562 Shares 5155 views

Wanna z werandą i poddaszem

Zrelaksuj się z przyjaciółmi w wannie może być jednym z najbardziej fascynujących opcji rozrywki. Szczególnie miło zrelaksować się w ten sposób, gdy spotkania odbywają się w przedsiębiorstwa bezpośrednio pod szczytem dużą werandą z tarasem kąpieli.

Typy werandami

Projekty dotyczące budowy łaźni przewiduje budowę kilku rodzajów tarasów:

  1. Na ganku jest przymocowana do przedniej części budynku.
  2. Side weranda znajduje się na jednym z boków budynków.
  3. Narożny taras – dość oryginalna wersja, która jest najczęściej używana w zejście z głównych ścian pod kątem prostym.
  4. Otaczający taras otoczony struktury na obwodzie.

przyłbica

Poddasze w zawiasach wizjerem jest lepiej budować z drewna, blachy lub trwałe, odporne na silne podmuchy wiatru i mnóstwo deszczu. Doskonałym rozwiązaniem byłoby zastąpienie konwencjonalnych powłok arkuszy z przezroczystego poliwęglanu o wysokiej wytrzymałości. Laid odcień wygodnie na giętego profilu aluminiowego.

Zasłona jest prawidłowo podłączony do ściany budynku i jest obsługiwana przez kilku filarach. Jako nośniki, które są mocowane na daszku i niezawodne wsparcie jej podstawie, że jest możliwe stosowanie metalowych rur azbestowo-cementowych, słupy, albo wszystkie te same drewnianego bloku.

niuanse projektowania

Obecnie kąpiel z werandą mogą być skonstruowane zgodnie z najbardziej licznych projektów. Dlatego też wśród nich łatwo wybrać najtańszą i najprostszą opcję. Jednak podjęciem ostatecznej decyzji, należy powołać się na niektóre niuanse, które będą bezpośrednio zależą od struktury wygody pracy.

Pierwszym priorytetem jest ustalenie optymalnych parametrów tarasie. Jednym z najbardziej typowych opcji jest 6 * 6 pokój z werandą. Jednakże, jeśli planujesz odwiedzić łaźnia parowa w dużej firmie, wskazane jest, aby zwrócić uwagę na inne projekty na dużą skalę.

Skutecznym rozwiązaniem jest zbudowanie kąpieli ze ścianką tarasu prezentujący strukturę ślizgowe. Taka struktura, w razie potrzeby, może być łatwo przekształcony w otwartym tarasie. Składane ścianki ślizgowy może być wykonany z płyty ze szkła, tworzyw sztucznych, metali, a nawet gęstej tkaniny.

Tradycyjnie tarasy znajdują się na jednej stronie głównej kąpieli konstrukcji. Ale może rozciągać się między domem a pokój, dając wygląd na tyle oryginalnych obiektów w razie potrzeby. Jeśli budować małą wannę 6 * 6 z werandą, w tym przypadku, brak wolnego miejsca, można łatwo zrekompensować ewentualną budowę przestronnego tarasu.

ważne punkty

Wanna z poddaszem i werandą musi mieć dobrą przyczepność wszystkich elementów konstrukcyjnych. W przeciwieństwie do tarasów na świeżym powietrzu, werandy zbudowane są wyłącznie w procesie konstruowania najwięcej kąpiele. W przeciwnym razie, w czasie, tarasy projektowe stają się zauważalnie „chodzić”. Staje się wynikiem sezonowego przemieszczania gleby. W przypadku naruszenia tego wymogu, sauna z barem z tarasem może być bardzo bezpieczna konstrukcja.

Dla niezawodnej dokującej poważnej budowy kapitału i dodatkowej zapalniczki obiektu zaleca się przestrzegać następujących zasad:

  • Przedłużenie i kąpiel powinna być wykonana z tego samego materiału;
  • Legary podłogowe weranda podłogi przez sedymentację i obniża się o kilka centymetrów poniżej powierzchni podłogi, do kąpieli;
  • Kąpiel do krycia dachów i verandas być połączone poprzez odpowiednio ruchomym blachy stalowej ocynkowanej;
  • między przedłużeniem i głównej konstrukcji ściany jest konieczne pozostawienie niewielkiej szczeliny około 1,5 cm, który pasuje do każdego materiału elastycznego.

zalety

Łaźnia z tarasem oferuje szeroki szereg zalet. Obecność ganek pozwala odwiedzającym cieszyć się świeżym powietrzem z sauny, która znajduje się bezpośrednio przy stole po wyjściu z kąpieli.

W przestrzeni ganek może pomieścić dogodnym piekarnik. Pod okapem takich struktur jest wygodne umieszczenie grilla projektowania. Jest to pokój z werandą jest okazją nie tylko do prowadzenia gotowania bez konieczności powrotu do domu, ale także przyczynia się do utrzymania najbardziej komfortową temperaturę w aneksie.

Na całym pokoju z werandą jest naprawdę korzystny projekt. Prawidłowe wdrożenie pomysłów zamienia taras do dodatkowego pełnym węzłem sanitarnym, które mogą być używane do celów domowych, a nawet mieszkania.