267 Shares 4949 views

Jaki jest pylon? Pilon – to …

Decydując się jeden dzień, aby je zrobić i poświęcić wolny czas maksymalny odzysk swojego ciała i ciała, osoba musi nie tylko zwrócić nasze oczy ku właściwego odżywiania, ale również, aby wybrać najbardziej odpowiedni dla niego sportu. Ogromna liczba ludzi, zatrzymał się na najbardziej popularnych ćwiczeń: bieganie (jogging), jazda na rowerze, pływanie, ćwiczenia na symulatorach i innych. Jednak tylko niewiele osób wie, że istnieje wiele sposobów, aby nie tylko utrzymać ciało w kształcie, ale również daje możliwość nauczenia się poruszać z wdziękiem. Jednym z tych sportów jest Pole Dance i Akrobatyka na słupie.


Użycie tego terminu w różnych działaniach

Wiele nieznane słowo jest powszechnie stosowany w wielu dziedzinach. Architektura i budownictwo pylon – filar mostu, budynku lub innej konstrukcji. W branży reklamowej, termin ten odnosi się do specjalnej skrzynki, która określa plakaty marketingowe.

termin „wieża” jest również szeroko stosowany w medycynie. W języku sług Hipokratesa tzw dalszy koniec kości piszczelowej. Jednakże, nie ma inny obszar, w którym termin ten jest używany także opisane. Ten Pole Dance. Ten rodzaj sportu akrobatycznego tańca opiera się na wykorzystaniu pylonu. Z grubsza rzecz biorąc, Tower – słup. Albo raczej, jeden z jego wariantów. Niestety, w większości przypadków bieguna połączyć striptizerkę. Choć pylon – jest głównym atrybutem jest jedną z kategorii tańca sportowego. Istnieje stereotyp, że striptiz i Pole Dance – to jedno i to samo. Jednak ta opinia jest absolutnie i całkowicie błędne.

Co kryje się w tym okresie?

Obecnie zajęcia biegun uznawana za jedną z odmian fitness. Siła i wytrzymałość w połączeniu z niezwykłą gracją stać się stałymi towarzyszami, którzy wybrali pole dance. Ten taniec jest kombinacją elementów choreografii i akrobatyki. Pozorna łatwość każdym ruchem kryje się ogromna wytrzymałość, koordynację i zwinność. Poprzez regularne szkolenia na pylon prowadzi ludzi do kształtu ciała. Pilon – to świetna okazja, aby stać się właścicielem pięknej figurze i dobry odcinek. Dzięki doskonałej programu treningowego systemu, każda lekcja jest trening dla wszystkich grup mięśniowych. Ten rodzaj ładunku elektrycznego. Szczególnie ważne są mięśnie brzucha, pośladków, ud i ramion wewnętrznych. Dla tych, którzy chcą praktykować głębsze tańczyć na pylon, szkolenie w studiu może być ustalona w domu.

Szybki i trwały sposób montażu

Ten sprzęt ma różne odmiany. Po pierwsze, przy czym takie rury są różne sposoby mocowania. Dla większych pomieszczeniach, gdzie nie ma potrzeby, aby zwolnić miejsce z obiektów, a także różne studia, szkoły tańca postanowił wykorzystać stacjonarny pylon. Sprzęt ten jest o rząd wielkości prostszy w budowie i kilka razy tańsze niż w drugiej opcji – Quick-pipe. Opcja ta jest idealna dla małej, ograniczonej przestrzeni, gdzie istnieje potrzeba, aby wykorzystać przestrzeń nie tylko do tańca, ale również do innych celów. Na przykład, w mieszkaniu. Quick-pylon do domu pozwoli gospodarz lub gospodyni zrobić fitness, pobyt w domu, za pomocą kilku minut, aby włączyć pokój do studia iz powrotem.

maszyny budowlane

Inną cechą, która różni się oglądane rur metalowych jest działa mechanizm. Najprostszym, ale w tym samym czasie i najbardziej wiarygodne jest pylon statyczne. Rurka ta ma w całości, bez dodatkowych elementów. Zaletą tego urządzenia jest mniejsze obciążenie przedsionkowego układu i najlepsza okazja, aby utrzymać ciało w dowolnej pozycji. To ważne czynniki dla początkujących sportowców.

Druga opcja to obracanie pylon. Montaż takiej rury będzie kosztować kilka razy droższe niż w poprzedniej wersji. Urządzenie jest wyposażone w dodatkowe mechanizmy obrotowych dodać do klasy biegun bardziej skomplikowanych sztuczek. Warunkiem długiej eksploatacji tego urządzenia jest jego regularna konserwacja, zapewniając smarowanie części wirujących, sprawdź punkty połączeń itp

Średnica i grubość ścianki słupa

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka ważnych kryteriów, które różnią się wszystkie odpowiednie przewody. To ich średnicy i grubości ścianki. Warto zauważyć, że parametry te mogą się różnić nie tylko w różnych krajach, ale także w różnych studiach w mieście. Średnia średnica pylon CIS uważany jest rura o obwodzie 42 mm. W Stanach Zjednoczonych – 50 mm. W innych krajach jest to możliwe, aby znaleźć urządzenie o średnicy 44 mm, 48 mm i innych.

Drugim parametrem jest grubość ścianki słupa. Kryterium to zależy od wielu czynników. Na przykład, zaleca się ustawienie słupów o szerokości ścianki 3 mm i do profesjonalnego treningu sportowców. Jeśli częstotliwość i okres użytkowania urządzenia jest mała, to możliwe jest, aby zatrzymać się na rurze i o mniejszej grubości. W to nie powinno dać swoje preferencje do pylonów ze ścianką 2 mm szerokości.

Co robić i jak to naprawić?

Pylon – urządzenie składające się z metalową podstawą i powłokę nawierzchniową. Pierwsza część rury. Materiał dobrej jakości i urządzenia jest ze stali nierdzewnej. W ten sposób powierzchnia pylon mogą być polerowane, pokryte emalią lub nawet specjalnym materiałem ślizgowym (chiński pylony).

Mocowanie wyposażenia mogą być różne. Istnieją dwie główne grupy: kotwica kotwica i pylony pylony. Najczęściej jest drugi przykład wykonania wynalazku, jako bardziej praktyczne i estetyczne.

Różne obszary tańca

Istnieje kilka obszarów Pole Dance, w każdym z których główną cechą jest wieża. To nie jest tak dużo, słup, wokół którego, według wielu, dziewczynka zamienia jako wsparcie, pozwala na wykonywanie imponujące akrobacje. Obecnie na całym świecie odbywają się ogromne ilości konkurencji dla różnych sportów tańca. Aby stać się specjalistą w tego rodzaju sztuce, trzeba przejść przez specjalnego treningu siłowego. Nie ma żadnej różnicy – jesteś kobietą czy mężczyzną: pole dance mogą angażować każda. Możesz wybierać spośród różnych kierunkach. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się pylon i jednocześnie wykonywać różne akrobacje na etapie specjalnym stroju – dać pierwszeństwo Polak art. W uzupełnieniu do pionowej belki, to wolno stosować wszystkie rodzaje obiektów: stół, krzesła i inne. Ogromna liczba tych obecnych elementów akrobatycznych sprawia, że ten taniec naprawdę spektakularny i ekscytujący.

Jeśli są wypełnione pragnieniem nauczyć się poruszać z wdziękiem, ale boją się do wykonywania skomplikowanych sztuczek, należy zwrócić uwagę na egzotyczne Pole Dance. Ponad połowa z elementami tanecznymi są zbudowane na plastiku i choreografii.

Ci, którzy chcą szkolić swoje siły i wytrzymałości, będzie interesująca wziąć Pole Sport. Tutaj prawie wszystkie wydajność jest zbudowany na oszałamiające sztuczki i wykonywania poszczególnych elementów jego złożoności. W tej formie sprawności, w przeciwieństwie do wszystkich innych, mięśni i ciała najbardziej narażone na ciężki stres. Dlatego wśród przedstawicieli kierunku tańca zdominowanym przez mężczyzn.