716 Shares 5300 views

Jak dżinsy, aby modne szorty

Być może każda dziewczyna marzy o eleganckiej i modnej garderoby. Ale, niestety, nie wszyscy mają możliwość pozwolić na zakup drogiego wyłączną rzecz. Może dlatego rzeczy są wykonane własnymi rękami, albo ręcznie, są teraz tak popularne. Nikt nie będzie w stanie zadowolić swój smak lepiej niż ty.

Rzecz wykonany własnymi rękami naprawdę obchodzi, bo dla swego pana, że jest wyjątkowy. Utrzymuje dobre wspomnienia i wiele twórczych pomysłów, a nie implementacji.

Spróbuj wszystko jedno do realizacji niektórych z nich. Pewnie wszystkie dziewczyny w szafie leżące wokół niepotrzebnych starych dżinsów, które nie będzie przykro wyjeżdżać. Postaraj się, aby dżinsy szorty. Nie martw się, wiele nie trzeba do tego, ale zdolność do pracy na maszynie do szycia jest wskazany.

Jak dżinsy, aby modne szorty? To bardzo proste! Uzbrojony w nożyczki, trzeba najpierw pomyśleć długo. Powiedzenie „Zmierz dwa razy – raz cut” jest, aby pamiętać o pielęgnacji: nie chcą, aby zostały zmarnowane od samego początku wszystkie wysiłki. Nie zapomnij zostawić centymetr długości obsługiwać krawędzi. A jeśli zdecydujesz się zrobić grzywkę, to lepiej przeznaczyć na to więcej.

Następnie rozpoczyna lot wyobraźni i kreatywności. Nity, cekiny, cekiny, pasy, koronki – wszystko idzie w ruch, jednak, aby przejść do tej pory też nie jest konieczne. Dobra robota poprzez sposób przyszłego shortstop. Nawet lepiej, zrobić szkic – tak można łatwiej zrozumieć wynik końcowy. Dlatego zwykle szyć szorty jeansy? Stylowy wygląd! Ale jest to niezbędne do rozwiązania, trzeba będzie udać się na plażę lub do klubu stron. To zależy od ich konstrukcji.

Jak dżinsy, aby modne szorty, które powodują zachwyt innych i chęć koniecznie dostać się tak samo? Musimy dać im smak: to może być dość cienkie paski w pasie, lub wzbogaconej biżuteria, a może nawet chce zrobić malowanie farbami akrylowymi z jego autografem.

Jak dżinsów zarabiania modne szorty, pomogą Ci specjalne czasopisma. Dowiedz się z najnowszymi trendami, tworzą jasne akcesoriów. Starają się związać spodenki jedwabny szal jasny i piękny w kieszeni trzymać cyrkonie lub użyć do nadruków na koszulki.

Jak dżinsy, aby modne szorty, które z roku na rok będzie ważny? Użyj koronki! To nigdy nie wychodzi z mody, ujawnianiu wizerunku kobiet i przewiewnych nuty romantyzmu. Falbany z białej koronki jest bardzo piękne w połączeniu z nieobrobionego ciemne niebieskie dżinsy tkaniny.

Dla bardziej krzykliwe stylu może być podarte spodnie i zrobić kilka zarysowaniami papierem ściernym, jeśli są stare dżinsy i wyglądać na nieco odrapany. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku, może być używany i płaty różnych kolorowych tkanin.

Wszelkie rzeczy zrobione przez ręce, przyniesie Ci niezwykłą przyjemność nie tylko z powodu samego procesu, ale również wynik. A jeśli nie jesteś zadowolony z tego ostatniego, nie powinno się tam zatrzymać. Kto wie, może się hobby w coś więcej?