282 Shares 9851 views

Co i jak leczyć suchy kaszel

W medycynie, należy rozważyć dwa rodzaje kaszlu – Suche i wilgotne. Suchy kaszel jest kaszel z plwociny, która nie jest przeznaczona, może być zwolniony, ale w bardzo małych ilościach, jest niewystarczająca do odzysku. A także niż leczyć suchy kaszel, omówione poniżej. Ale najpierw trzeba ustalić przyczyny suchego kaszlu. Po pierwsze, z powodu tego może służyć jako kaszel początkowego stadium choroby OCR. Po drugie – pogorszenie alergicznych i trzeciego – inne choroby, takie jak krztusiec, odra, gruźlica i zapalenie zatok. Kaszel może towarzyszyć wysoka gorączka i nieżyt nosa. Czekać na to, co sam kaszel przełoży się na etapie „mokrym kaszlem” nie jest konieczne, ponieważ może to prowadzić do krwawienia. Suchy kaszel nie śpi, powoduje dyskomfort, nie oddychać spokojnie. Konieczne jest zatem, aby leczyć kaszel, niż leczyć suchy kaszel – bliższe spojrzenie.

Kiedy osoba rozpoczęła suchy kaszel, powinien skonsultować się z lekarzem, który przepisze znieczulenia dla niego, który jest w stanie złagodzić śluzówkę. Wszelkie lekarstwem na suchy kaszel można kupić bez recepty bez recepty. Wiele zależy matka zapytała – niż leczyć suchy kaszel u dziecka? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi – środki muszą wyznaczyć pediatrą, ale będzie on polecić właściwą lekarstwo na kaszel dla dzieci. Najczęstsze sposoby kaszel, które mogą ubiegać się dzieci – ACC, Gerbion, Ambrobene, Sinekod i korzenia lukrecji. Wszystkie te środki są sprzedawane w aptekach jako lek. Radzą sobie z suchym kaszlem u dziecka przez kilka dni, a kaszel jest przenoszona do etapu „mokrym kaszel”. Również podczas suchego kaszlu, dziecko musi dać więcej picia, może to być napoje owocowe, soki, napoje owocowe i ziołowe. W leczeniu kaszlu pomaga rumianek, to nie tylko leczyć kaszel, ale także gardła. Daisy jest konieczne do wykonania i pić przez cały dzień. Można również pić herbatę z miodem i cytryną.

Jak wyleczyć suchy kaszel dla kobiet w ciąży i karmiących? W tym przypadku może pomóc w tych samych przeciwkaszlowe, które są sprzedawane w aptece. Ale konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją, i to lepiej skonsultować się z lekarzem w medycynie nie powinny być obecne leki. Najlepszy ze wszystkich kobiet w ciąży leczyć suchy kaszel, tymi samymi środkami jak podane do dzieci w wieku do trzech lat. Można zrobić inhalację – oddycha nad ziemniakami bulion, woda mineralna lub sody oczyszczonej. Również pomóc napar z rumianku, babki lancetowatej, ziela dziurawca, szałwii i wapna kwiat.

Prawdopodobnie nie ma jednej odpowiedzi na pytanie – jak szybko wyleczyć suchy kaszel, ale tylko wtedy, gdy stosowany na zimno preparaty do płukania gardła, inhalacje, picia herbaty ziołowe, a także robi masaż klatki piersiowej w ciągu dnia. Jeśli jest dobry, aby być traktowany dzień, na przemian tych środków możliwe jest, aby pozbyć się suchy kaszel przez okres jednego do dwóch dni.

Przyczyny suchego kaszlu są następujące:

– palenie;

– zapalenia błony śluzowej tchawicy i krtani i płuc;

– astma i zapalenie oskrzeli;

– uzyskanie żywności, częściej – u niemowląt i małych dzieci, do dróg oddechowych;

– zapalenie opłucnej;

– wdychanie różnych szkodliwych substancji;

– krztusiec;

– choroby zakaźne;

– nowotwór płuca.

Poddać się to możliwe dopiero na etapie zapalenie oskrzeli i zapalenie błony śluzowej krtani dobrze, aw innych przypadkach, to warto, aby zobaczyć się ze specjalistą. Dla dzieci powinny jedyna rada i kierunek pediatry.

W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby zabronić dziecku kaszel, bo wciąż nie może kaszel plwociny i słowa rodziców – «nie kaszel, uspokój się, przestań» może skomplikować sprawy. Niech dziecko kaszle, a zatem trzeba kaszel. Więc zorientowali się, co się w leczeniu suchego kaszlu, jego przyczyny i objawy.