701 Shares 5663 views

Hitachi CS33EB: Cechy i opinie

Jeśli jesteś właścicielem gospodarstwa rolnego, jest troska o nich nie zrobić bez narzędzi pod ręką. Zbiorów dzienników, tworzenie zabudowy zagrodowej i naprawić dzisiaj w tych warunkach nie może być bez piłą łańcuchową. Według statystyk, konsumenci preferują bardziej prawdopodobne niż elektrycznych modeli, ponieważ taki sprzęt nie jest przywiązany do źródła zasilania. Jednak jednostki benzynowe różnią się wagą i konfiguracji, więc wizyty w sklepie, można się przed wyborem złożoności.

Przede wszystkim konieczne jest, aby zwrócić uwagę na zestaw podstawowych funkcji, ponieważ będą one określić wydajność. Dla niektórych konsumentów szereg opcji, które mają profesjonalne piły łańcuchowe, nie ma znaczenia. Oznacza to, że wynagrodzenie za taki model nie jest tego warta. Lepiej kupić jeden, który poradzi sobie z zadaniami, które można wybierać za pomocą narzędzia.

Zalecenia dotyczące wyboru

Aby rozpocząć, ważne jest, aby zdecydować, gdzie masz zamiar korzystać z urządzenia, jak również wszelkie obciążenia na niej będą mieli. Bardzo ważnym obszarem zastosowania urządzenia. Do tej pory sprzedaż są trzy grupy instrumentów, z których każdy radzi sobie z zadaniami. Najniższe Piły mieć klasę amatorską. Mogą być wykorzystywane tylko sporadycznie, a ograniczony czas. W dzień, taki sprzęt będzie w stanie pracować przez około godzinę.

Ale jeśli planujesz budowę kąpieli, lepiej jest kupić półprofesjonalnych model, który jest w stanie wytrzymać większe wrażenie obciążenia. Jak dla specjalistów w dziedzinie budownictwa, dla nich idealnym rozwiązaniem byłoby wyposażenie odpowiedniej klasy, który może być stosowany codziennie przez kilka godzin. Dość popularnym producentem opisywanego sprzętu Hitachi jest dzisiaj. CS33EB – jest jego model piłą, które zostaną omówione w artykule.

Opinie główne cechy modelu CS33EB łańcuchową

urządzenie wspomniano powyżej jest warte 9090 rubli. To, co zostało podkreślone przez konsumentów, to radzi sobie z drewna Piła. Odpowiedni sprzęt amatorów i profesjonalistów. Powered maszynę ze względu na silnik, o mocy 1,2 kW.

Konsumenci lubią fakt, że sprzęt ma nowego czystego system przeciwpożarowy, który zmniejsza objętości wydechowej. Między innymi, opcja ta pozwala zaoszczędzić zużycie paliwa. Majsterkowicz pamiętać, że w tym modelu łańcuchowa zrównoważony środek ciężkości. Konstrukcja ma niską wagę oraz wygodny uchwyt, co sprawia, że praca z maloutomitelnoy piły i wygodne.

parametry techniczne

marka łańcuchowa Hitachi CS33EB ma autobusu, którego długość wynosi 35 cm. Model ten jest wyposażony w silnik umeblowane o pojemności 32,2 cm3. Urządzenie waży 4,2 kg. Objętość zbiornika oleju jest równoważne do 0,2 litrów. Szerokość rowka jest równa 1,3 mm. Ilość jednostek – 52.

Kiedy konsumenci wybierają łańcuchowa Hitachi CS33EB, często zwracać uwagę na jego niewielkie rozmiary. są 390 x 170 x 260 mm. Świeca zapłonowa NGK jest oznaczony pełną BPMR 7A. podziałka łańcucha 3/8 cala. długość magistrali wynosi 14 cali. Zbiornik paliwa ma pojemność 0,35 litra. Poziom hałasu emitowanego równoważne do 112 dB. Moc tego urządzenia jest równa 1,68 litra. a.

Recenzje korzyści

Jeśli rozważają łańcuchową Hitachi CS33EB, które mogą być doskonałym narzędziem dla Ciebie, powinny stać się bardziej zaznajomieni z głównych cech pozytywnych. Wśród tych konsumentów wyróżnia się:

  • wygodny uchwyt;
  • piłowanie efektywności;
  • bezpieczna praca;
  • długa żywotność.

W odniesieniu do chwytania, jego wygoda jest za pomocą uchwytu, który ma plastikową okładzinę. Jak podkreślił konsumentów, eliminuje uchwyt przesuwny. Konstrukcja jest wyposażona w profesjonalny prowadnicy i łańcucha, które zapewniają skuteczne cięcie. Oznacza to, że operator może pracować z dowolnych gatunków drewna.

Kupcy twierdzą, że szczególnie jak nawet i bezpieczną eksploatację. Wyraża się to w inercyjnych układów hamulcowych, które pracują w przypadku zatrzymania łańcucha z silnym uderzeniu. To samo będzie reakcja z urządzenia i w tym przypadku, gdy operator dotyka ręki osłony ochronnej.

Łańcuchowa Hitachi CS33EB, jak pokazuje praktyka, bardzo różne i bardziej długiego życia. Producent dbałość o obecności systemu filtracyjnego, który skutecznie oczyszcza powietrze przed zabrudzeniem i kurzem. To przedłuża żywotność narzędzia. Jeśli nadal nie wiesz jaki model kupić piły łańcuchowej, należy rozważyć dodatkowe korzyści, a mianowicie:

  • małe wibracje i hałas;
  • smarowania łańcucha piły automatyczny;
  • Dostępność okładce do łatwego transportu.

Opinie na temat cech eksploatacyjnych

Piła Hitachi CS33EB, jak twierdził, przez mistrzów krajowych może być niebezpieczne, jeśli używasz narzędzia, nie biorąc pod uwagę zalecenia producenta. W ten sposób, operator powinien nosić okulary ochronne i osłonę twarzy podczas korzystania z urządzenia. Podczas ostrzenia rękawicę.

Narzędzie nie należy podawać jeśli jesteś chory lub pod wpływem narkotyków i alkoholu. Z tego powodu, że sprzęt działa przy wysokim poziomie hałasu, ważne jest, aby stosować środki ochrony słuchu. Do narzędzi skrawających nie można przegapić. Po włączeniu silnik poczekać na całkowite zatrzymanie, tylko wtedy urządzenie może być umieszczony na podłodze.

Konsumenci powinni zatrzymać się w długotrwałej pracy, aby uniknąć White'a palec, które jest spowodowane przez wibracje. Ważne jest, aby pamiętać, że tylko system tłumienia drgań redukuje prawdopodobieństwo wystąpienia choroby zawodowej dla operatora. Dlatego w długoterminowej regularnego korzystania z urządzenia ważne jest, aby monitorować stan palców i rąk.

Recenzje urządzenia zabezpieczającego

Łańcuchowa Hitachi CS33EB N6, jak podkreślono przez konsumentów, muszą być dokładnie kontrolowane przed każdym użyciem. Uszkodzone części należy wymienić w razie potrzeby. Ważne jest, aby upewnić się, że nie ma wycieku paliwa. Wszystkie łączniki muszą być prawidłowo dokręcone, muszą być na swoim miejscu.

Konsumenci podkreślają, że przed włączeniem urządzenia, wszystkie pęknięte części należy wymienić, dotyczy to również uszkodzonych miejscach. Ważne jest, aby upewnić się, że strona ciała prawidłowo ustawiony. Spełnienie regulacji gaźnika, aby wykluczyć dostęp osób nieuprawnionych w strefie roboczej.

Jeśli zakupiono markę łańcuchowa Hitachi CS33EB, instrukcje używania trzeba być badane. Po przeczytaniu go, okaże się, że łańcuch nie powinien być poddawany obciążeniom mechanicznym, ważne jest, aby zapobiec jego uderzeniu obiektu. Jeżeli łańcuch ma do czynienia z żadną przeszkodę, silnik musi być wyłączony i sprawdzić obwód.

Instrukcja obsługi: bezpieczeństwo przy obchodzeniu się z paliwem

Chainsaw do pracy wymaga paliwa. Jego mieszanie powinno być prowadzone na wolnym powietrzu, uszedłszy płomienie i iskry. Dla tych manipulacji należy użyć specjalnego pojemnika. Następny nie powinno być palenie. Odnosi się to również do czasu z urządzeniem.

Przed uruchomieniem silnika należy usunąć rozlane paliwo. Przed przystąpieniem do pracy, trzeba odejść od miejsca tankowania do 3 m. Ważne jest, aby wyłączyć silnik przed zdjęciem korka wlewu paliwa. Opróżnianie należy zrobić przed planowanym wysłać przyrząd do przechowywania.

Paliwo musi być odprowadzana po każdym użyciu. Trzymaj urządzenie z pełnym zbiornikiem jest możliwe tylko wtedy, gdy jesteś pewien, czy nie ma wycieków. znak łańcuchowa Hitachi CS33EB N6 powinien być przechowywany w miejscu, gdzie opary paliwa nie mogą wejść w kontakt z płomieniami lub iskrami. Odnosi się to również do ogrzewaczy wody, pieców, przełączników i silników elektrycznych.

Ważne jest, aby pamiętać, że paliwo może zapalić, zaszkodzić dróg oddechowych i być wybuchowa. Dlatego podczas pracy oraz podczas tankowania należy postępować z najwyższą ostrożnością. Urządzenie powinno być wykorzystywane tylko dla zamierzonego obszaru zastosowania maszyny kroi przedmiotów drewnianych i drewna.

Zalecenia dotyczące konserwacji

Narzędzie Konserwacja powinna być przeprowadzana zgodnie z wymaganiami. Świeca zapłonowa musi być odłączony przed planowanym uruchomić usługę. Jako wyjątek do wykonywania pracy na regulacji gaźnika. Łańcuchowa Hitachi CS33EB, o których opinie powinny pomóc w podjęciu właściwej decyzji, może podlegać regulacji gaźnika, ważne jest, aby upewnić się, że miejsce pracy nie jest obcy. Części zamienne do wymiany muszą być oryginalne lub zalecane przez producenta. Powrót rozrusznik nie musi być zdemontowany. Sprężyny, które są rozciągnięte w całości, może spowodować obrażenia.

porady specjalisty

Piła łańcuchowa pracę kosztem dwusuwowego silnika. Oznacza to, że wymagana jest paliwem dla pracy urządzenia, który obejmuje mieszanie z olejem. Podczas tankowania narzędzie jest ważne, aby zapewnić dobrą wentylację. Dla opisanego modelu łańcuchową pasuje do 89 oktaw benzyny bezołowiowej.

Wykorzystywany do prac musi być wyłącznie oryginalny olej, który jest przeznaczony do silników dwusuwowych. Hitachi CS33EB, których opinie zostały przedstawione w artykule, można go uruchomić na gotowej mieszanki. powinno stosować się w następujących proporcjach: 25: 1 do 50: 1.

wniosek

Chainsaw to sprzęt high-tech, który radzi sobie z problemami opał i cięcie drewna. W przypadku zakupu tego sprzętu na budowę, po jego narzędziem realizacji może być stosowany do pielęgnacji ogrodu i krajobrazu. Nie należy nabyć profesjonalną pilarkę jeśli nie planuje obniżyć las wokół zegara. Sprzęt ten jest najpotężniejszym i jest dość drogie.