450 Shares 8878 views

Życzenia urodzinowe własna siostra – słowa pochodzące z serca

Najbardziej oczekiwany urlop roku – w dniu urodzin! Miło jest otrzymywać prezenty i miłe słowa od przyjaciół, ale dać im podwójną przyjemność. Siostra – osoba najbardziej kochany i kochany na całym świecie. Widać to widoczne, ale nadal są bardzo różne osoby. Chcę powiedzieć tak wiele w tym dniu uroczystości, aby wyrazić całą moją miłość i podziw w kilku liniach. Urodziny pozdrowienia własna siostra powinna brzmieć szczególnie szczery i szczerze!


My – jedna krew

Jako dziecko, rodzeństwo często kłócą się nad drobiazgami. Jednak z biegiem lat zrozumieć, że oni – najbardziej rodzimych ludzi na ziemi. Zawsze gotowy do pomocy wzajemnie pomóc i wsparcie. Dlatego, aby triumfu siostry trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Sprzedam piękny dar i dobre słowa dla jego krovinushku.

Siostra moja droga,

Jesteś najlepszy na świecie,

Pragnę pogratulować, I,

Jesteś cud na świecie!

Szczupła, piękna i słodka,

Uśmiechnięty, uprzejmy,

Więc moja matka urodziła,

Ona jest taka piękna!

Żałuję tylko szczęście w życiu,

I otodvinu całą złą pogodę,

Po tym wszystkim, jesteś kochany człowiek,

Z tobą na zawsze razem!

Ten wszechstronny urodziny pozdrowienia matka siostra, młodsza lub starsza – nie ma znaczenia. Co ważniejsze, ona rozumieć jako sposób do Ciebie!

Żarty i śmiech

Wszelkie posiłek lepiej rozcieńczyć dowcipy, konkursy, quizy. Następnie goście nie będą się nudzić i będą spędzać czas z przyjemnością. Pogratulować siostra wesoły ditties że wykonywane w duecie! Uzyskaj śmieszne przedstawienie teatralne! Przygotować taką samą czapkę lub ogromny łuk na głowie. Można budować sundresses i szaliki, przedstawiający zespół ludowy. Na kartce papieru w dużych ditties rodzaju wydruku i zaprosić siostrę śpiewać improwizacja! Wyobraź sobie, że jesteś – bliźniaki, spróbuj dostać się do rytmu i głosu w refrenie.

Jesteśmy bliźniakami – tylko nyashki!

Blond loki,

Nowe buty, stroynenkie nogi!

Dwa dziewczęta – mamy piękno,

Agencja wyśle zdjęcia

W Paryżu odlecieć do pracy,

Na wszystkie pokrywy zapestrim!

Wszystkiego najlepszego, kochanie

Moja księżniczka droga,

Kocham cię bardzo mocno,

Teraz głośniej zapoyu!

Goście będą zaskoczeni, nikt nie widział te zabawne życzenia urodzinowe. Siostra w domu, też zadziwia swoją talent aktorski. Nawet zabawniejszy będzie wyglądać jak mini-serialu, jeśli to zrobi brata! Ubrani w piękne rosyjski szalony facet gości przyczyną rozkosz!

Sweet Tooth

Dziewczyny są zwykle obojętny na słodycze. witryny sklepowe pełne są wszelkiego rodzaju dzieł, ale jedzenie, gotowane własną rękę, zawsze jest smaczniejsze i bardziej apetycznie niż w sklepie lub kawiarni. Aby pokazać swój talent i cierpliwość – piec moja siostra eleganckiej ciasta. Prawo na tym konfekcji i nagrać swoje życzenia urodzinowe własna siostra! Pobierz oryginalne i nietypowe.

„Wy jesteście moimi rodnulka, takie jak słodkie i piękne, jak to ciasto! Życzę wielkie szczęście, namiętną miłość, zdrowe tots i macho blisko! Bądź jak promienna i czarujący, miła i słodka dziewczyna kiedykolwiek! Kocham cię! "

Wiele na ciasto nie będzie pisać, tak w kilku słowach trzeba umieścić duszę! Taki dar do zapamiętania.

życzenia

Zorganizować siostra szczęśliwe wakacje. Ozdobić pokój, zrobić menu i zaproś swoich znajomych! Quizy, konkursy, gry – to wszystko będzie iść z hukiem! Punktem kulminacyjnym będzie twoje życzenia urodzinowe własna siostra! Spróbuj na drodze psychiczny. Powiesić na szyi wszelkiego rodzaju koraliki i amulety, krawat na niezwykły szalik głowy. Tajemniczy głos tell że odkryto ich niezwykłą zdolność – do przewidywania przyszłości! Na małych karteczkach, napisać życzenia. Mogą one być zróżnicowane:

  • bogactwo, szczęście;
  • Willa, oligarcha, samochód;
  • rajstopy, jacht.

Niech dziewczyna urodziny wyciąga magiczną skrzynię skręcone w sitowych pożądanych. Napisz do nich o to, co chce. Wszystko się spełni, ponieważ myśli zmaterializować! Zaproponuj gości i ciągnąć bilety cenionych, nikt nie odmówi miłych słów i nadzieje. Przygotować najlepszą proroctwa i życzenia urodzinowe własną siostrę.

album fotograficzny

Pamiętaj dzieciństwa jest zawsze przyjemność. Beztroski i szczęśliwy czas grając na zewnątrz, pyszne lody! Zorganizować soiree. Można zaprosić przyjaciół i kolegów z dzieciństwa! Zakup w sklepie piękny album ze zdjęciami i wypełnić go ze zdjęciami ze wszystkich stron swoich dzieci! Patrząc przez tych wspaniałych stron siostrą dostać morze pozytywnych emocji. Na stronie tytułowej zapisu życzenia urodzinowe! Native starsza siostra chce zaskoczyć i pobłażać, bo to jest – najbardziej na świecie kochał jeden!

Moja siostra jesteś moją rękę,

Z uśmiechem, nie mówię związane,

Jesteś moim słońcem promienna,

Naprawdę kocham cię!

Jesteś najcenniejszą rzeczą w moim życiu mam,

Jestem urodzony w pieluchy zawsze przestrzegane cię!

Jesteś dla mnie jak wróżki,

Miły, wesoły i miły!

Przykładem w tym życiu jest piękne,

Ja tylko cię!

Podaruj swoim bliskim, jak wiele uwagi! Oni na to zasługują.