615 Shares 4975 views

Izmailovo Wernisaż: co zobaczyć, jak się tam dostać i godziny otwarcia

Izmailovo Wernisaż – jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w Moskwie, co pozwala zanurzyć się w atmosferze historii Rosji. Ta ogromna Fair zbiera różne przedmioty sztuki ludowej i rzemiosła, wielu pamiątek, antyków. To przyciąga artystów i rzemieślników z całej Rosji, dając okazję do gości targowych, aby cieszyć się owocami swojej pracy.


aleja malowanie

Dla miłośników sztuki targach dostarczyła całą alejkę. Wernisaż w Izmailovo, liczba godzin pracy od 9:00 do 18:00, codziennie otwiera swoje podwoje dla setek lub nawet tysięcy zwiedzających. Aleja obraz jest jednym z głównych tematów Wernisaż dumy. Tutaj można zobaczyć i kupić obrazy różnych przedmiotów współczesnych artystów, ten malowniczych zakątków rosyjskiej natury i martwych natur i motywami roślinnymi i sztuki abstrakcyjnej. Aleja jest popularny nie tylko wśród Moskali, tu i odwiedzającym miasto, wielu obcokrajowców odwiedzających wystawę każdego roku. Artyści prezentują swoje umiejętności, dając możliwość uczestniczenia w procesie twórczym, można kupić swoje ulubione zdjęcie, jak tylko został stworzony.

Antykwariaty i targi – ulubione miejsce turystów

Dla miłośników antyków, ma wyrafinowany smak i wizję kultury antycznej, targi-Wernisaż w Izmailovo – raj, gdzie można znaleźć nie tylko rzadkie rzeczy, które zostały zrobione 50 lub 100 lat temu, ale również przedmiotów rosyjskiego starożytności, urzeczywistniającym historię życia ludzi. Tutaj można znaleźć zabytkowe obrazy, rzadkie książki, meble, zastawę stołową. zapewnia również szeroki wybór latach wojennych.

pchli targ

Pełne targów różnorodność i Flea Market, gdzie można się dobrze bawić jako rodzina, spojrzeć na rzeczy z ubiegłego wieku, skrzynie, gramofony z płytami, noże, rocznika, zabawki, lampy naftowe, urozmaicone i niezwykłej odzieży, haftowane sukienki, mundurów wojskowych.

Słynne rzemiosło, kochany przez wielu Moskali, a nie tylko montowane na rzemieślników z całej Rosji. produkty przewidziane w wystawie są zdumiewająco różnorodny: tu i kamienne elementy i futra, skóry, drewna i kory brzozy, malowane Khokhloma i Gzhel zabawki, koronki i dywany. Odwiedzających miasto, którzy odwiedzili to miejsce, tu wrócić ponownie i ponownie.

rzemiosło ludowe

Mój ulubiony Matrioszka, przedstawiony tu w całej swej okazałości, malowane w tradycyjnym stylu rosyjskim, sukienkę i szal, z czerwonymi policzkami, dawno temu stał się symbolem rosyjskiej sztuki ludowej. Wykonane z prawdziwej „rosyjskiej” Drewno – brzozy i lipy, założone jeden na drugi, jest to tradycja stała się chyba najbardziej wartościowe pamiątki przywiezione z Rosji.

Szeroko prezentowane pamiątki, malowane Khokhloma. Pierwotnie rosyjski wędkarstwo – Khokhloma malarstwo na drewnie, pochodzi w 17 wieku, poprawia się tak daleko. Niezwykle kolorowe przedmioty gospodarstwa domowego, malowane drewniane łyżki, kubki, zabawki, ozdobione kwiatami, jagody, zafascynowanych jego piękno i jednocześnie prostotę.

I, oczywiście Gzhel, to od dawna znanych potraw, malowane w błękitnych barwach, jest znany na całym świecie. wędkarstwo Gzhel, która rozpoczęła się siedem lat temu, rozwija się teraz. Producent porcelanowej zastawy stołowej było około trzech kilkunastu wioskach w pobliżu Moskwy, malowanie prowadzone według odwiecznych tradycji rosyjskiej. Wszystkie naczynia i zabawki różnią niezrównaną jakość.

Wernisaż w Izmailovo zapewnia gościom pamiątek wykonanych z gliny, a słynie Kargopol zabawki, które powstały w czasie Ivana Groznogo, Filimonovskaya zabawka Dymkovo i Kovrovskaya, naczynia i upominki wykonane malarstwa Gorodets. Kup swoje ulubione rzeczy pozwala wernisaż w Izmailovo. Godziny go od 9:00 do 18:00.

programy wycieczek

Wspaniałe wycieczki turystyczne, pozwalające zanurzyć się w ostatnim stuleciu, takich jak „rosyjski związek”, będą mówić o wielkich wydarzeniach związanych z dworem historii Izmailovo Izmailovo Kremla, którego wygląd zewnętrzny może być podziwiana z najwyższego miejsca na boisku w świątyni Św. Szczególnego zachwytu – zarówno u dzieci jak i dorosłych – to wycieczka zwane „skarbów”. Organizatorzy witają gości w strojach narodowych, opowiadając o historii powstawania Izmailovsky Kreml uczestnicy konkursów, domyślając zagadek, wyszukiwania w celu objazdu jest tajemniczy skarb ukryty na Kremlu. Rozwiązując zagadkę przewodnika, uczestnicy są stopniowo w kierunku bramki.

warsztaty

Znani kursy mistrzowskie Izmailovskoye będzie nie tylko ekscytujące działania, ale również zanurzyć się w rosyjskiej kulturze ludowej. Ta klasa mistrz na valenkovalyaniyu który pozwala świadkami procesu podejmowania tradycyjny rosyjski obuwia, a także ozdobić go z futer, koralików, cekinów, a nawet kolorów farb.

Rosja od dawna na torcie była symbolem dobrobytu, szczęścia i pomyślności w rosyjskich bajkach są często traktuje pierniki. master class na malowanie i wypieku paluszków będzie interesujące dla dorosłych i dla dzieci, cukiernicy artyści oferują zwiedzającym możliwość ozdobić pierniki słodkie kolorowe szkliwo, tak szybko, jak niedostatku, w zależności od smaku i wyobraźni.

W jaki sposób Izmailovo Wernisaż (godziny i innych informacji będących przedmiotem otwierania) mogą być podane na oficjalnej stronie. Wernisaż oferuje odwiedzić muzeum znajdujące się w pobliżu. Muzeum „Fundamenty rosyjskiej marynarki wojennej”, o życiu Piotra I, w murach muzeum odbyło się szkolenie żeglarskiej króla, a później jako dorosły, to właśnie tam opublikował swój pierwszy dekrety. Wiele eksponatów można dotknąć, odwiedzający mają możliwość napisania o pióro dekretu królewskiego, aby zaśpiewać starą piosenkę, zawiązać węzeł.

Bogaty wybór muzeów dla dzieci i dorosłych

Dla dzieci szczególnie interesujących odwiedzić Muzeum rosyjskich zabawek ludowych. Tutaj mówić o tym, jak niemowlęctwa zabawka rybackiej w Rosji. Tutaj gromadzone dużo zabawek wykonanych z drewna, gliny, słomy materiału. Dlatego wydaje się, że dostać się do wspaniałej bajki świata.

Goście wernisażu otworzy podwoje Muzeum rosyjskiej wódki. Opowiada historię rosyjskiej wódki, od momentu powstania do dnia dzisiejszego. W Moskwie, na terenie ziem Izmajłowski były rozległe grunty orne, na których uprawia się zboża z niego i dokonał pierwszego wódkę. Muzeum zawiera ponad 600 rodzajów tego napoju, a także stare plakaty, etykiety, różnych rodzajów butelek i butelek stiffy. Użytkownicy również sposób wytwarzania wódki oraz pierwszy aparat destylacyjny. Przewodnik pokaże fascynujące historie o tym, jak wódka wpływać na przebieg ważnych wydarzeń w Rosji.

Szczególnie interesujące dla gości będzie muzeum chleba. Zwiedzający będą rozmawiać o tym, jak nie było chleba w Rosji, jak przodkowie zostali uhonorowani ten produkt, dlaczego goście mile widziane z chlebem i solą. Nie ważne jak życie zmieniło się w jednej z najważniejszych ludzkich wartości pozostaje chleb.

Jak się tam dostać?

Przez ostatnie 25 lat „Izmailovo Wernisaż”, aby zadowolić swoich gości, zapewniając możliwość nie tylko zobaczyć na własne oczy, ale również w pewnym stopniu uczestniczyć w rozwoju rosyjskiej tradycji. I to jest bardzo ważne dla młodych i dla dorosłych. Wernisaż w Izmailovo – jak dostać się do tego miejsca? Adres go następująco: Pan Moskwa, Izmailovo Shosse, 73ZH dom ( "partyzant" Metro).