenta specjalnego w serialu „Invincible”, zabójca w filmie „Gangi” i policjant w filmie „Dog Work”, „Fight”, „Dzikie” i „Jego drugiego.” I zawsze znaków Epifantseva pryncypialny, pogrubienie i przejść, aby osiągnąć swoje cele. To samo wydaje się publiczności detektywa bohatera obrazu „niezniszczalnego”.

Liczba serii, jak już wspomniano, był niejasny, jednak był w stanie dodać popularność już znanego aktora: w 2016 roku tylko sześć planowane premiery filmowe z Epifantseva.

Marina Konyashkin jako żona Gradova

Rola żony i wierny przyjaciel nieprzekupny badacza Gradova grana przez aktorkę Marina Konyashkin.

Marina – pochodzi z Białorusi. Ukończyła Szkołę Shchukin w 2007 roku, a w filmach rozpocząć dwa lata wcześniej. Nawiasem mówiąc, aktorka natychmiast powierzono główną rolę: Nadia zagrała w „głębokie” Current filmu wojennego.

W 2008 roku pojawił się w Konyashkin detektywa „Ochrona Krasin 2”. Potem była rola Margo w komedii „Daisy, kaktus, Daisy,” ratownik w melodramacie „Alexandra”, Natalia w filmie „All For You” i Swietłana w filmie kryminalnym Igor Kholodkova „Mamy wojnę na ciebie.”

Ponadto, aktorka może być postrzegane w ironicznym detektywa „Amazon”, który udał się na kanale telewizyjnym „CTC” w melodramacie „Jaskółcze Gniazdo” z Tatianą Arntgolts i serialu „Metoda Lavrova” Swietłana Chodczenkowa.

I. Rozanov jak Tiffany Gradova

Irina Rozanowa – jest od dawna znana gwiazda kina rosyjskiego i radzieckiego. W 1986 roku rozpoczęła karierę z rolą Natashi Sokolovoy w filmie rodzinnego „The Scarlet kamienia.” Potem była aktorka w filmie „Koniec pracy” rezydent „” życie Klim Samghin «» Drayman i król ". Ale najbardziej znanych dzieł Rozanova koniec lat 90. to role w filmach „dla pięknych pań!” I Aleksandrom Pankratovym-Cherny i „Dewizówka” Jelena Jakowlewa.

Po upadku Związku Radzieckiego, aktorka nadal aktywnie usunięte, ale nie wszystkie jej filmy można nazwać dobrym. Godny uwagi obraz "Encore, Encore!" Petra Todorovskogo, "Petersburg tajemnice" Mark Orlov i "Dzieci poniedziałek" Alla Surikova.

Ostatnio Rozanov stale miga na serialu telewizyjnym, ale do wyboru projektów odnosi się wystarczająco ściśle: Irinu Yurevnu można zobaczyć w „Furtseva” film „Popioły”, „Piotr Wielki. Testament ". Wystąpiła również w kilku częściach „Kamenka”.

Inne role wykonawców

Ivan Matskevich, znany widzom z filmów „Córka Ojca” i „Stunt Man”, grał w serialu „niezniszczalnego” męża bohaterki Irina Rozanowa. Vladimir Yumatov pojawił się na ekranie w formie szefa Investigations – Peter Vasilievich Anisimov. Yumatova również można zobaczyć w serii „Montecristo” i „Escape”.

Kolejny seryjny artysta stał się członkiem personelu wykonującego „niezniszczalnego”. Mówimy o Jeanne Epple, który grał rolę żony Anisimov użytkownika. Jeanne jest znany przede wszystkim jako widz Yulechka z filmu serial „Kobiety w średnim wieku, lub wszystkich swoich mężczyzn.”

Ponadto w filmie "Niezniszczalna" Można zobaczyć Maria Kozlova ( "Spellbound Love"), Michael Tarabukina ( "Echelon") i Andrey Noskov ( "Kto tu rządzi").

"Niezniszczalna" (serial TV): Opinie

Strona filmu Kino-Teatr „Niezniszczalna” ma tylko cztery gwiazdki na dziesięciu (zgodnie z wynikami głosowania, w którym udział wzięło 114 osób) oraz kinopoisk zasób – sześć z dziesięciu gwiazd. Już na tych parametrów, to jest jasne, że „Niezniszczalna” – seria, otrzymał dość mieszane opinie.

Co jeśli on ma odwagę, aby zobaczyć ten film nie jest niczym potencjalnego widza? Adres seryjny otrzymała uwagi, że fabuła filmu jest bardziej jak kroniki dokumentalnej niż fascynującą detektywa. Akcja rozwija się słaby, brakuje dynamiki. Ponadto, nie każdy lubi grę, Vladimir Epifantseva ponieważ aktor słynie z minimalnym zestawem gestów, emocji i mimiki.

Ale jeśli nie masz nic przeciwko osobie Władimira Epifantseva zresztą nie przeszkadza, aby zobaczyć odmierzoną, niespiesznym filmu może okazać się, że „Niezniszczalna” epizod nakręcony właśnie dla Ciebie.