312 Shares 1824 views

Fito usuwanie włosów w domu

Marzy o pięknej i gładkiej skórze, nasze kobiety często do wielkich poświęceń. Aby pozbyć się niechcianych włosów a nie atrakcyjnym twarzy i ciała włosy, że przetarł sobie różne maści, skrobania brzytwy. A nawet zrywać każdy włos za pomocą niewinnie wyglądające urządzenie do usuwania włosów. Jednak za pomocą tych narzędzi nie zawsze jest możliwe, aby osiągnąć odpowiedni efekt. Oznacza to, że co najmniej do następnego dnia, że skóra staje się ponownie kłujące w dotyku. Fito depilacji, wręcz przeciwnie, zapowiada rozszerzenie gładkości nóg i całego ciała przez 10-30 dni. To jest naprawdę? Jakie są cechy żywicy? A jakie są zalety?

Phyto – co to jest?

Ostatnio pojawiła się w żywicy ogłoszenie miodu nieuchronnie stała się przedmiotem uwagi wpływu. Jest to wspaniałe narzędzie, którego prototyp został stworzony niegdyś w starożytnym Egipcie, pomaga wyeliminować niepożądaną roślinność, nie tylko nogi, ale również bardziej wrażliwych. Na przykład w obszarze pach i bikini. A co najważniejsze, to daje szansę na długi czas, aby pozbyć się szpecących anten na twarzy.

Jakie są składniki?

Jeśli uważasz, że napis na opakowaniu, Fito depilacji ( „Ayuna”) nie zawiera żadnych substancji chemicznych i jest całkowicie naturalne. Składa się z następujących elementów:

  • miód;
  • ekstrakt z orzecha włoskiego;
  • Żywica z sosny ;
  • sok z cytryny.

Jak widać, produkt składa się z substancji wyłącznie naturalnych. Według producenta, żywica miodu ma doskonałą rozgrzewkę i właściwości bakteriostatyczne. OleoŜywice eliminuje mikro urazy i ewentualne podrażnienia skóry, a wyciąg z orzecha włoskiego pomaga spowolnić wzrost włosów. , A zatem zwiększa efekt „gładkości” Przez długi czas.

Co jest Fito: opis

Wizualnie Phytopitch do depilacji przypomina grubą bursztynowy-brązowy wosk, bardzo twardy i nieustępliwy w dotyku. Posiada również specyficzny zapach, przypominający żywicy sosnowej. Substancja wytwarzana jest w pojemniku z tworzywa sztucznego w postaci małych i dużych doniczkach. Od góry jest szczelnie zamknięty, a pokrywa jest pokryta membraną ochronną. Rzadziej produkt kosmetyczny może być postrzegane w specjalnych kasetach przeznaczonych do usuwania owłosienia z wykorzystaniem rolek. Dlatego każda kobieta ma prawo do wyboru jednego lub drugiego zdolność do użytku domowego.

W jaki sposób depilacji Phyto w domu?

Do depilacji żywica nie musi iść do drogich salonów kosmetycznych. Dzięki niemu można łatwo poradzić sobie z roślinnością uprawiane w spokojnym środowisku domowym. Jak to działa? Załóżmy, że zakupiony zachowywała słoik produktu kosmetycznego. Co więcej, musi ona zostać usunięta z żywicy. Ale od początku jest bardzo twarde i wytrzymałe, aby wycofać się, że nie będzie tak łatwo. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Otworzyć pokrywę i wyjąć membranę ochronną.
  2. Pojemnik zapięcie dwie ręce, tworząc rodzaj pierścienia. I wycisnąć wszystkie palce jednocześnie.

Po tych prostych manipulacji Fito Cosmetics (w użytku domowego konieczne jest ściśle według instrukcji) łatwo wychodzi. Następnie wzrosła z okrągłym krążkiem „o” ostrymi przedmiotami być starannie oddzielone drobnego materiału skrzepu. Przy tej wielkości wystarczy szczypta wyłączyć żywicę z orzecha włoskiego. Powstały nieco plaster zacier w ręce. Pozostała część żywicy umieścić z powrotem do pudełka i zamknąć pokrywę.

Po odcięty kawałek substancji lepkiej stała miękka, przystąpić do depilacji. Aby to zrobić, należy przybliżyć do swojego skoku na obszar ciała, gdzie planujemy usunąć niepożądaną roślinność. I przy odrobinie wysiłku, zwinąć ją w cienki naleśnik. Ostrzeżenie! Zastosuj fito wyjątkowo łatwy wzrost włosów. Po skóry pokrywy żywicy odczekać kilka minut i usunąć ostry ruchu. Jeśli się powiedzie, wynik przypadkach na otlipshem pęczek widzisz usunięte z włosków korzeniowych. W konsekwencji, Fito depilacji był udany. Jeżeli w punkcie zamocowania substancji jeszcze nadmiar wzrostu, powyższą procedurę należy powtórzyć.

Jak woskowanie obszar pod pachami?

Wyeliminowanie unappealing pachy roślinność często powoduje dyskomfort. Jest to spowodowane niedogodności procedury i bardzo delikatnej skóry w tym obszarze. Podczas korzystania fitosmoly eksperci zalecają materiału wstępnego rozciągania z niewielkim dodatkiem do niej talku lub proszku dla niemowląt. Następnie nakłada się pod pachami i nagle łza. Ale ponieważ włosy w tej dziedzinie są często bardziej sztywne i grube, podobne procedury będą potrzebne co najmniej 3-4. Po Phytopitch do depilacji jest całkowicie usuwany i oczyszczono z włosy pod pachami, to zaleca się w leczeniu skóry nadtlenku wodoru lub roztworu alkoholowego. Pomoże to uniknąć podrażnień.

Jak woskowanie niższe nogi?

Woskowanie piszczel odbywa się na zasadzie analogii. Ale jak działki przetwarzane znacznie większy obszar pod pachami, liczba wniosków wzrośnie znacząco lepką substancję. Warto zauważyć, że już używany swój kawałek żywicy można zwinąć się w kłębek i ponownie użyć do 10-20 razy. Dla większej wygody, zaleca się stosowanie nie jeden, lecz kilka sposobów kulek (tylko 4-8).

Przy usuwaniu włosów z podudzia jest również stosowany klastra Phytopitch. Usuwanie włosów w domu jest używany, ale ze specjalnym wałkiem. Zanim zaczniesz, to jest lekko podgrzewana. Wystarczająco pojemność do przechowywania baterii lub zwinąć ją w ręcznik. Następnie nakłada na całym obwodzie nogi i strzelaj za pomocą specjalnych pasków tkaniny, które są zbędne włosy. Następnie, dolna noga należy traktować kojący żelu lub oleju.

Jak woskowanie twarzy?

Nie ma nic gorszego niż pojawienie się zarostu. Najczęściej pojawiają się one w obszarze górnej wargi i podbródek. W celu wyeliminowania takiej niechcianej roślinności stosuje Phytopitch. Jednak proces usuwania włosów samej komplikuje obecność dużej liczby „włosy mieszkowe” włoskami gęsto rosnących, z której nie tak łatwo się pozbyć.

Starannie rozważyć obszar twarzy, trzeba toczyć dwie kulki materii, a następnie dokonać ich w dwóch małych „kiełbasy”. Następnie, z których jeden jest nałożony na prawej stronie leczonego obszaru, a drugi – po lewej stronie. Następnie obydwa paski kolei znacznie cofnięte smarowane talkiem i ponownie nałożony. Aby pozbyć się anteny Phyto depilacji jest stosowany 3-4 razy. Następnie substancja zaprojektowany obszar przetwarzane przez dowolny środek dezynfekujący.

Jak zrobić włosy usunięcie obszaru bikini?

Najbardziej wrażliwy i delikatny obszar bikini jest uważany. Zazwyczaj wiąże się szczególną ostrożność i spowolnienie ruchowe. W tym celu, żywica jest wstępnie zmiękczona, jest podzielony na dwa małe kulki i nałożony na obu stronach dziedzinie depilacji. Następnie ona nagle usunięta, ponownie zwinięty w kłębek, a z dodatkiem talku ponownie wykorzystane. Powtórz tę procedurę będą miały 4-5 razy.

Nieco bardziej skomplikowana jest bardziej rozległa woskowanie bikini Phytopitch. To jest w trybie oszczędzania energii, i pozwala uniknąć siniaków i zaczerwienienie. Mówimy o tak zwanej strefie głębokiego bikini. Polega ona na usunięciu twardej roślinności wokół odbytu i obszar warg sromowych. Aby pracować z tych stron, trzeba będzie co najmniej 3-4 kulki. Ta sama procedura zostanie zakończona w ciągu 2-4 razy. Poza depilacji Phytopitch również stosowany w intymnych fryzur. Jest dobrze tolerowany i nie zajmuje dużo czasu. Jednak obszar obróbki, jak również do siebie usunięcia niepożądanego owłosienia, powinno być wycierana nadtlenku lub dowolny inny środek antyseptyczny.

Co kobiety mówią o żywicy plastycznej?

Jak widać, Fito Cosmetics (testy tego produktu widać poniżej) jest najwygodniejszym substancja, która usuwa wszystkie rodzaje włosów bez problemów, w tym „futro”. Przekonajmy się, co mówi się o płci pięknej. Niektóre dziewczyny pisać, że jest w pełni zadowolony z produktu. Według nich, pakiet kupili, wystarczająco długo. Wynik z wykorzystaniem żywicy plastycznej przekroczyła wszelkie oczekiwania.

Inni użytkownicy mówią, że poprzednio używany do depilacji woskiem i nie byli zadowoleni z jego działania ze względu na stałą wystąpi podrażnienie. Po zakupie fotosredstva udało im się pozbyć niechcianej roślinności bez zaczerwienienia i stany zapalne skóry. Niektóre kobiety zalecamy produkt do swoich przyjaciół, ponieważ z jego pomocą mogli zminimalizować ból depilacji obszar „bikini”. Ale są dziewczyny, które, przeciwnie, byli niezadowoleni z pomocą. Według nich, po leczeniu stopy żywiczne były one „szorstkie konopie”, a drobne siniaki.