269 Shares 1271 views

Aktorka Sidorenko Oksana Yurevna: biografia, życie osobiste. najlepsze role

Sidorenko Oksana Yurevna – utalentowana aktorka, której istnienie publiczność nauczyłem się dzięki „Stażyści”, „siłowni nauczyciela” i innych popularnych serialach. Twoja droga do sławy rozpoczęła karierę jako tancerka, zainteresowanie aktorstwem przyszedł z nią później. Co wiadomo na temat tego uroczego blondynka, jej osiągnięć twórczych i życiu osobistym?

Sidorenko Oksana Yurevna: dzieciństwo

Future tancerka i aktorka urodziła się w Pietropawłowsk Kamczacki, stało się to w styczniu 1987 roku. Ojciec dziewczynki został marynarzem na służbie to często bywa podczas długich rejsów. Matka – były zawodnik, w przeszłości osiągnął znaczny sukces w łyżwiarstwie figurowym.

We wczesnym dzieciństwie Sidorenko Oksana Yurevna zainteresowany tańcem. Pasja dla córki spotkał się z poparciem jego matki, który dał jej przyszłą gwiazdę w szkole z choreograficznej stronniczości. To zdarzyło się w Salavat, gdzie rodzina przeniosła się ze względu na zagrożenie trzęsieniami ziemi w Pietropawłowsk Kamczacki. Początkowo gimnazjum nauczyciele uważali, że trochę Oksana Brak danych, jednak młody uczeń zdobył ich szacunek wytrwałych treningów.

taniec

Pierwszym dużym osiągnięciem, które mogą być słusznie dumni z Sidorenko Oksana Yurevna, sięga do 2005 roku. To było wtedy, że młody tancerz został zwycięzcą międzynarodowego turnieju, który odbył się w regionie Nowosybirsku. Rok później ponownie zajęła pierwsze miejsce w tej konkurencji, ponownie staje się właścicielem Puchar Gubernatora.

Nie jest zaskakujące, że do końca roku szkolnego dziewczyna nie miała wątpliwości w jego chęci poświęcić swoje życie do tańca. Kontynuować szkolenie Sidorenko Oksana Yurevna postanowił w GITIS, koncentrując się na wydziale Choreografowie. Sława przyszła do niej w 2010 roku, po uzyskaniu dyplomu studiów wyższych. Stało się to dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”, słynnego serialu. Jej partnerem w tym serialu był Aleksander Newski.

Strzelanie w filmach i serialach

Sidorenko Oksana Yurevna – aktorka, która weszła do zawodu przez przypadek. Niniejszą decyzją, blondynka pchnął wypadku, do którego doszło w 2008 roku. Podczas odpoczynku na gwiazdy narciarskiego jest poważnie rannych nogą, rehabilitacja trwała ponad sześć miesięcy. Czas, w którym nie mogła poradzić sobie z bliskiej tańca, ona poświęciła do myślenia o przyszłości. W rezultacie zdecydowano się kontynuować naukę w GITIS. W tej chwili wszedł do Wydziału Aktorskiego, którą ukończył w 2012 roku udało Oksana.

Sidorenko debiut jako aktorka miała miejsce w 2011 roku, kiedy dostała małą rolę w słynnym serialu „Stażyści”. Ten sitcomu Oksana uosabia wizerunek Jessiki. Jej bohaterka – dziewczyna, która w ubiegłym spotkał intern Phil Richards, zerwała z nim po jego wyjeździe ze Stanów Zjednoczonych. Już w 2012 roku, aktorka aspirujących został zaproszony do serii „Next”, jej postać może być postrzegane w dwóch odcinkach ( „Dice”, „stek ukochany mąż”).

Pauline – najsłynniejsza bohaterka, która miała zagrać Sidorenko Oksana Yurevna, zdjęć, które można zobaczyć w tym artykule. Ta rola była początkujący aktorka w serialu „Fizruk”. Jej postać – dziewczyna-psycholog, pracuje w niepełnym wymiarze godzin jako striptizerka. Ponadto, gwiazda można zobaczyć w następujących taśm: „Black Rose”, „Nie jesteś sam”. Najnowszy projekt telewizyjny z jej udziałem – „wieczne wakacje.”

Życie za kulisami

Oczywiście fani olśniewającą blondynką i zastanawiasz się, co spotyka Sidorenko Oksana Yurevna. Życie osobiste dla aktorki jest tak samo ważne jak profesjonalnej realizacji. Jej pierwszym znanym fanem był Aleksander Newski, którego poznała dzięki show „Taniec z gwiazdami”. Po kilku latach związku młodych ludzi opuściło, zdołała utrzymać przyjaźń.

Oksana nadana romans z Dmitriem Nagievym, jego odpowiednik na siłowni „nauczyciela”, ale aktorka nazywa pogłoski bezpodstawne. W tej chwili, jej narzeczony jest biznesmen z Anglii. rodzice Edwarda już zatwierdzone Oksana, więc ślub tuż za rogiem.

Ciekawostką

Sidorenko Oksana Yurevna – nie tylko utalentowana aktorka i tancerka, ale także pisarzem. Jego książka „Star Taniec Oksana Sidorenko” Nazwy gwiazd narzędzie dla tych, którzy chcą samodzielnie opanować sztukę tańca towarzyskiego. Co ciekawe, jest to produkt z dziewczyną stworzonej we współpracy z Aleksandrom Nevskim.