176 Shares 7897 views

Gratulacje na wesele młodej

Ślub – jest najbardziej znaczącym wydarzeniem w życiu dwojga ludzi w miłości. Wszakże w tym dniu przynoszą świętą przysięgę wierności że zawsze związania ich losy razem. I dlatego będą pamiętać wszystko, co się z nimi stało podczas tej uroczystości. Włącznie z tymi zabawnymi pozdrowienia do młodych, które znajdą się goście z jamy ustnej.

W związku z tym będzie to bardzo właściwe, aby porozmawiać o tym, jak prawidłowo komponować piękne życzenia i toasty na wesele. Po tym wszystkim, więc nie może być zapamiętany tylko dla nowożeńców, ale również, aby je jeszcze raz uśmiechnąć. A co może być ważniejsze niż to, w taki piękny dzień?

Bankiet Ślub: ewentualne trudności

Gratulacje dla młodych często dźwięki podczas przyjęcia weselnego. Zgodnie z tradycją, każda nowa szkło towarzyszy chęć lub tosty. Na ogół czas mówić niczego z wyjątkiem, gdy zaproszony zbyt wiele.

Dlatego też, każdy gość musi być przygotowany na to, że będzie musiał mówić uroczystą mowę. Dla kogoś, kto ma dobrą GAB i dobre słownictwa, jest to dość łatwe zadanie. Po prostu coś i trzeba to szybko wymyślić piękne powitanie młodej.

Ale dla niektórych może to spowodować problemy. I to nie tak, że nie są one tak utalentowany, po prostu powiesić elokwencja jest znacznie mniej rozwinięty niż w poprzedniej kategorii. I tak jest lepiej przygotować dobrą wolę.

Ponadto, ta taktyka pomoże poradzić sobie z lękiem z powodu konieczności mówić publicznie. To dlatego, że człowiek czuje się pewniej w sytuacjach, gdy nie wie dokładnie, co musiał powiedzieć. A zatem przyjrzyjmy się, jak można wymyślić własnego powitania Young.

Advance przygotowanie

Zacznijmy od tego, że powinniśmy przyjrzeć się, jak być powinno komplementy. Po tym wszystkim, istnieje wiele sposobów, aby wyrazić swoje pomysły, w tym sugestie. Rozważmy główne typy nich:

 1. Przede wszystkim trzeba wybrać styl prac: prozę lub poezję. Podobnie jak w przypadku pierwszej i drugiej opcji jest dobrze nadaje się do tego świętowania.
 2. Następnie trzeba zdefiniować gatunek: zabawy lub poważne. Tu już wszystko zależy od gustu i poczucia humoru.
 3. Należy również rozumieć, że powitanie może być zarówno długie i krótkie. A potem trzeba znaleźć kompromis – tak, że wszystkie słowa do zapamiętania, i wyrazić główną ideę toast.

W uzupełnieniu do powyższego, należy również wziąć pod uwagę, w jaki szanuje się nowożeńcy jest osobą. Jest to jedno – przyjaciele i całkiem inna – rodzina, a zwłaszcza rodzice.

Kopiowanie cudzych pozdrowienia

Szczególną uwagę należy zwrócić na tym punkcie, jak poszukiwaniu gratulacje w sieci lub czasopisma. Tak, tam jest naprawdę dobre toasty i życzenia, ale zawsze istnieje możliwość, że ślub jeden z gości wybierać te same gratulacje dla młodych. A jeśli on lub ona będzie go zaprezentować, to wtedy trzeba iść na wymyślać nowe. Oprócz własnego powitania brzmiał szczery i dużo cieplej.

Teraz spójrzmy na to, co jest różnica między gratulacje rodziców na ślub młodej od tych, którzy są gotowi wybaczyć gości.

Miłość i strach ojca i matki

Rodzice najtrudniej znaleźć odpowiednie słowa dla sugestie. Po tym wszystkim, w tym dniu, że martwi nie mniej młodych, a może nawet więcej. W związku z tym lepiej jest przygotować wcześniej ich życzenia, aby nie upuścić clanger w niewłaściwym czasie w tej sprawie.

Co zatem należy gratulacje od rodziców na ślub młodych? Przede wszystkim takie wypowiedzi są zawsze napisane przez siebie, ponieważ tylko w ten sposób możemy wyrazić całą miłość i podziw, że matka i ojciec czują wobec swoich dzieci.

są one również w gratulacyjny powinny mieć zastosowanie nie tylko dla dziecka, ale również na jego połowie. W ten sposób rodzice pokazać swoją aprobatę małżeństwa, i że biorą pod ich rodziny nowym człowiekiem.

Jednak należy zauważyć, że istnieją pewne różnice w tym, co należy pogratulować rodziców młodej narzeczonej, ze swoim odpowiednikiem ze strony ojca i matki pana młodego. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Tradycja z prepodnosheniem bochenka

Od dawna w naszej okolicy znajduje się ceremonia ślubna, według którego tylko małżonkowie są witani z okrągłego bochenka. Przedstawiane z rodzicami, przy czym cześć pierwszy powiedzieć gratulacje po prawej stronie należy do matki pana młodego. Chociaż czasami może być i odwrotnie, nie ma już wszystko zależy od charakterystyki poszczególnych tradycji regionu.

Ale istota pozostaje ta sama: ktoś musi powiedzieć kilka miłych słów do młodych. Jest bardzo ważne, aby przynieść metaforę, która będzie łączyć życie rodzinne z bochenka. Inaczej charakterystyczny klimat tej starożytnej tradycji zostaną złamane.

Oto kilka przykładów, jak można zrobić taki gratulacje od swoich rodziców na ślubie młodzi:

1. „Nasz drogi (imiona młodej pary), tu przyszedł długo oczekiwany dzień, kiedy wreszcie stać się jedną rodziną Dawno temu w naszym regionie nie było wspaniałym rytuałem -. Spotkać młodą bochenek Lush Wszakże reprezentuje najbardziej świętą rodzinę : jego ciepło – jest oznaką duchowej atmosfery w domu, słodycz ciasta – to smak miłości, ale doskonały wzór – symbol bogactwa i dobrobytu.

Więc jeść z tego samego bochenka i śmiało angażować się w długiej i szczęśliwej drogi! I niech jego znaki zawsze wam towarzyszy i nigdy nie wychodzić z domu "

2. „Dajemy Ci tę świętą bochenek do jego ciepłem wszystko przeniósł się do domu. A nawet jeśli nieszczęście stało, ty razem na pewno sobie z nimi poradzić. Rada i love you!”

Jeśli, na przykład, gratuluję bochenek chcemy powiedzieć wszystkim rodzicom, że jest możliwe, aby stworzyć mały szkic i pomalować część. Na przykład, podzielone na kilka części gratulacjami, a następnie włącz je powiedzieć.

Gratulacje dla młodych od rodziców pana młodego

Matka zawsze myśli o tym, jak to będzie dobry do syna w małżeństwie. Takie jest serce matki, i nie ma nic z tym zrobić. Jednak trzeba pamiętać, że i córka wielce zaniepokojony tym, a to wymaga uznania przez ustawy.

Dlatego gratulacje dla młodych od rodziców pana młodego powinien być przede wszystkim rodzajem zachęty i błogosławieństwa ich związku. Do tego celu używamy takich zwrotów jak „jesteśmy zadowoleni, że przyszedł do naszej rodziny”, „piękniejsze towarzysz, nie można znaleźć na całym świecie”, „my z całego serca popieram wybór naszego syna” i tak dalej.

Reszta powitanie młodej pary mogą zawierać żadnych sugestii i wskazówek. Najważniejsze, że były one z serca, i byli w stanie zadowolić młodych. Jako przykład, oto kilka prostych sugestii.

 1. „Chłopiec jest nasze! Dziękuję za to, co wybrał jako jego żona jest tak piękny i miły dziewczynka. Wszyscy mi serce do kochania go i są bardzo szczęśliwi, że w końcu stała się częścią naszej rodziny. Miłość i docenić siebie rada dla Ciebie jest miłość ! "
 2. „Favorite naszych dzieci w tym pięknym dniu, chcemy błogosławi ty i twój nowy dom Niech wszystkie problemy przechodzą przez jego boku, i nie martw się zniechęcony żywo w dobroci i harmonii ze sobą, bo jesteś teraz cały Dlatego …! – gorzka! "

Ciepłe słowa z rodzicami panny młodej

Gratulacje dla rodziców młodej narzeczonej nie różnią się znacznie od tych przedstawionych powyżej. Jednakże istnieje szereg kluczowych funkcji, aby mieć świadomość. Rozważmy je jaśniej.

 1. Przede wszystkim rodzice panny młodej powinny skupić swoją uwagę na młodego, w szczególności zwracając uwagę jego pozytywne cechy: wywiad, wytrzymałość, niezawodność, bezpieczeństwo, opiekę i tak dalej.
 2. Również bardzo przydatny wspominając o tym, że nie boją się dać swoją córkę w ramionach, ponieważ wierzą, że będzie dbać o niego.
 3. Byłoby całkiem właściwe życzyć szybkiego wygląd wnuków, nie zapomnij wspomnieć, że od dawna chciał zostać dziadkami.

Tak więc, oto kilka prostych przykładów, w jaki sposób mają być powitanie młodej pary z rodzicami dziewczynki.

 1. „Szanowni Państwo, nasza córka, być łagodna i dobra żona do męża. Po tym wszystkim, to ty prawdziwy mężczyzna, silny i odważny. Zadbaj o domu rodzinnym, tak długo, jak walczy o dobro swojej rodziny. Ciepłe wieczory czy Tego zachęty i wsparcia, zdolne uspokoić słowo i promować dobre rady. miłowali! "
 2. „Tutaj patrzymy na siebie i pamiętać historię dwóch łabędzi. Po tym wszystkim, jak oni, twoja miłość jest tak silna i niezniszczalne. Po Andrew jako szlachetny łabędzia, zawsze chroni jego ukochana od wszystkich kłopotów. Podczas Nastia niepokoju uboju ich mała ale przytulne gniazdo. Niech sama jak łabędzie, miłość trwa wiecznie, bo jesteś tak piękna jak one. "

Gratulujemy starszych i starszych

Dzień ślubu jest ogromny ciężar spada na barki starszy. Po tym wszystkim, muszą i zabawiać gości i Oblubienica z „złodziei” na straży, a na pracy Toastmasters reagować. Ponadto, oni byli pierwszymi, którzy mówią, toast, dlatego uwaga wszystkich, nawet trzeźwy widzowie będą nitowane do niego.

Na tej podstawie powinny one również przygotować z wyprzedzeniem dobre tosty, gratulacje, tak aby nie stracić twarzy przed publicznością. Co trzeba wiedzieć o zasadach sporządzania takiego toast?

Więc, po pierwsze możemy wyrazić naszą wdzięczność za to, że młody powierzonej im tak ważne. Więc powiedz im, jak szczęście, że spotkał się ze sobą, bo bez tego, goście nie będą siedzieć tutaj teraz. I dopiero wtedy należy udać się bezpośrednio do większości komplementy. Na przykład: .. „Byłem zaskoczony i wzruszony tym, że (imię pana młodego) zaprosił mnie być starszy na jego weselu to wielki zaszczyt dla mnie, bo znam go od wielu lat i rozważyć mu moją najlepszą przyjaciółkę Co, kochanie ( imiona młodej pary), to jasny dzień, z całego serca życzę Ci jak najwięcej jasne i szczęśliwe chwile w moim życiu. tak, że w starszym wieku, razem siedzi na ławce pod rozgwieżdżonym niebem, jesteś zachwycony zapamiętać wszystkie minione dni. i pamiętać, teraz wszystko jest w twoich rękach. Rada i kocham cię. Pocałuj! "

Gratulacje z najlepszych przyjaciół

Przyjaciele – specjalna kategoria gości, którzy zawsze mają coś do zapamiętania życiu młodych. To, co powinni się kierować przy ustalaniu swoje gratulacje i życzenia. Po tym wszystkim, nie ma nic, że się podoba duszy, jak wzruszających momentów wydarzeniach ostatnich dni.

Musimy jednak zrozumieć, że nie wszystko można udostępniać szerzej. Po tym wszystkim, kto wie, jak wiele faktów z przeszłości męża do żony jest znajome. Dlatego konieczne jest, aby wspomnieć tylko dobre i jasne chwile w życiu małżonków.

Skład Gratulacje w wierszach

Oczywiście, piękna poezja jako gratulacyjny grzanki – to najlepszy sposób, aby dać kawałek swojej duszy młodego. A jeśli ktoś jest w stanie samodzielnie napisać taką pracę, problemy powinny się pojawić.

Jeśli rymu w jego napięty, można szukać tego, kto może w tym pomóc. W szczególności, pozdrowienia można zamówić u młodych specjalistów w wierszach. Jednak dla oryginalnego wersetu nadal będą musiały zapłacić pewną kwotę, aczkolwiek niewielki.

Gratulacje dla młodej prozy

Znacznie łatwiej jest w przypadku zwykłych życzeń. Nie ma potrzeby, aby szukać wierszyk, a nawet więcej, aby śledzić kolejność wierszy i słów. W rezultacie, oryginalne powitanie młody proza może tworzyć dowolną osobę.

Najważniejsze jest, aby przestrzegać kilku prostych wskazówek:

 • Użyj piękną metaforę.
 • Patrz młody według nazwy.
 • Pogratulować pana młodego i panny młodej.

Oto mały przykład, takie wnioski: .. „Mój drogi życzę dobrej pogody w swoim życiu pływanie Niech sztorm i fale nie kolidują ze swoimi statki handlowe bezpiecznie dopłynąć do portu o nazwie” sen „, a co ważniejsze, pozwalają zawsze wieje tylko Tailwind. Więc napić dla Ciebie! Pocałuj! "

Humor w toasty i życzenia

Gratuluję młody jak to możliwe, w zabawny sposób. To po prostu zrobić tosty jest dość trudne, ponieważ trzeba być w stanie poczuć cienka linia, która oddziela dobro od złego humoru. Niestety, ta umiejętność nie jest dla każdego.

A jednak, jeśli ktoś zdecyduje się na to, że powinien pamiętać o jednej ważnej zasady: żadnych wulgarnych żartów. Mimo wszystko, jeśli przyjaciele i docenić taki toast, to znaczy prawie nie dostać o krewnych.