395 Shares 2877 views

Aktor Witalij Jegorow: biografia i filmografia

Dla ogromnej liczby widzów rosyjski Witalij Jegorow – aktora, który łączy w sobie talent, wdzięk i piękno. Dla specjalnych umiejętności w hipokryzji zawodu, otrzymał tytuł honoris aktora Rosji. Wielu pamięta go z roli zepsuty Dudes Momchilovicha Milko w rankingu serialu „Not Born piękne.” Jednak w filmie kariery Witalij Jegorow zaczął myśleć nie raz, wolą działać na scenie. Jaka była jego droga do sławy i uznania?


Fakty z biografii

Witalij Jegorow – aktor, który zaczął wykazywać zainteresowanie „wielkiej sztuki” jest jeszcze we wczesnych latach. Urodził się 20 grudnia 1968 w miejscowości Korsun-Szewczenko czerkaskim (Ukraina). Witalij Jegorow w dzieciństwie nie lubił siedzieć: uczęszczał na lekcje tańca, udał się do szkoły muzycznej, starałem się nie uronić ani jednego lekcję aktorstwa.

A gdy otrzymał wolną chwilę, to włącza telewizor i cieszyć się spektakle baletowe i łyżwiarstwie figurowym.

rok studiów

Po ukończeniu ośmiu lat, Witalij Jegorow postanawia zapisać się w szkole teatralnej i został uczniem Dniepropietrowsk oddziale lalek. Nauczyciele natychmiast zauważył zdolność przystojny młody człowiek, który pokazał staranności i odpowiedzialności w swoich badaniach.

praca próbna w teatrze

w trzecim roku to już udowodnił wszystkim, że Wasilij Jegorow – aktor, pełen obietnic. W tym czasie próbuje rękę na teatrze scena muzyczno-teatralnej Odessy. Tutaj musiał grać kilka wybitnych ról: "Iron żołnierze" (Apostoł), "Chasing Dwa zające" (Golokhvastov), "Beztalanna" (Stepan).

Moskwa Sztuki Teatralnej

Osiągając wiek poborowy, początkujący aktor dołączył do szeregów sił zbrojnych. Został wysłany do służby w Armii Radzieckiej Teatru.

Kilka dni pozostał aż do demobilizacji, kiedy młody człowiek dowiaduje się, że słynny aktor Oleg Tabakov szuka talentów na studia w Moskwie Art Theatre School. Taka szansa nie można przegapić, a Witalij Jegorow był zapisany w teatralnych klatek Forge. Po roku studiów oferowane początkującego aktora do odegrania obraz Zvezdich (spektakl „Masquerade”) w Czechowa MHTe. W tej świątyni Melpomeny miał szczęście: jego partner na scenie sam stał Innocent Smoktunovski, który genialnie przekształcony Arbenina.

Dyplom Moscow Art Theatre School Witalij Jegorow otrzyma w 1994 roku.

Praca w teatrze

Tabakov zaprosił utalentowanego aktora w jego firmie w 1993 roku. Jego „balon próbny” w teatrze, stworzył Olegom Pavlovichem pojawił się wizerunek Lev w produkcji „Pasji Bumbarash” Władimir Maszkow. To było po pracy w produkcjach „godzina czasu lokalnego Gwiazda”, „Sailor ciszy”, „Camera”. Zwłaszcza to wyryte w moim teatrze pamięci Witalij Egorov rolę w produkcji „pod niebem” (David Elbridge).

Nie mniej udany dla aktora była gra o klasycznych „Ojcowie i synowie” Iwana Turgieniewa, gdzie genialnie przekształcony w konserwatywnym Nikolaya Kirsanova.

Witalij Jegorow zauważa, że jednym z jego ulubionych ról – Biały klaun w popularnej sztuce „Death Defying Acts”. To umieścić Władimir Maszkow, a od wielu lat, jest prawdziwym klejnotem repertuaru „tabakierek”. krytycy teatralni Po obejrzeniu „Death Defying Acts” zwrócił paralele z „Turandot”, który został umieszczony w świątyni Melpomeny Wachtangowa.

Widz lubił pracę Egorova I V produkcję „Biloxi Blues”, gdzie delikatnie portretowanych zwykły Dona Karni. Wysoko cenione przez teatralnych widzów był aktor grający grę Y. Butusov „Sunday Super.”: Dostał rolę księcia Dmitrija Iwanowicza Nekhlyudov.

Udowodnił swój unikalny talent litsedeya Witalij Jegorow w produkcji „Trzech sióstr” w interpretacji reżysera Declan Donnellan. Oto on genialnie zamienia Kulygina. Spektakl wybuchła burza oklasków w miejscach teatralnych w Moskwie i Paryżu.

W 2006 roku nawet umieścić na scenie kolumbijskiej Teatru w Bogocie, gdzie artyści są również czeka na triumf.

A dziś aktor nadal odgrywać różne role w teatrze Tabaková I V Moscow Art Theater. Czechow. W przyszłości planowane jest do wprowadzenia nowych sztuk, które muszą być zaangażowane Vitaly Jegorow.

Dla aktora, głównym zadaniem jest, aby publiczność wyrzucić emocje, nie powinien opuścić świątynię Melpomene obojętny. Aktor powinien dokonać teatralnym energiczny człowiek myśli o problemach, które miały wpływ na grę.

role filmowe

Oczywiście, aktor daje dłuższy czas na pracę w teatrze. Jednak, jak wspomina, że pewnego dnia przyszedł moment, kiedy chce osiągnąć sukces zawodowy i na planie. Istnieje poważne zaburzenia równowagi: istnieje wiele grane role w teatrze i bardzo mało – w filmie. I to było konieczne, aby przywrócić równowagę. Był pewien okres czasu, gdy dyrektor Witalij Jegorow nie był po prostu ciekawy jako aktor. Ale czarny pas minęło, aw 2002 roku został zaproszony do obsady filmu. Jegorow zaufanie odtwórz obraz artysty Jurij Borysow w filmie „Kopeika”, nakręcony przez Ivan Duhovichny. To było śledzone przez powracającej roli w „Antikiller” sensacyjnym filmie.

I, oczywiście, oszałamiające popularność aktora przyniósł prace na wystawie, gdzie po mistrzowsku wcielił mody orientację seksualną. Z biegiem czasu, Witalij Jegorow, którego filmografia było puchnąć jak grzyby po opera mydlana „Not Born Beautiful” stała się rozpoznawalna rosyjskich kinomanów. Aktor wystąpił w takich serialach jak „MUR jest MUR”, „Moskwa Saga”, „Detektywi”.

rodzina

Mimo swojej popularności, Witalij Jegorow, którego życie osobiste opracował dobrze, nie chce ujawnić tajemnice relacji rodzinnych. Wiadomo, że aktor poślubił kiedy obchodził swoje czterdzieste urodziny. Żona Witalij Jegorow Natalia dużo czasu wychowywać córki, Anny i Marii.

wolny czas

Czas wolny aktor woli spędzać z rodziną. Lubi odpocząć w kraju, wraz z żoną i dziećmi. Posiada własną działkę w regionie Kaluga i stara się być nie tylko latem, ale również zimą.