678 Shares 2217 views

Filmy z Cameron Diaz: wszyscy aktorzy pracują i pełna filmografia

Filmy z Cameron Diaz – jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy szukają ekscytujących obrazu do przyjemnego pobytu. Home „Cutie” Hollywood jest usuwany i thrillery, filmy akcji i dramaty, ale najlepiej jest znany z ról komediowych. Przez 43 lat aktorka i była modelka udało się pojawiać w 48 produkcjach filmowych, aby stworzyć wiele niezapomnianych obrazów. Jaki rodzaj taśmy z jej udziałem można oglądać?

Cameron Diaz: Pierwsze gwiazdy filmowe

Odlew „Maska” dziewczyna od kilku lat jako model, przyszedł przez przypadek. Reżyser komedii, który pierwotnie miał być horror, natychmiast przyciągnęła 22-letnia blondynka z Cameron Diaz. Pierwszym filmem, w którym nie był początkujący aktorka, uczynił ją gwiazdą. Obraz jej bohaterki Tina „przyklejone” do niego od wielu lat, głównie dyrektorów zaproszony do gry amerykański blond frywolny, trzepotanie rzęsami.

Komedia „The Mask”, w którym Cameron stał się partnerem Dzhim Kerri, została opublikowana w 1994 roku. Bohaterka aktorki – piosenkarza, który został randki kierownik nocny. chłopak Tiny wykorzystuje, próbując przekształcić go w pionkiem w ich niebezpiecznych gier z prawem. Podobnie jak wiele innych filmów z Cameron Diaz, komedia była hitem z widzów. Od momentu wydania nowo utworzona gwiazda nie brakuje ofert do ustawy.

najzabawniejsza komedia

Nie jest tajemnicą, że Cameron Diaz – głównie komediowa. Film „Sposób na blondynkę”, przedstawiony do publicznej wiadomości w 1998 roku pomógł „Cutie”, aby zdobyć przyczółek w tym stanie. Bohaterka, odegrała ona staje się swego rodzaju „magnes”, aby przyciągnąć absolutnie wszystko silniejszą płeć w polu widzenia, które wystąpią. Pomimo licznych uwag krytycznych na temat fabuły komedii, to był sukces.

Wyliczanie śmieszne filmy z Cameron Diaz w roli głównej, jest to niemożliwe, aby przypomnieć sobie film „Bad Teacher”, w którym pojawił się już w 2011 roku. W tym obrazie, gwiazda oficjalnie rozstał się z znudzony jej drogę „Cuties”, przedstawiający myśliwego dla bogatych mężów. Blondynka w każdej sytuacji to buty z kołkami 13-centymetrowych, mających na celu zwiększenie piersi i nie czuć litości dla swych ofiar.

Najbardziej uderzającą rola

„Być jak John Malkovich” – fantastyczny dramat, opublikowane w 1999 roku, która konsekwentnie nazywa krytykę wymieniając najlepsze filmy z Cameron Diaz. Fani będą mogli dowiedzieć się nie tylko aktorką przyzwyczajeni, aby zobaczyć go na obraz sexy blondynka. W tym dramacie, ona gra trochę szalony przegrany z okropnym fryzury, ubrany w gruby sweter, otoczony przez małpy.

Historia zaczyna się z faktem, że lalkarz, który nie ma szczęścia w życiu, w końcu znajdzie pracę w tajemniczej biurze. Zbadać swoje własne biuro, człowiek zauważa maleńką drzwi. Okazuje się, że do kursu, za pomocą którego każdy może dostać się do mózgu słynnego hollywoodzkiego aktora. Newfound urzędnik nie zamierza ukrywać zaskakujące odkrycie świata.

Spy i księżniczka

Pamiętając urzekające filmów z Cameron Diaz, jest to niemożliwe do zignorowania taśmę „Aniołki Charliego”. Dostać jedną z głównych ról w tym filmie aktorka pomogły parametrów modelu i czarującym uśmiechem. Ta historia jest o pań-Spy, wykonując tajne misje. Taśma będzie odwoływać się do wszystkich widzów, którzy kochają obfitości nowoczesnej broni, dobrze ustawione walki w filmie. Rola pozostałych dwóch „aniołów” poszedł Barrymore i Liu.

„Shrek” – bajka, w której fani nie będą mogli zobaczyć aktorkę, ale wystarczy, aby cieszyć się okazję wysłuchać jej słodkim głosem. Postać, która stała się ona wyrażona Księżniczka Fiona. Pierwsza część „Shreka” był tak udany, że twórcy wydali kilka.

„Gangi Nowego Jorku”

Prostytutka-złodziej w dramacie kryminalnym „Gangi Nowego Jorku” – jeden z największych ról Cameron Diaz. Najlepsze filmy z jej udziałem nie wszystkie są śmieszne. W „Gangs” aktorki porzucił swoją „markę” blond włosy, przemalowany w kolorze czerwonym. ona chwilowo zapomniał o jego talent zachęcanie widzowie śmieją biorąc na ważną rolę. Diaz została partnerem DiCaprio dziewczyną którą odgrywa.

Bohaterka Cameron musi dokonać trudnego wyboru. Obowiązek wzywa dziewczynę do służenia przestępczości szefa, ale niespodziewanie zakochuje się w facecie, który próbuje zabić swojego szefa. Co ciekawe, wydarzenia odbędzie się w 1863 roku, w centrum akcji jest New York w tym czasie mieszkańcy które podlegają jedynie prawu siły. Leonardo DiCaprio w filmie dostał rolę syna, który chce zapłacić za ojca, który został zabity w zaciętej napotkać wiele lat temu.

Praca z Tomem Cruisem

Hollywood „Cutie” jest często spotykane na planie z innymi gwiazdami. Tom Kruz i Cameron Diaz w filmie "Vanilla Sky" zanotował spektakularny duet. Aktorka otrzymała rolę oszukani kochanka bogatego playboya. W roli playboya stoi Cruz, jego postać ma absolutnie wszystko, od kwitnącego biznesu i kończąc z ogromnym rachunek bankowy. Jego życie zmienia się całkowicie, kiedy wybucha tajemnicza kobieta grana przez Penelope Cruz.

Teatr był remake, oryginalna wersja wystartował w czasie Alejandro Amenabar. Wszyscy krytycy twierdzą, że nowa wersja jest znacznie gorzej niż oryginał. Jednak rola tragicznie zwiedziony dziewczęta Diaz grał genialnie, umieścić na sto procent.

„Vanilla Sky” – nie jest to jedyny film, w którym Tom i Cameron sfotografowano razem. Już w 2010 roku, ukazał się film „Wybuchowa para”, ponownie zjednoczeni gwiazdy. Mało akcja komedia można nazwać przełomowym roku, jednak ciągłe zmiany, które okazały się bohaterów Diaz i Cruise zrobił wrażenie na publiczności.

Najbardziej romantyczne historie

Wiele filmów z Cameron Diaz można nazwać romantyczny. Jaskrawym przykładem takiego wzorca – dzieło 2006, „The Holiday”. Dwie panie, z których jedna była grana przez aktorkę, sfrustrowani w swoich chłopaków. Przychodzą na myśl pierwotną decyzję – Domy swapowe na święta Bożego Narodzenia i jak się zrelaksować. Niezwykłe wakacje da im nie tylko świeże wrażenia, ale również od dawna upragniony miłość.

Znamienny jest również komedia „Co się zdarzyło w Las Vegas”, która stała się partnerem Cameron przystojniak Ashton Kutcher. Dwóch młodych mężczyzn znajdują się w tym samym łóżku po spędzeniu noc zabawy w Las Vegas. Wspomnienia z wczorajszych przygodach zarówno bardzo niejasne. Okazuje się, że oderwał ich pulę w kasynie i ożenił. Teraz każdy z nich chce wziąć ogromne ilości pieniędzy, pozostawiając nowo odkrytą Bag „drugą połowę”.

Warto wygląd i obraz „Wesela kumpla”, w którym Diaz zagrała z Dzhuliey Roberts. Blond bohaterka – Kimberly, który zamierza ożenić. Nagle do jej narzeczony przychodzi starego przyjaciela, nagle uświadamia sobie, że jest w nim zakochana całe życie. Ale Kimberly nie wierzy, że jej przeciwnik mógłby pokrzyżować zbliżającego się ślubu.

Co jeszcze zobaczyć

„Gambit” – historia karnego i ryzykowny, przedstawiony opinii publicznej w 2012 roku, stała się remake dzieła w 1966 roku. Oszust, uczestnik rodeo, mieszkaniec Teksasu – to kolejna bohaterka Cameron Diaz. Filmy komedia aktorka świetnie się uda, nie był wyjątkiem i „Gambit”.

Film „od siebie”, opublikowane w 2005 roku, wprowadza widzów w historię sióstr, różne od siebie. Diaz odgrywa lekkomyślnego Maggie, którego życie składa się chodzić do klubów nocnych i bezsensownych powieści. Raz jest zmuszony przenieść się ze swoją siostrą – wykształconego, poważne dziewczyna-prawnika. krewni relacje nie rozwijać od najmłodszych lat, maksymalne napięcie osiąga się, gdy Rose odkrywa Maggie w łóżku ze swoim chłopakiem. Jak będzie rozwijać się po rzeczy, że jeśli siostra rozstać się na zawsze?

Ostatni film na bieżąco z Cameron Diaz zobaczył światło w 2014 r. "Emmy" "The Other Woman", Fani mogą liczyć tylko na jasnych nowych projektach z jej udziałem.