89 Shares 3524 views

Wszystkie gwiazdy Emma Thomas

Emma Thomas – sukcesy hollywoodzki producent, który pracował przy takich filmach jak „wybitnych Prestiż”, „The Dark Knight”, „Interstellar”. Starała się jako aktorka, ale zasłynął jako utalentowanego producenta.


biografia

Emma Thomas urodził się w 1970 roku w Londynie. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do University College London. To właśnie tam poznała swojego przyszłego męża Kristofera Nolana, którego poślubiła w 1997 roku. Teraz para mieszka w Los Angeles, mają czwórkę dzieci.

kariera

Oprócz produkcji filmów w latach '90, Emma Thomas pracował jako kierownik skryptu (ujednolicona materiał za materiał dzień przed instalacją). W 2000 roku, podczas kręcenia serialu „Fanatyk” Emma była asystentką reżysera Stephena Frearsa.

kariera producenta Emma Thomas rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy pracowała na krótkim psychologicznym thrillerze „Doodlebug” Kristofera Nolana. W przyszłości, w tym mini-thriller była podstawą dla „Chase”, pierwszego filmu fabularnego o Nolana. W „The Chase” Emma zadebiutowała jako aktorka, odegrał niewielką rolę pomocniczą.

Od 1997 roku regularnie współpracuje Emma Thomas z mężem Christopher Nolan. Razem założyli firmę produkcyjną Syncopy Films w 2001 roku. Syncopy Films – bardzo udany firma, to wydała osiem filmów, ogólną kasowy z ponad miliard $ 4. Najbardziej popularny projekt Kristofera Nolana i Emma Thomas „Mroczny rycerz powstaje” zarobił ponad miliard dolarów.

Filmografia

Emma Thomas produkowane wszystkie filmy Kristofera Nolana. Największe sukcesy w ich wspólnej współpracy stała się trylogia, „The Dark Knight”, ogólny box office jest prawie 2,5 mld $.

Przy filmach "The Prestige", "Pamiętaj", "Interstellar", "Dom", "Man of Steel" pracował także Emma Thomas. Filmografia Emma ma czternaście filmów. Jest to mały, ale najważniejszą rzeczą jest nie ilość, ale jakość – pięć z nich są w top 250 najlepszych filmów w historii kina.

W 2008 roku, Emma działał jako producent kreskówki "Batman: Rycerz Gotham" Yasohiro Yaoki. W 2014 roku pracowała w thrillerze sci-fi "Excellence" Uolli Pfistera. Pomimo gwiazdorskim obsady, to obraz nie staje się kasowym hitem.

Ostatni przedstawienie projektu w filmografii Emmy – fantastyczny film akcji „Batman vs Superman. U zarania sprawiedliwości” Reżyser filmu została wykonana przez Zacka Snydera, Benem Affleckiem i Genri Kavill. Krytycy kosza ten film, ale publiczność była do niego znacznie bardziej przychylny.