777 Shares 2573 views

Haft krzyż schematy koty: ciekawe pomysły na wystrój wnętrz

Ostatnio, Internet najechał wszelkiego rodzaju zdjęć, komiksów i filmów „z lwami”. Nie jest zaskakujące, że wielu ludzi kocha koty, albo przynajmniej lubią być dotykane Fuzzy na odległość. Nawet bez mruczenie zwierzaka w domu, można korzystać codziennie od lufy Moustached, jeśli ozdobić wnętrze domu haftowane przedmioty z wizerunkami kotów.

poduszki

Haftowane poduszki – to nie tylko wielki dar, ale również doskonałą ozdobą salonu, sypialni lub przedszkola. Znani projektanci wymyślili inny schemat haftu koty krzyż, odpowiedni zarówno dla dużych i małych poduszek-dumochek. Opcje są zróżnicowane: niektórzy szwaczka pracuje bezpośrednio z poduszki z tkaniny, a następnie nadziewane jej syntetyczny wyściółka, a druga ponad wszystko cenią sobie dokładność i wyrazistość i nie są skłonni do podejmowania produkt do czyszczenia wszelkich zanieczyszczeń czasu. W drugim przypadku, kapitanowie przenieść schematu haftu krzyż koty nie na samego materiału ściółkowego i osobiście związana lub przechowywać zakupione poszewki. Haftowana pościel mogą być zmieniane regularnie – poduszka pozostaną czyste.

koce

Wraz z wprowadzeniem innowacyjnych technik robótek stopniowo zapomniane rzemiosła bardziej tradycyjnych kobiecych. Jednak nie bez powodu przysłowie mówi, że wszystkie nowe – to dobrze zapomniane stare: moda jest powoli, ale wraca kołdrę – patchwork.

Chociaż najczęściej stworzyć przytulne koce, kołdry i koce w technice patchworku pochodzą od zwykłych skrawków niechcianej tkanki pozostającej po krawiectwo, nowoczesne panowie nie boją się trudności i popisał się fenomenalną sztucznych rzeczy z maleńkich haftowanej bielizny. Przeszycia schematy krzyżowe koty cieszył szczególny sukces, jak deweloperzy oferują całe kolekcje wzorów w tym samym stylu. Doskonałym przykładem – zbiór haftowane lew Margaret Sherry. Można również skorzystać z alfabetów „zwierzę” (oczywiście warianty angielskich liter znajdziecie znacznie więcej niż rosyjski) i zwykłe realistyczne figurki kotów bez tła. Z kawałków płótna z cute rysunków nici do haftowania tworzyć prawdziwe arcydzieła patchworku.

serwetki

Małe systemy haftowania ściegów koty świetnie wyglądają na serwetki. Jeśli wzór jest dość mała, może zostać przeniesiona do obszaru tkanki lub przekształcić wzór, aby utworzyć haftowane ramki. W tym duchu, głowa bardzo ciekawy wygląd monochromatyczny stylizowane kota z długim wąsem, dodał szew „wstecz” igły; Często w tym formacie pojawi się czarny kot.

Cross-stitch (schemat, nawiasem mówiąc, można łatwo znaleźć w żadnych igieł kobiet na forum, w czasopismach i literaturze vopolzovatsya i przedstawione w artykule) nigdy nie wychodzi z mody. To proste i przystępne dla każdego zawodu kobiety, która nie wymaga specjalnych umiejętności, wysokich kosztów finansowych i wysiłku.