454 Shares 958 views

Opcja "bit" MTS: podłącz, odłącz

Więc dzisiaj, tutaj jest opcja „BIT” (MTS). Staramy się radzić sobie ze sobą, co mamy do czynienia, a także zrozumieć, jak podłączyć i odłączyć taką możliwość. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją pewne bardzo interesujące taryfy tę opcję. A wraz z nimi także znaleźć czas, aby spotkać się dzisiaj. Daj nam znać jak najszybciej, co jest opcją „BIT” (MTS).


Co to jest?

Cóż, najpierw musimy omówić z tobą – to właśnie okazja zostaną otwarte przed nami po podłączeniu dzisiejszy funkcję. Chodzi o to, że jest to bardzo ważny element dla absolutnie każdego nowoczesnego użytkownika. Dlaczego? Tak, wszystko ze względu na fakt, że opcja „BIT” (MTS) – to nic innego jak tzw pakietu usług o świadczenie mobilnego Internetu.

Co do zasady, każdy nowoczesny użytkownik przyzwyczajony do korzystania z sieci World Wide Web ze swoich gadżetów. I z tego powodu, każdy operator zaczyna oferować swoim klientom różne taryfy dla Internetu na telefon komórkowy. Opcja „BIT” (MTS) – to jest to, czego potrzebujesz dla przeciętnego użytkownika. Ale oprócz tego, że istnieją inne taryfy. Zapoznajmy się z nimi. Może będą Ci najbardziej odpowiadał.

taryfikowania

Więc teraz nadszedł czas, aby szybko „prowadzony” przez wszystkie możliwe kursy, które mogą oferują opcję „bit” (MTS). Po każdej opcji przez siebie implikuje kilka różnic. A oni z kolei nadaje się do różnej intensywności korzystania z Internetu.

Na przykład, nie jest standardowym „BIT”. On jest często używany do surfowania w sieci, towarzyskich i czytania poczty. Jeżeli nie jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem Internetu (korzystanie z telefonu), można łatwo podłączyć go. W tym przypadku można dostać 75 Mb / dzień, i zapłacić miesięcznie zaledwie 180 rubli. Bardzo atrakcyjny i dobra cena. W zasadzie, to stawka powinna być wystarczająco nawet pobrać niektórych plików. Nie bardzo ciężki.

I nie jest też opcja „Super Bit” (MTS). Jest to nieco rozszerzony odmianę standardowego „bit”. Masz 3 GB ruchu w miesiącu, a już zapłacić 250 rubli. Ta opcja jest idealna, jeśli aktywnie korzysta z Internetu w telefonie. Opcja „Super Bit” (MTS) – to jest to, co jest konieczne dla każdego współczesnego klienta. Będzie łatwo być w stanie nie tylko do komunikowania się i prowadzenia surfowanie po Internecie, ale również obejrzeć cały film. A wszystko to bez żadnych „hamulce”. Nie trzeba dodawać pobierania dużych dokumentów? Oczywiście, że tak. Będzie łatwo być w stanie „wypełnić” do gadżetu jakąkolwiek grę lub program. I potrwa stosunkowo krótki okres czasu.

I nie jest też opcja „ICE Inteligentne” na MTS. Jest to taki wskaźnik, który jest w ponad 100 MB dziennie obniża prędkość 64 kb / s. W przypadku tej usługi trzeba będzie zapłacić 8 rubli dziennie. Z tym wszystkim, ta opcja jest idealna dla osób podróżujących. Po tym wszystkim, zawsze działa na terenie całej Rosji. I to jest bardzo opłacalne. Opcja „inteligentne” ICE MTS – można powiedzieć, że jest to realne marzenie podróżnego. Teraz pomówmy trochę o tym, co z wami warunki powinny spełniać zanim zaczną zastosowaniem stawek danych. W tym czasie można zdecydować, co jest dla Ciebie.

warunki

Zacznijmy od ciebie z najważniejszych punktów, które są tylko warta rozważenia. Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę na każdej nowoczesnej użytkownika – jest koszt usług. Chodzi o to, że każdy ma swoje własne taryfy opłat. Z tego wszystkiego, jeżeli w momencie wycofania środków trzeba będzie ujemne saldo, a następnie będzie nadal odpisać pieniądze.

Korzystać z Internetu w telefonie, nie można. W tym celu konieczne jest, aby uzupełnić równowagę pozytywna. A dopiero potem zostanie zwrócony z dostępem do sieci World Wide Web.

Między innymi, opcja „BIT” (MTS) jest dostępna dla wszystkich użytkowników operatora telefonii komórkowej w Rosji. Niezależnie od miejsca na stopy zmiany cen w szczególności nie będzie. Najważniejsze – aby mieć dostęp do wymaganej kwoty do pobrana z Twojego konta. Teraz można spróbować połączyć opcję „bit” w MTS.

polecenia

Tak więc, pierwsza opcja, która ma do zaoferowania dla wszystkich klientów – jest użycie specjalnego USSD sterowania. Że to pomoże Ci samodzielnie podłączyć dowolną funkcję, która może zaoferować tylko operator komórkowy. Najważniejsze – aby poznać kombinację wybieranego wysłać zapytanie do działu technicznego.

W naszym przypadku, istnieje kilka możliwości wyboru zdarzeń. Na przykład, jeśli chcesz połączyć to „BIT”, a następnie wpisać w telefonie * 252 #, a następnie kliknij na „dial-up”. "Super BIT" związana jest z polecenia * 628 #. „Smart” lepiej połączyć różne metody. Teraz zespół do automatycznego uruchamiania przy użyciu tej taryfy nie. I to właśnie z tego powodu zwracamy się do Państwa z inną metodą, co jest możliwe tylko zaoferować klientom MTS. Co to jest? Teraz będziemy go uczyć.

gabinet

Drugi scenariusz – to jest wykorzystanie zaawansowanych technologii. W tym przypadku, w Internecie oraz na oficjalnej stronie operatora telefonii komórkowej. Chodzi o to, że ma sekcja „Personal Area”, w którym każdy użytkownik może przeprowadzać kontrolę wydatkowania środków, jak również do wykonywania połączeń z nowych funkcji.

Przynieść pomysły w życie, będzie musiał przejść przez proces autoryzacji. Jak się zalogować wpisz swój telefon, a hasło trzeba wymyślić własny login. Po tym, przejdź do „Usługi”, a następnie spojrzeć na „Internet”. Następnie, przed otwarciem wszystkich możliwych taryf, a także niektóre z warunków ich świadczenia. Wybierz coś dla siebie, a następnie kliknąć na odpowiednią linię. Teraz wystarczy kliknąć na przycisk „Połącz” i potwierdzić ich własnych działań. To wszystko.

Ponadto metoda ta łączy opcję „BIT smart” (MTS). Można wyłączyć w taki sam sposób – poprzez osobiste studium. Ale teraz warto w ogóle mówić o odmowie usług dostępu do Internetu. Jak możemy zrealizować pomysły? Powiedzmy sobie z tym problemem.

połączenia

Jeśli zdecydujesz się wyłączyć opcję „bit” na MTS można wykorzystać najczęstsze połączenie. Dokładniej, sposób, że wiemy – USSD komend. Oni pomogą nam rozwiązać problem najlepszy.

Aby wyłączyć opcję "bit" MTS, wystarczy wybrać * 252 * 0 #. Potem można nacisnąć przycisk połączenia i czekać na koniec zapytania. Będziesz otrzymywać powiadomienia SMS o udanym funkcją odłączania. Po tym, nie można się martwić o ładowanie dla „bit”.

Jeśli urządzenie jest podłączone "Super Bit", trzeba wybrać * 111 * 628 * 2 #. Następnie można czekać na powiadomienie z systemu ponownie. Raz chodzi, możesz być pewien – pan poradził sobie z zadaniem.

Internet Assistant

Ponadto, w przypadku usług internetowych nie można użyć asystenta do Internetu w telefonie. To jest instalowany automatycznie po pierwszym użyciu karty SIM MTS. Aby z niego skorzystać, po prostu go znaleźć w aplikacjach.

Następnie wybierz „Usługi”, a nie – „Internet”. Po tym, zanim ty menu, w którym będzie można łatwo wybrać swoją stopę, a następnie kliknij polecenie „Wyłącz”. Po kilku minutach otrzymasz powiadomienie o odrzuceniu opcji dla Internetu. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane.