216 Shares 6998 views

Najbardziej „rave” Hotele tureckie dla młodzieży

Urlop na każdy gust i budżet operatorów turystycznych oferują przez cały rok. W zimie, największy popyt jest dla Tajlandii, Wietnamie i na Dominikanie, a wraz z nadejściem sezonu letniego, podróżni wolą plaże Morza Czarnego i Morza Śródziemnego. Rodzina i hotele rave Turcja, Hiszpania, Cypr i Grecja powinna zamówić kilka miesięcy przed planowanym wydaniem duży popyt.


Wakacje bez obaw

Specjalna kategoria wśród turystów jest młodzież, ale menedżerowie dawna znane na pamięć większość hoteli „Rave” w Turcji. Ten kierunek w bieżącym roku jest najlepszy stosunek jakości do ceny „”. Wnioski młodych ludzi i, na przykład, małżeństwa z dziećmi całkowicie odwrotnie. Pierwszy nie chciał zobaczyć kiedykolwiek niegrzeczne dzieci na plaży, a ostatni sen o braku głośny muzyki w pobliżu mieszkania.

Ważnym czynnikiem w organizacji wypoczynku młodzieży jest cena, ponieważ dają te osławione „pięć gwiazdek” i „all inclusive” nie może sobie pozwolić na wszystkich studentów. Jednak według opinii stałych „imprezowiczów” najlepsza firma zamierza drogich hoteli, które omówimy w naszym przeglądzie.

Antalya i Kemer

Bez przesady, najbardziej znany ośrodek jest uważany Antalya, jest domem dla wielu hoteli „entuzjastyczne” w Turcji. Miasto znajduje się zaledwie 12 kilometrów od lotniska. Przytulne kawiarnie, sklepy z pamiątkami, słodkie atrakcje i, oczywiście, wiele klubów i ośrodków wypoczynkowych – nie dziwi fakt, że młodzi ludzie wybierają Antalya na letnie wakacje.

Warto zauważyć, że jest to bardziej miejski ośrodek i znaleźć ogromne sieci hoteli z prywatnej plaży tutaj jest dość trudne. Jednak plaża miejska nie jest też tak źle, ale jeśli chcesz aktywnej rozrywki, usługi turystyczne są otwarte dwa park wodny: Aquapark i Aqualand.

Kemer jest uważane za ośrodek młodzieżowy w dużej mierze ze względu na kamienistych plaż, jak rodziny z dziećmi często wybierają piasek i łatwe wejście do morza.

W centrum wydarzeń

Sława klubów nocnych w Kemer, niczym magnes dla młodych ludzi.

Legendarny Inferno, Soho i Aura słyną stron tematycznych i muzyką na żywo, a także występów gwiazd na świecie.

Jeśli chcesz być w centrum życia nocnego miasta Kemer, a następnie wybierz jeden z mniejszych hoteli miejskich. W ten sposób można zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakwaterowanie i najlepsze dyskoteki są w odległości spaceru. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu lub wykorzystywane do wydostać się z życia, proponujemy zwrócić uwagę na „rave” Hotele Turcja „5 gwiazdek”.

Orange County Resort

Architektura wspaniały hotel, otwarty w 2005 roku, z pewnością będą cieszyć się młodym ludziom. Kolorowe namioty, ogromny czerwony wiatrak i przytulne europejskie ulice – zaprojektowane w duchu XVI Amsterdam jest związana przede wszystkim z wolności i zbuntowany, więc Orange County zasłużenie wygrał w kategorii „młodzież turecki hoteli rave”.

Pojęcie „ultra all inclusive” obiecuje wysoką jakość usług i doskonałe jedzenie prawie cały dzień. Na Morzu Śródziemnym i oferuje prywatną plażę i przystań. Większość pozytywnych opinii zebranych animacji, który pracuje dzień i noc: małe basen stron, aktywnych gier, rozrywki i dyskotekę na molo.

W uczciwości, zauważamy, że nie wszystkie są przyjemne doświadczenie podróżujący po wakacjach w Orange County Resort. Niektórzy nie są zadowoleni z małym terenie hotelu, inni są niezadowoleni z czyszczeniem i monotonne jedzenie w luksusowej restauracji. Jednakże, jeśli twoim celem jest zabawa, wiele niuansów w gospodarstwie domowym i nie może zamknąć oczy.

Asdem Park

„Rave” Turcja Hotele dla młodych ludzi są otwarte przez cały rok. Brak ciepła i plaża wakacje więcej niż kompensuje doskonałej animacji i hałaśliwych stron.

Asdem Park, jak również inne hotele rave Turcji jest blisko najlepszych klubów we wschodniej części Morza Śródziemnego. W opinii wielu turystów, wieczorne przedstawienia i małą dyskotekę – to dobry początek na noc zabawy w mieście.

Wśród braków często zauważyć na prywatnej hotelowej plaży, która nie jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jednak nie zawsze jest basen animatorzy, którzy są gotowi w każdej chwili, aby przywrócić dobry nastrój następnego loterii lub konkursu.

Młodzież wybiera Asdem Park jest przede wszystkim ze względu na kategorię „3 stars” i cenami demokratycznych. Co miesiąc w ostatnią sobotę gości czekających na barwną karnawału.

Ponadto hotel posiada specjalną ofertę dla tych szczęśliwców, którzy będą obchodzić swoje urodziny. Wykonywanie pojedynczej tabeli przy basenie, ciasta i napoje do wyboru – nie ma nic łatwiejszego niż zorganizować niespodziankę dla dziecka urodzinowy.

Belek

Jeden z najnowszych ośrodków w Belek, zaczął aktywnie rozwijać trochę więcej niż dwadzieścia lat temu. Dość szybko to malownicze miejsce zyskał popularność dzięki wspaniałych lasów sosnowych i eukaliptusowych. Jednak najważniejszą zaletą jest to, wspaniałych plaż piaszczystych, które rozciągają się od dwudziestu kilometrów wybrzeża.

Turyści wybrać Belek na „leniwe” wakacje, bo atrakcji w ośrodku nie. Wielu ekspertów uważa, że najlepsze „rave” Hotele Turcja znajdują się tutaj.

Królewski Adam & Eve

Na powierzchni 100 tysięcy metrów kwadratowych ogromnym budynku sześcio-piętrowego został zbudowany w 2006 roku i dwudziestu czterech małych willi. Dla gości działa osiem restauracji, w tym niezwykłym miejscu, gdzie jedzenie na ślepo.

pokój wnętrze zachwyca nawet najbardziej wymagających gości. Jacuzzi, łaźnia, oryginalny system oświetlenia w pomieszczeniu, dublowane ściany i, oczywiście, wielkie łóżka – nie jest zaskakujące, że sława tego niezwykłego hotelu jest dynamicznie rozwijającym się w całym kraju i za granicą.

Obecnie, pokazy laserowe, koncerty gwiazd, konkursy piękności i imprez tematycznych na plaży i przystani nie będzie się nudzić. Ponadto, terytorium Royal Adam & Eve to niewielki park wodny oraz cztery baseny, z których jeden jest podgrzewany.

Goście zdecydowanie powinni zajrzeć do spa, tradycyjną łaźnią turecką i relaksujący masaż.

Pomimo klub dla dzieci, pokoje rodzinne i opiekę nad dziećmi, aby wyobrazić to urlop z dziećmi jest trudna. Podobnie jak inne hotele „entuzjastyczne” w Turcji, Adam & Eve koncentruje się na zamożnych młodych ludzi. Niezwykły design z soczystych szczegółów i wakacyjna atmosfera pozostawi tylko najlepsze wrażenia.

Marmaris

Zadzwoń Marmaris wyłącznie ośrodek młodzieżowy niemożliwe z wielu powodów. Pary z dziećmi i starszych turystów docenią łagodny klimat – nawet w gorące letnie miesiące, nie ma upał. Ponadto morze w przytulnej zatoce jest zawsze spokojny. Czy to możliwe, że nie można znaleźć również entuzjastyczne hotele w Turcji?

Marmaris jest uważana za „taniec” ośrodek w kraju, a nawet dalej „tureckiego Ibiza” ze względu na ogromną ilość barów disco. Doświadczeni „imprezowicze” nie zaleca się zarezerwować luksusowych pięciogwiazdkowych hoteli, bo zabawa w mieście nie można porównać nawet z najbardziej utalentowanych animacji.

Ośrodek jest popularny wśród turystów z Anglii, Niemiec i Holandii, a ceny są najlepsze kluby są również na poziomie „europejskim”. Wstęp jest wolny, a właściciele zarabiają na sprzedaży napojów alkoholowych.

hotele trzygwiazdkowe, takie jak Club Hotel Diana lub Sun Maris Beach Hotel, idealny dla młodzieży rekreacji. W odległości spaceru od słynnej ulicy „bar”. Plaża w hotelowej gospodarki, z reguły znajdują się dość daleko, ale plaża miejska i basen są zawsze dostępne dla gości.

Alania

Mówiąc o Riwierze Tureckiej, niemożliwe jest, by nie wspomnieć Alanya.

Pomimo piaszczystych plaż, ośrodek jest dość daleko od lotniska i jest uważany za budżet, więc co roku lokalne wzrosty populacji o połowę ze względu na napływ młodych ludzi.

W ocenie podróżnych, większość entuzjastyczne hotele Turcja znajdują się w Alanyi. Maritim Hotel Club oferuje ogromny wybór sportów: windsurfing, mini golf, łucznictwo i tenis. Klub Insula jest znany wśród turystów jasny party na dachu łaciński nocy i profesjonalnych animatorów.