275 Shares 7805 views

Nasenne: korzyści i szkód. Jakie są nasenne wybrać?

Dziś jest to bardzo często można zauważyć ludzi, którzy biorą środki nasenne. Najgorsze – fani tych leków są absolutnie przekonani, że one naprawdę potrzebne, a bez nich nie da się spać lub pracować lub komunikować się z innymi lub żyć. Im cały czas coś niepokojącego, co powoduje ogromną liczbę chorób. Jak nie wpaść w pułapkę, i co dalej?

Co to jest bezsenność?

Każdy wie, jeden z najbardziej powszechnych zjawisk ludzkości – bezsenność. Ludzie, którzy cierpią z powodu tej choroby, nie może zasnąć, a jeśli nawet zasnąć, często budzą się dość wcześnie, a ich sen jest bardzo zaniepokojony. Objawy te rozwijają się w koszmar dla wielu z nich, a oni natychmiast starają się coś zrobić. Dziś w aptekach sprzedawane swobodnie bez recepty pigułki spania, a mężczyzna wysłał do nich, aby zapisać je od stanu irytujące. Po otrzymaniu takiego urlopu narkotyków, oczywiście występują, ale nie jest to zdrowe i silne. Ludzi wydawało się zapomnieć ciężki sen, ale nie zwracał uwagi na to, i kontynuować przyjmowanie leku ponownie. Dlatego pacjenci powinni zwracać uwagę na to, jak powinny być one stosowane oraz czy istnieje zapotrzebowanie na nich. Wielu nawet nie wyobrażam sobie, jak to „pigułka” może mieć wpływ na cały organizm człowieka. Niewiele osób wie, że korzystanie z takich leków jest dosyć wątpliwe.

somnipathy

Ci, którzy cierpią z powodu tego zjawiska, zły sen, spać i obudzić się bardzo wcześnie, ich sen jest powierzchowne. Życie staje się koszmarem, i są gotowi zrobić wszystko, by się go pozbyć. Doskonałą wydajnością z takiej pozycji są nasenne. Zdesperowani ludzie przyjmują je z radością, t. Aby. Mają okazję tylko do spania, zupełnie nie zważając na fakt, że ich sen nie można nazwać w ogóle spokoju. Lekarze uważają, że leki te nie powinny jedynie wywołania snu pacjenta, ale również w celu zapewnienia jego trwałości i jakości. Dość często są traktowane jako środek przeciwbólowy. Są one uważane za silne leki, więc nie polecam używać bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Specjalista musi najpierw zbadać pacjenta, a dopiero potem przypisać odpowiedni rodzaj i dawkę konkretnego leku. Tylko dobre nasenne mogą korzystać ludzie. Dla każdego organizmu, będą mieli swoje własne.

Cechy nowoczesnych leków

Nasenne występują w dużych ilościach w nowoczesnej medycynie. Wśród nich wyróżnić środki uspokajające. To uspokajających, które są nie tylko sztuczne, ale również pochodzenie naturalne. Są one w stanie poprawić sen i łatwość samego procesu snu. Istnieją silne sypialne pigułki – barbiturany. Mają właściwości narkotyczne i przygnębiający wpływ na układ nerwowy człowieka. Leki te są bardzo łatwo się przyzwyczaić.

Oznacza „tryptofan”

Ta nazwa nasenne są dobrze znane do tych pacjentów, którzy nie mogą zasnąć przez dłuższy czas. Można je kupić w każdej aptece bez recepty. Ale nikt nie wie, czy są one skuteczne i bezpieczne dla ludzkiego ciała. Lek ten jest uważany za stosunkowo słaby i rzekomo ma poważne skutki uboczne. Jednak na początku lat 90. w wielu krajach, jej ograniczenia sprzedaży zostały wprowadzone, ponieważ pacjenci, którzy zajęło, stwierdzono zespół eozynofilia-bóle mięśni. W rzeczywistości, tryptofan (aminokwas o nazwie leku, i został nazwany) jest zawarta w wielu produktach. Dlatego istnieje duża liczba metod ludowych , jak radzić sobie z bezsennością. wystarczająco skuteczne, aby być szklanka ciepłego mleka. Można jeść ciasteczka. Szczególnie bogate w tryptofan uważane bananów i mięsa indyczego.

benzodiazepiny

Nasenne przepisane przez lekarza w tej kategorii. Są jednymi z najbardziej skuteczne. Leki te pomagają zasnąć szybko i znacząco wydłużają fazę snu. Etap przebudzenia jest zmniejszona, i czuje resztę sen. Jednak leki te nie były badane aż do końca, a nikt nie wie, w jakim stopniu ich bezpieczeństwa dla ludzi. Obecnie benzodiazepiny są bardzo popularne. Są szybko wchłaniane do krwiobiegu i wprowadzić mózg. Ich efekt jest obliczana przez całą noc. Substancje, które leżą u podstaw ich, są bardzo szybko usuwane z organizmu człowieka. Jeśli dawka jest wybrana prawidłowo, efekty uboczne nie występują. Ale uzależnienie od tego narkotyku jest nadal. Jednym z niebezpieczeństw jest to, że dawka powinna stale rosnąć, bo z tego, co pojawia się i uzależnienie. Ponadto, ludzie, którzy cierpią na bezsenność, zacząć odczuwać skutki uboczne tych leków. W ciągu dnia odczuwają zawroty głowy. Świadomość jest często mylone, ostrość wzroku pogarsza kontrast wizualny staje się gorsze nogi tracą wrażliwość. Benzodiazepin hamują aktywność ludzkiej, zmniejsza się siła mięśni, osoba trudno się w tym samym położeniu. Wiele zaczynają dostrzegać przejawy utrwalania amnezji. Zjawisko to jest szczególnie powszechne w ludzi, którzy biorą ten lek „triazolam”. Razem z alkoholem, leki te zwiększają efekt, a wynik jest ciężka sedacja. Człowiek często spada i zawroty głowy.

benzodiazepiny

Depresory te są nie tylko wciągająca, ale są również zdolne do hamowania działania całego układu nerwowego. Wiele substancji mają podobną strukturę chemiczną. Niektóre nasenne bez recepty można kupić w każdej aptece. Dla ludzi, którzy cierpią z powodu zaburzeń snu, lekarze zalecają środki „temazepam”. Lek „flurazepam” jest zalecany dla tych, którzy uważają, że trudno zasnąć; oznacza „triazolam” to nie tylko środek nasenny, ale także uspokajających. Są wszystkie benzodiazepiny, leki nasenne, ale są znacznie silniejsze. Oznacza „Temazepam” ma wiele przeciwwskazań i preparatów „triazolamem” i „Flurazepam” – a nawet szereg skutków ubocznych. Dlatego też, nie należy przyjmować pochopnych decyzji. Po pierwsze, trzeba udać się do lekarza, który zaleci właściwe lekarstwo. Szczególnie niebezpieczne przedawkowanie tabletek nasennych. Specjalista określi wymaganą stopę indywidualnie dla każdego pacjenta. Na przykład, lek „triazolam” jest w stanie wywołać amnezję, gdy pamięta dawne zdarzenia, ale nie jest w stanie przypomnieć sobie, co wydarzyło się wczoraj. Oznacza „flurazepam” powoduje senność, ataksja i później. Zakłócony koordynację ruchów, a osoba nie jest w stanie utrzymać równowagę. Lek ten należy przyjmować z dużą ostrożnością.

Niebezpieczeństwo lekarstwem na bezsenność

Istnieje wiele leków, które stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, niemniej jednak należy podjąć w niektórych przypadkach. Nie warto ryzykować i zakup nasenne bez recepty. Ponadto, nie trzeba ich poinformować swoich dobrych przyjaciół lub znajomych. Taka rada może być bardzo niebezpieczne dla życia ludzkiego, a nawet sprowokować się zgonem.

Wpływ na organizm

W preparatach, które są dostępne w handlu, zazwyczaj zawiera difenhydramina lub kilka takich antagonistów H1, które pomagają złagodzić i zasnąć szybciej. Jednak leki te nie zostały przetestowane, a trudno jest jednoznacznie mówić o ich wpływie na całą osobę. Wiele blokery są wystarczająco długie. Po oni otrzymać osoba doświadcza stałego senność, splątanie i silny ból głowy. Dość często można zauważyć silną aktywność ruchową w czasie snu. Osoba może być mylony w umyśle i czuć suchość w ustach. Również stało się dość często zatrzymanie moczu. Mimo skutków ubocznych istnieje tak wiele osób nadal brać te leki przez wystarczająco długi okres czasu. Należy zauważyć, że działanie blokerów później staje się raczej słabe.

alkohol

Często ludzie, którzy mają problemy ze snem, zastąpić narkotyki alkohol. Sen jest naprawdę wkrótce, ale jego cykle stają się znacznie krótszy. Człowiek budzi się od czasu do czasu i nie wystarczającej ilości snu w ogóle. Nie jest tajemnicą, że alkohol jest bardzo szkodliwe dla ludzkiego organizmu, dlatego najlepiej jest wybrać nasenne tabletki ziołowe są mniej niebezpieczne, i nie będzie miało żadnych skutków ubocznych.