151 Shares 7915 views

sukienka sylwetkę: reguły wyboru

Prawie wszystkie kobiety mają tendencję do zwracania szczególnej uwagi na ich wygląd i ubrania. Jeśli chodzi o strój, co nie wybrałby styl płci pięknej, to wydaje się wyglądać modnie i perfekcyjnie, a często kobiece.

Suknia należy do kategorii najbardziej kobiecych strojów. Zwłaszcza jeśli jest obcisły strój. Ten styl sprawia, że jest bardziej krucha kobieta z każdego rodzaju ciała. Najważniejsze prawidłowo wybrać i prawidłowo połączyć z innymi i akcesoriów.

Spójrz na historię

Nawet w czasach starożytnych w damskie ubrania, nacisk na pasie. Jest to widoczne w greckim stroju. zostały one utworzone przez rozszczepienie dwóch wstęg materiału na ramiona szpilki i wiązać taśmy na talii. W ten sposób starożytni Grecy już nosić sukienkę sylwetkę.

Warto zauważyć, że od dawna jest uniwersalny element odzieży: jego noszone przez kobiety i mężczyzn. Dopiero w 15 wieku ubiór porusza się wyłącznie w kobiecej szafie.

nowoczesne trendy

Obecnie strój przylegające podkreśla kobiecość i wdzięk jego właściciela. Ten rodzaj stroju mogą tworzyć zarówno rygorystyczny sposób do pracy, i wyzwolony na przyjęcia, uroczystości lub nieformalnym spotkaniu. Moda nie jest przekazywana, a codzienne rzeczy: tu są sylwetki również w szczelnej obudowie.

Projektanci zidentyfikowali szereg opcji stylów, z naciskiem na pasie:

  • Strój uchwyt osadzeniu sylwetkę. Nie mogą być obecne liczne fałdy w okolicy talii, które są w stanie skutecznie zamaskować niedoskonałości figury.
  • Stylu z sąsiednim górnym i pełnej spódnicy. Takie sukienki – dla bardzo młodych dziewcząt, którzy preferują stylu retro.
  • Sukienka z asymetrycznym gorset wykonany w stylu empire. Często te opcje mają zawyżone talii i wielką wydłużają sylwetkę.
  • Krótka letnia sukienka z lekkiego materiału (na przykład, jedwab, bawełna, len, itd.). Jest to świetne rozwiązanie na upalne dni w sezonie letnim.

Teraz jest również popularny styl sukienki z obniżoną talią. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy próbują ukryć niedoskonałości ciała i chcą czuć się swobodnie ubrać.

Jak wybrać?

Ubrać pritalennoe przychylnie patrzył na rysunku, należy wziąć pod uwagę niektóre z zaleceń zawartych w jego zakupu. Tak kobiet z typem ciała „klepsydry” można bezpiecznie nosić ten styl, bo to podkreślić wąską talię i biodra krzywego ukryć.

Jeśli ramiona pani są wąskie i biodra są szerokie, to jest bardziej odpowiedni strój z drapowania na górze i małych klocków barkowych.

Bardzo szczupła dziewczynka bez jasno określonych stylistów talii doradzić wybrać suknię z puszystej spódnica, jak również modele wykonane w stylu greckim z cienkim paskiem.

Zalecane zużycie semifitted sukienki dla kobiet, których kształt przypomina prostokąt (biodra i ramiona tej samej szerokości i prawie nie ma talii). Dzięki takiej odzieży można wizualnie zmienić sylwetkę bardziej proporcjonalne.

W każdym razie, wybór należy zwrócić uwagę na strój nie tylko pomaga stworzyć piękny obraz, ale również wygodne siedzenie w rysunku.

Co mecz?

Jeśli wybór padł na ścisłej dopasowana sukienka z rękawami, można odebrać piękny pas do niego. W zależności od organizmu i funkcje cięcia pasa może być różnych szerokościach. W szczególności, szeroki pasek kolorów ciemnych wzrokowo zmniejszenia rozmiaru talii.

Jeśli zdecydujesz się ubrać w stylu biznesowym i jest przeznaczony do pracy w biurze, to jest idealna do cienkich pasek niska tonacja kolorów w tonie do ogólnego obrazu. trend w modzie są cienkie pojasochki które mogą być dwa razy owinąć wokół talii. Dzianiny strój również połączone z pasem tkaniny lub splatane.

Długie obcisłe sukienki na specjalne okazje i świetnie wyglądają z pasów. Ale w tym przypadku, oprócz pasa powinny być dodane do obrazu eleganckiego sprzęgło, wykwintne biżuterię i buty na obcasach.

Warto zauważyć, że w dniu dzisiejszym, eksperci mody nie radzę trzymać się starych zasad, zgodnie z którymi trzeba było podnieść paska, torebki i buty w tym samym kolorze. Teraz torba może służyć jako oddzielny element stroju i pasa i butów mogą być wykonane w różnych kolorach. Ważne jest, że wszystkie elementy zostały zaprojektowane w tym samym stylu.