717 Shares 4727 views

ręcznik cieplej rozmiar. Podgrzewany wieszak na ręczniki w kąpieli wodnej: jak wybrać

Wielkość suszarki na ręczniki jest jednym z ważnych kryteriów, które muszą być brane pod uwagę przy wyborze. Bez względu na urządzenie, będzie w stanie wyprodukować majsterkowiczów instalację. Nie trzeba zaopatrzyć się w niektórych specjalnych materiałów i narzędzi.


wymiary ręcznik

Na rynku urządzeń sanitarnych Dziś można znaleźć ręcznik różnych średnicach. Jeśli chodzi o ¾”, zewnętrzną średnicę 25 milimetrów. Artykuły te zazwyczaj posiadają modyfikacji P i M-formy. Jeśli chodzi o średnicy 1”a część zewnętrzna jest równa 40 mm. Takie konstrukcje są najczęściej wykonywane w postaci litery P, w handlu są rzadkie. Wynika to z faktu, że ich produkcja jest dość trudne ze względu na rury o dużej średnicy jest stosowany.

Można znaleźć na rynku i 1 „ręcznik, średnica zewnętrzna wynosi 32 mm. Ta kategoria obejmuje większość klasycznych typów modeli, a wśród nich są w kształcie litery F-suszenie, drabiny, a fokstrot. ręcznik cieplej wielkość powinna odpowiadać wielkości mieszkania. Określić parametry tej konstrukcji może być na tej samej technologii. Gdy temperatura wody jest równa 70 stopni, a stosunek w pomieszczeniu, w którym zostanie zainstalowany, musi osiągnąć 3/100 2,5 M W w urządzeniach energetycznych. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę umieszczenie połączenia. Gdy położenie jest określone, a obszar obliczono należy dodać na każdym boku 10 cm.

Wybór ręcznik cieplejsze na koszt

Wielkość ręcznik cieplejsze i jego materiału w dużej mierze określić zakres cen wzorów. Na rynku można znaleźć urządzenia, których koszt waha się od 300 do 4000 dolarów. W tym tempie, wpłynie to również styl i producentem.

Cechy ręcznik cieplejsze wybór

Jeśli potrzebujesz wieszak na ręczniki w łazience, pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na materiał, który stanowi podstawę produktu. Może to być stal nierdzewna, stal czarna i mosiądzu i miedzi. Jak dla stali nierdzewnej, może szybko pogarszać. JAKO grzejniki wyjątek wystawać, przy czym grubość ściany, która wynosi od 2 do 2,5 mm. Należy pamiętać, że koszt takich urządzeń będzie znacznie wyższa.

Z czarnej stali, mosiądzu i miedzi

Po ręcznik cieplej określona wielkość, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na materiał, który może działać jako czarnej stali. Takie urządzenia posiadają wewnętrzną powłokę odporną na korozję. Z tego powodu są one uważane za najbardziej niezawodne i trwałe. Ta opcja jest idealnym rozwiązaniem dla przepływu ręcznik cieplejsze, które będą podłączone do układu ciepłej wody.

Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować pokój był ciepły, konieczne jest, aby wybrać mosiądzu lub ręcznik miedzi. Wśród pozytywnych cech, można zwrócić uwagę na fakt, że takie modele mają najwyższe emisyjności. Mogą być z powodzeniem stosowane, jeśli na karcie można znaleźć informacje na temat wewnętrznej powierzchni sugeruje możliwość podłączenia do instalacji wody użytkowej.

cechy konstrukcyjne

Jeśli potrzebujesz wieszak na ręczniki w łazience, ważne jest, aby zwrócić uwagę również do cech konstrukcyjnych produktu. Poza klasycznym, na sprzedaż można znaleźć inne odmiany podobnych jednostek, projekt, który jest w stanie rozwiązać problem połączenia z siecią WAN. Takie urządzenia mają wyższe koszty w porównaniu do konwencjonalnych, ale okres ich życia jest praktycznie nieograniczona. Są one w stanie lepiej ogrzać pomieszczenie, i mogą być wykorzystane do innych celów przez cały rok. Mówimy o produktach dwuobwodowy. Są one dość trudne do połączenia, ale po wykażą skuteczność.

Podgrzewany wieszak na ręczniki, stal nierdzewna, zbyt, może trwać przez dłuższy czas, jeśli wybierzesz model z imponującej grubości.

Jeden z wyżej opisanych układów sprzętowych muszą być podłączone do systemu centralnego. Ma ochronę przed ekspozycją na wysokie temperatury, ciśnienia, a także ma powłokę odporną na korozję. Ciepło, który przechodzi przez pierwszy obieg, drugi obwód zostanie wysłany. Producenci produkują modele o różnych rozmiarach i stylach. Jeśli mówimy o importowanych roślin pod względem ich ścian są pokryte od wewnątrz kompozycji polimerowej. Takie urządzenia nie łączyć za pomocą spawania lub za pomocą innych ekspozycji na wysokie temperatury.

Podgrzewacz ręczników z wymiennikiem ciepła ciężkości

Podgrzewany wieszak na ręczniki „Sunerzha” może mieć jakieś inne urządzenie w porównaniu z wyżej wymienionych. Produkt ten jest wykonywany z wykorzystaniem cienkościennych rur, które mają grawitacyjnego wymiennika ciepła. Połączenie składa się płynną grubościennej rury metalowej. Ostatnio wywala do systemu ciepłej wody użytkowej. Zapewnia to, że Grzejnik ogrzewany gorącą wodą, która przepływa przez wewnętrzny obwód rury. W tym przypadku produkt jest chroniony przed szkodliwym działaniem wody. Należy rozumieć, że takie modele są nieco zmniejszona temperatura na wylocie. Jednak ze względu na fakt, że powierzchnia promieniująca jest dość wysoki w porównaniu do średniej cewki, temperatura w pomieszczeniu pozostanie wysoka.

Przy wyborze podgrzewany wieszak na ręczniki „Sunerzha”, ważne jest, aby zwrócić uwagę na przewodzie zasilającym a odstępy między nimi. Zasilanie może być z boku albo na dole. Jeśli chodzi o pierwszy przypadek, zasilanie może być lewo lub w prawo. Jest zatem ważne przy wyborze konkretnego modelu, aby zwrócić uwagę na te parametry.

Wybór sposobu montażu cieplejszych ręcznik

Wymiary wodne suszenia ręczników, które zostały wymienione powyżej, ważne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze. Jednak konieczne jest, aby zwrócić uwagę również na sposób mocowania. Można wybrać jeden z trzech istniejących typów instalacji. W ten sposób konstrukcja może być ścianę, podłogę lub przenośny. Wśród producentów ściennych są nie tylko wodę, ale również modele elektryczne. Jeśli chodzi o systemy podłogi, to jest, co do zasady, budowli wodnych, podczas gdy laptopy są tylko urządzenia elektryczne. Ich zaletą jest to, że pozwalają one swobodę ruchów.

Jeśli masz do pracy w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni, należy wybrać wersję ściany. W tym przypadku urządzenie nie zajmuje zbyt wiele miejsca i można zainstalować to będzie z konwencjonalnym wsporniku. Jeśli nie można wybierać między modelami, które są zainstalowane na podłodze lub przymocowany do ściany, lepiej jest wolą ostatnią opcję. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do małych pomieszczeń, w których podłoga jest już wiele urządzeń i mebli. Jeśli pokój jest tylko dolna część ściany kafelki, trzeba będzie zdecydować, czy podgrzewany wieszak na ręczniki zostaną umieszczone poniżej lub powyżej. Producenci oferują modele, które mają poziom różnicy.

dodatkowe elementy

Jeśli chcesz wybrać dobry wieszak podgrzewany na ręczniki, możliwe jest, aby rozważyć opcje, które wymagają obecności dodatkowych półek i haków. Pozwoli to rozszerzyć funkcjonalność produktu. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę przed zakupem, ponieważ takie dodatki są potrzebne w życiu codziennym. Jeśli mamy zrezygnować z niepotrzebnych funkcji, to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także przestrzeń.

wniosek

wieszak podgrzewany na ręczniki, drabinka pozwala na korzystanie z urządzenia z większą wydajnością. Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby wybrać model, który nie będzie w stanie zaoszczędzić miejsce i zapewniają możliwość podłączenia do systemu ciepłej wody użytkowej.