761 Shares 8041 views

Co jest zielonego na ramionach. Jak to przylądek na ramionach haka lub druty

Czy zauważyliście, że wiele gwiazd pojawia się na czerwonym dywanie, a na spacery do sklepu, w ubraniach, które uzupełnia pelerynę na ramiona? Na początku tego akcesorium jest częścią głównie wieczór, ale dziś staje się coraz bardziej uniwersalne i znajduje zastosowanie w życiu codziennym. Masa opcji – od casual glamour. peleryna luksus ażurowe na ramionach sukienki będą ozdobą zwięzłe i związane lub szydełkowane da modne odkłady codziennego wizerunku.

O każdej porze roku

Peleryna na ramionach zawsze się przyda w twojej szafie. W lecie, należy wybrać wzory kabaretki powietrza, aby chronić skórę przed słońcem lub wziąć cienką wersji dzianiny rozgrzać chłodny wieczór. Lub umieścić rzeczy, jak gwiazd – o masie cekinów, aby błyszczeć w partii.

A opcje na chłodniejszą pogodę ogrzeje ramiona i szyję, połączyć je z koszulki z długim rękawem, cienkie skoczków. Rzeczy wykonane dużej lepkości, mogą być noszone nawet na kurtki i płaszcze.

Sekrety doskonałego obrazu

 1. Połączyć ciekawą pelerynę z biały T-shirt i dżinsy wyglądać imponująco, ale z przymusu. Lub umieścić darmową koszulkę z długim jeansy chłopaka, aby uzyskać spokojny i dorywczo wygląd.
 2. Na imprezę w klubie, wybierz czarny płaszcz, mocno T-shirt i krótkie jeansy. Dodaj czarny pasek i szpilki.
 3. Łączenie tkanin o różnych fakturach.

Przylądek futra na ramionach

Jest to element garderoby, które łączą się z eleganckich sukienek i dżinsów.

Dziś moda kronika, na podstawie rozważań etycznych, wolą sztuczne futro. Ponadto, jest to o wiele tańsze niż naturalne, a więc dostępne dla każdego.

Śnieżnobiałe narzutka na ramiona z krótkim futrem już dawno stała się niezbędnym atrybutem stroju panny młodej podczas chłodniejszych pór roku. Po tym wszystkim, w jaki inny sposób podłączyć jeden rzecz komfortu, elegancji i luksusu.

Jednocześnie model z długim futrem szarego lub jasnobrązowy przydać na codzień. Najlepsze są one połączone ze zużytymi obcisłych dżinsach i ciemnym golfie, który będzie korzystny dla kontrastują z przylądka. Wybierz buty z płaskimi podeszwami. Więc można utworzyć obraz nowoczesnego Amazon, która nie tylko dobrze wygląda, ale jest wygodne i praktyczne do codziennego użytku bez trudności.

Peleryna na ramionach haka

Bez względu na poziom umiejętności dziewiarskich, można zrobić sobie to modny dodatek.

Na przykład, w pelerynie używane tylko prostych metod pracy z hakiem, a zakończenie nie jest konieczne, aby uszyć cokolwiek.

Obraz pokazuje prosty przędzy neutralny kolor, który dobrze łączy się ze zwykłej koszulce. Jeśli wybierzesz nić z lurex i cekinów, przylądka na ramionach haka i dopasować do stroju wieczorowym.

Można zmienić rozmiar przędzy i peleryny, w zależności od preferencji i ustawień. Model ten sugeruje, że jest ona tylko nieco zamyka klatkę piersiową. W związku z tym, w celu określenia idealnej długości dolnej krawędzi na siebie zwrócić ktoś pomiaru obwód piersi w pobliżu ciała z rąk oraz odejmuje się od otrzymanego numeru 50 cm. Gotowy rozmiar produktu w Zaproponowana przez niniejszy 60h33h71 cm (M).

Zaczep pracy № 5,5. Użyliśmy dwóch wzorców:

 • Powłoka: w jednym provyazyvayutsya pętli 2 kolumnowej sc (dalej – st.s / n) 1 pętla powietrza (dalej – CE), dwa st.s / N.
 • CheckBox'y: st.s / n, 3 CE st.s / N. również wykonywane w jednej pętli podstawy.

Opis projektu krok po kroku

 1. Dial łańcuch 60 CE
 2. Przegapić jeden szew i dzianiny polustolbikami.
 3. 3 CP (Zliczeń jak 1 st.s.n.) * H1. Fundamenty pominąć wzór „cyk” *, powtarzać od * do * 27 razy; pominięcia jednej st.s.n. pętli Należy pamiętać, że główną część serii zawsze kończy st.s / n.
 4. 3 CP i dodatkowo wzór „powłoka” w środku każdego „zaznaczyć” st.s / N.
 5. 3 CP wzór „kleszczy” w środku każdej pętli powietrza „muszle” st.s / N.
 6. Powtórz krok 4 i 5 siedmiokrotnie. Ostatnia seria – taki sam jak w kroku 4. Nie przecinać nić.
 7. Teraz wykonaj sprzedaży wiązanej. 1 CE i wzdłuż krawędzi każdego rzędu nie filar 2 SC (st.b / N). Następnie st.b * / n, w pierwszym rzędzie, łańcuch 41 n. Wprowadzić hak do drugiej pętli to w całym provyazyvaem łańcucha st.b / N. Przez zapewnienie jego końcowych pierwszego płaszczach rzędu przez st.b / n * , Jeden powikłaniem jest gotowy.
 8. Teraz pierwszy rząd dzianiny siatkowej: 1 CE pominąć podstawy pętli dalej – st.b / N. itd. aż do końca.
 9. Powtarzać od * do * (krok №7), aby drugą serię struny i krawat krawędzie. W dolnej części uchwytu nie jest konieczne.
 10. Nawlec nitkę i praca gotowa.

Ładne i wygodne

Cape szprych na ramionach – jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz poczuć ciepły i stylowy wygląd. Tutaj, model ten jest bardzo uniwersalny. W zależności od przędzy, byłoby odpowiednie w okresie letnim i zimowym.

Praca wykonywana na wielkości okrągły dziania 10.

Aby rozpocząć, typ 413 pętle. następnie:

 • Wiersz 1: 1 pętla przedni (dalej – LP) 2l.p * Przesunąć pierwszą pętlę na prawej górnej części drugiej szprychy. *. Powtórzyć wybór gwiazdy, aby zakończyć.
 • Wiersz 2: 1 Zła pętli (dalej – izn.p.) i dalej provyazyvat wszystkie pętle parami izn.p. Jak się okazuje gęstą wkładkę wokół wykroju.
 • Wiersz 3: LP
 • Wiersz 4: PHI N.
 • Powtórz serię 3-4 do 30 serii.
 • Wiersz 31: 1 LP 2 litrów. n. sobą, i tak dalej aż do końca. To zmniejszenie powoduje, że plandeka do obkurczania, tworząc w ten sposób krezki.
 • Numer 32-35: LP
 • Zamknąć pętlę, ukrywanie końce wątku. Nosić pelerynę z broszką lub uszyć piękną klamrę.