209 Shares 2539 views

Seria „Królestwo” – opowieść o wielkiej królowej.

Seria „Królestwo” – miał premierę w 2013 roku, które szeleściły i nie bezpodstawne. Autorzy próbowali wszelkich starań, aby zinterpretować wszystkie znane wydarzenia historyczne w nowym świetle. Lori Makkarti i Stephanie Sengupta prowadzone publiczności ulepszoną wersję wydarzeń z czasów panowania Henryka II. Wielu wątpi, czy „Królestwo” seria interesujących projektów filmowych publiczności, ponieważ tego rodzaju przeprowadzono sporo, ale nie wszystkie mają odnieść sukces i zyskały popularność. Na szczęście to minęło rozważyć serii „Kingdom”, i nie bez powodu. Inny interesujący seria patrząc na http://loungecinema.com/serials miejscu.


Główny bohater, wokół którego rozkładanie najważniejsze wydarzenia – legendarna królowa Szkotów Mary Stuart, którego przeznaczenie i mieszka nadal są przyczyną sporów historyków. Jest on się stać żona księcia i przyszłego króla Francji Franciszka. Mary lekko przeraża Unię, obcym kraju i pałacową intrygę, ale interesy Szkocji nad jej królową, a wraz z tym hasłem, nasza bohaterka idzie do paszczy lwa. Więc Mary i jej wierna służąca, Lola, Ken Greer i Ailey przyjść do francuskiego sądu, a tam zaczyna pisać historię.

Ekaterina Medichi i Henryk II, obecny król i królowa Francji, chcąc dostać się do dyspozycji marionetką, a Get Smart, silną i uczciwą pled, w stanie bronić interesów państwa i oprzeć żadnego przeciwnika. Ponadto, młodzi Maria wygrywa zarówno francuskiego księcia Franciszka Sebastiana i serca. Do ostatniego z braci, że kochają, według przepowiedni Nostradamusa, śmiertelna i obiecują śmierć. Co będzie Maria i którzy wybiorą?

Nie poszło w serialu „Królestwo” i bez mistycyzmu. Wszystkie te namiętności wybuchają na tle tajemniczego ducha zamek, las z krwawego potwora, który jest czczony przez pogan i magicznych rytuałów mających na celu zniszczyć przyszłą królową.

W ogóle, wraz z pojawieniem się życia Maryi francuski sąd jest jeszcze bardziej skomplikowane i kłopotliwe.

W przeciwieństwie do swoich poprzedników z serii „Kingdom” będzie aktualne w naszych czasach. Ciekawostką jest, przede wszystkim, jego modernizacji. Panie i panowie stroje wykonane w nowy sposób, jak w „Kingdom” serii wykorzystuje nowoczesną muzykę, a nie francuskie motywy. Nie ma w stu procentach z tradycją, charakterystyczne dla epoki Henryka II, a to daje serii „Kingdom” wyłączności i wyjątkowości. Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na pracę aktorów, świetne vzhivshis w roli i tchnął nowe życie w historycznie znanych bohaterów. Queen Mary Szkocji były szczególnie dobre, grany przez Adelaida keyn i Ekaterina Medichi (Megan Follows). Seria „królestwo” można określić jako jasne niezapomniany i ekscytujący projekt, godne uwagi. To będzie interesujący zarówno dla dorosłych, jak i młodych ludzi, którzy lubią historii i tradycji francuskiego sądu. Zobacz serii „Kingdom” w 2013 roku może być w trybie online i jest to kolejny z jego niezachwianą korzyść. Nie przegap tej okazji!