661 Shares 6586 views

Większość ginekologów Kazań: Opinie

Problemy związane ze zdrowiem kobiet, nie jest rzadkością w dzisiejszym społeczeństwie. Kobiety stają się coraz trudniejsze do opracowania, przewozu i urodzić dziecko. Powodem takiego stanu rzeczy są różne choroby, takie jak przewlekła cyst lub macicy. Ten artykuł będzie przydatna dla tych, którzy chcą ginekologa w Kazaniu, który leczy przewlekłe zapalenie błony śluzowej macicy i innych chorób.

Ginekologów pracujących w Kazaniu

Przed włączeniem się do lekarza o pomoc, trzeba zobaczyć, kto jest najlepszy ginekolog Kazan. Torbiel, śluzówki macicy, problemowe ciąże i inne powikłania kobiecego ciała dla nich nie jest problemem.

  1. Stepanov Anatolij Jurewicz. Doświadczenie w ginekologii – siedemnaście lat. Wyższe wykształcenie otrzymał w 1995 roku w KSMU w zakresie specjalności medycznych „biznesu”. Prowadzi z 2004 roku prywatnej praktyki lekarskiej. Uważa się, że on jest najlepszy ginekolog w Kazaniu. Stepanov skupia się głównie na kwestii planu reprodukcyjnego oraz wczesnego diagnozowania problemów z przydatków. Woli pracować w oparciu o naukowo sprawdzonych i zatwierdzonych metod leczenia. Nie eksperymentator, nie zwolennik suplementów diety i naprawdę zażądał ginekologa w Kazaniu. Adresy jego prace często zmieniane, teraz trwa miód. środek ulicy Zorge, dom 102-18.
  2. Maltseva Larisa Iwanowna jest status głównego położnika-ginekologa regionu Wołga, jak to jest doktor nauk medycznych, profesor, zasłużony naukowiec Rosji, piękne ginekologa w Kazaniu. Maltsev, oprócz praktyki lekarskiej, głowa pracuje. Klinika Położnictwa i Ginekologii w Kazaniu Akademii Medycznej. Odbieranie go prowadzi do „rodziny” Health Medical Center, który znajduje się pod adresem: ulica Chistopolskaya, dom 15. Ogólne doświadczenia ginekologa – dwadzieścia siedem lat.
  3. Fattakhova Farid Abdullovna – PhD i lekarz najwyższej kategorii z doświadczeniem Tridtsatisemiletny. Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci. Zajmujemy się problemów związanych z niepłodnością, poronienia, dystrofii, nowotwory sromu, awarii miesiączki, chorób zapalnych. Jest autorem ponad pięćdziesięciu prac naukowych w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Specjalizacja – ginekolog endokrynolog i reprodukcyjnego. Kazan wykonuje homeopatyczny środek znajdujący się pod adresem: ul. Dostojewski, d. 74a.
  4. Valiullina Anisa Tavilevna – PhD i lekarz najwyższej kategorii z dwudziestu ośmiu lat doświadczenia. Czy ginekolog-położnik oraz lekarz USG. Z powodzeniem stosowane w praktyce swoją wiedzę w dziedzinie bezpłodności, pochwy, sromu, Candida, erozji szyjki macicy, choroby, chorób przenoszonych drogą płciową. Zaangażowane w przeprowadzanie USG położnicze i narządów miednicy. Ma doświadczenie w ginekologii dziecięcej. Ukończyła Kazan State Medical Institute w 1988 roku.
  5. Safina Valentina Nikołajewna – ginekolog-położnik z najwyższą kategorią medyczną i doświadczeniem ponad dwudziestu trzech lat. Laparoskopia zastosowań w leczeniu chorób ginekologicznych. W ciągu dwunastu lat praktykuje w leczeniu niepłodności i innych chorób kobiecych przy pomocy interwencji endoskopowej w narządach miednicy. W obszarze jego aktywności obejmują leczenie endometriozy, niepłodność, torbiele, polipy, nowotwory, krwawienia z macicy, choroby macicy mięśniaki macicy , itp .. Pracuje w Central City Hospital №18, usytuowany na zewnątrz budynku 2 Mavlyutova.
  6. Akhmetshina Louise Ernstovna – absolwent Kazan State University Medical, która rozpoczęła swoją działalność w ginekologii praktycznych w 1994 roku. Ma umiejętności i zdolności stacjonarnej i leczenia ambulatoryjnego. Konsultuje się i leczy pacjentów z różnych grup wiekowych. Podobnie jak wszystkie najlepsze Ginekolodzy Kazan, powinna być przestrzegana i zaszczycony. Pomagając swoim pacjentom w wyborze metody antykoncepcji, które będą najbardziej bezpieczne dla organizmu. Specjalizuje się w leczeniu chorób ginekologicznych, niepłodność, chorób organów wewnętrznych, szyjki macicy, a także różnego rodzaju infekcje genitaliów.
  7. Gutman Damir Alekseevich – Kandydat nauk medycznych oraz specjalista od najwyższej kategorii z doświadczeniem Tridtsatisemiletny. Mistrzowska technika chirurgicznego leczenia różnych patologii ginekologicznych. Skutecznie leczy niepłodności, przewlekłych chorób zapalnych i raka żeńskich narządów rozrodczych i utraty ciąży. Otrzymał tytuł doktora zaszczycony Rosji. Pracuje w Szpitalu Klinicznym miasta №16 oraz w klinice, „Family Health” na Chistopol.
  8. Sizov Aleksandr Nikołajewicz – ginekolog-położnik z pierwszej kategorii. Doświadczenie zawodowe – jedenaście lat. Diagnozowania i leczenia chorób, takich jak stan przedrzucawkowy, bezmleczności, wielowodzie płodu niedotlenienie bartholinitis. Pracuje w Republikańskiej Szpitala Klinicznego Rehabilitacji.
  9. Sagitova Galia Azatovna – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Kazaniu w specjalności „biznesu medycznego”. Aby pracować w ginekologii zdał rocznych praktyczne szkolenie. US certyfikat lekarza. Główną specjalizacją jest leczenie chorób kobiecych narządów rodnych. Doradza w kwestiach planowania ciąży. To jest mile widziany w centrum planowania rodziny i rozrodczości.

Stepanov Anatolij Jurewicz: Opinie

Na forach Anatoli Jurewicz poświęcił całe sekcje. Kobiety są zainteresowani tym, jak się tam dostać, by go zobaczyć, jakie metody cieszył się wspaniałą ginekologa i co jest wynikiem jego pracy w praktyce. Większość pacjentów Anatoli Yurevich pochwalił jego profesjonalizm i ludzkie podejście. Ci, którzy są zainteresowani ginekolodzy Kazań, który pomógł wyobrazić, szczególnie zalecane Štěpánová. Mówi się, że pierwsze badanie i wywiad, spędza godziny, aby dokładnie zbadać jego pacjenta i zidentyfikować jego problem dokładnie. Wiele lat nie może zajść w ciążę, a po leczeniu w Kazaniu lekarz zwraca się do poczęcia dziecka w okresie od jednego miesiąca do jednego roku. Wszystkie kobiety, jako jeden, mówią, że to jest – lekarz od Boga. Nawet po dziesięciu latach leczenia niepłodności Anatoli Jurewicz pomaga zajść w ciążę.

Recenzje Maltseva Larisa Iwanowny

Ginekolodzy Kazan (na zdjęciu poniżej) może zdziałać cuda w pomaganiu kobietom w ciąży z problemów ginekologicznych. Sądząc po opiniach pacjentów Maltseva Larisa Iwanowna, ona jest bardzo czuły i troskliwy. Dla ich właściwą poradę i kobiet odprawy w wierze dla lepszego rezultatu, kobiety muszą umieścić go w kategorii „Najlepsze ginekolodzy Kazan”. Recenzje Larisa Iwanowna również innym demonstracji skuteczności jego leczenia w praktyce. To naprawdę pomaga Maltsev wyobrazić, pisać i dorosłe kobiety ginekolog pomógł dziesiątki lat temu. Ale, pomimo ogromnej liczby uprzejme słowa wdzięczności, istnieje niewielki odsetek niezadowolonych kobiet. Według nich, Maltsev jest osobą bardzo niegrzeczny i nieuprzejmy. Ponadto, niektóre z jej pacjentów skarży się, że jego popularność doprowadziła do spadku zainteresowania ze strony pacjentów do ginekologa. Ona już wie, że przez jej regalia będzie jeszcze przyjść, dlatego stają się mniej dokładnie zbadać pacjenta, aby dać nie jest całkiem poprawny porady i myśleć tylko o stronę finansową swojej pracy.

Farid Abdullovna w oku pacjenta

Ci, którzy potrzebują najlepszych ginekologów Kazań o planowaniu płci dziecka do odwiedzenia Kazan Centre homeopatyczne. To tutaj, że działa dobrze ginekolog Fattakhova Farid Abdullovna. Według kobiet, które odwiedziły ją w recepcji, lekarz jest inna troska i takt. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Według nich, w procesie komunikowania się z Farida Abdullovna poczuła zainteresowanie wynikiem pozytywnym. Jedyną rzeczą, że Mars wielu kobiet, więc jest koszt jego administracji. To dwa tysiące rubli. Według pacjentów Fattakhova, opieka prenatalna ona – jest kluczem do zdrowego dziecka.

Valiullina Anisa Tavilevna – głos ludu

Ginekolodzy opinii Kazan zwykle są najbardziej pochlebne, a Anisa Tavilevna – nie jest wyjątkiem. Według kobiet, które odwiedziły ją w recepcji Valiullina – bardzo przyjazny, uprzejmy i troskliwy lekarz. Wiele dziewcząt powiedzieć, że lekarz oferuje dwie opcje leczenia, co pozwala dokonać wyboru w kierunku bardziej przystępne, lub okresów ekspozycji. Lekarz bada szczegółowo każdą konkretną sytuację i jasno wyjaśnił pacjentów. Kobiety mówią Anisa Tavilevna bardzo dokładnie dopasowane do badania problemów i stara się rozwiązać najbardziej skuteczny sposób na niego w recepcji spędza godzinę.

Co ludzie mówią o Safinoy Valentine Nikolaevne

Ginekolodzy Kazan słyną z umiejętności i profesjonalizmu w całej Rosji. Valentinu Nikolaevnu Safinu lubi pacjentów i szanowanych kolegów. Sądząc po opiniach pacjentów, Valentina posiada laparoskopii z wysokim profesjonalizmem. Ona zawsze ustawia pacjentów, tak aby nie iść na operację i prostej recepcji. W rezultacie kobiety uzyskać zdrowe ciało i dużą szansę na poczęcie dziecka. Wiele kobiet kojarzy się z matką, z powodu ciosów opieki Safina, uspokojenie, i przekonanie, że nic nie jest niemożliwe. Valentina Nikołajewna – ekspert w swojej dziedzinie. Dzięki złotym rąk ciąży występuje u kobiet, które nie rozpaczał i nadzieję na korzystny wynik. Kobiety świętować jej pragnienie, aby spędzić jak najwięcej leczenia sparing. Pewnego dnia, kiedy usunięto mięśniaka macicy zaledwie siedem węzłów, sięgające ośmiu milimetrów wielkości, a tym samym zachowane wszystkie ciała. Safina Valentina Nikołajewna – lekarz od Boga.

Według pacjentów Ahmetshinoy Luizy Ernstovny

Ciepło i opieka podane przez wielu ginekologów Kazaniu. Opinie Akhmetshina Louise Ernstovna nieco inna. Według kobiet, którzy przychodzili do jej przyjęcia, ona daje nam spokój. Odpowiedzi na pytania są zawsze jasno i bez zbędnego sentymentalizmu. Dr wysoce profesjonalny i uprzejmy o szczegóły. Zgodnie z kobiet, która była w ciąży, profesjonalizm i opiekuńczy Luizy Ernstovny nie pojawiają się w gorących wystąpień podczas przyjęcia, a także możliwość, aby uzyskać odpowiedź w dowolnym momencie. Daje ich pacjenci numer za pomocą którego może się skontaktować w każdej chwili i poprosić palące pytanie. Akhmetshin zalecane, ponieważ jest doświadczony, przyjazny i dobry ginekolog Kazan.

Gutman Damir Alekseevich: Opinie pacjentów

Wielokrotnie stwierdzono mówiąc, że ginekolodzy Kazań – kreatorów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ, zgodnie z pacjentów, Gutman Damir Alekseevich zapisane wiele istnień ludzkich, a matka dziecka. Nazywa się bardzo erudyta, solidny i rzeczowy. Wiele on wyleczony z niepłodnością i pomógł urodzić dziecko. Wykonując swoją pracę profesjonalnie, ale również łagodzi napięcie na doskonałą humoru. Daje to nie tylko odpowiednie zalecenia, ale również sprawia, że bardzo wysokiej jakości i precyzyjne działanie. Wiele dziewcząt powiedzieć z pewnością, że dadzą mu tylko urodzić.

Co czczony Sizov Aleksandr Nikolaevich

Wszystkie ginekolodzy Kazań regularnie otrzymywać pozytywne opinie. Ale nikt nie ma ich więcej niż tego Sizov Aleksandr Nikolaevich. Oglądaj ciążę i urodzić jego marzenie każdej kobiety w Kazaniu. Ten wybitny położnik uprzejmość, grzeczność i niechęć do ryzyka dla zdrowia matki i dziecka. Z pomocą małej kruchej dziewczynki mogą łatwo urodzić zdrowe dzieci i duże, o wadze 4500 g Każdy, kto urodziła swojego pierwszego dziecka, mówi z przekonaniem, że na chwilę iść tylko do niego. A niektóre kobiety i powiedział, że pod kierunkiem Aleksander Nikołajewicz urodzenia zamiast agonia dają przyjemne uczucia i dobre wspomnienia. Czułość i troska lekarz może ułatwić poród. Jego profesjonalizm pozwala na naturalny poród uciekł z tylko minimalnym zakłóceniu lekarza, a następnie bardzo starannie i całkowicie bezbolesne szwów.

O Sagitova Galiya Azatovna

Według pacjenta, Galia Azatovna jest profesjonalnym pierwszej klasy. Wielkie podziękowania dla niej za to, że pomagał lekarzowi zajść w ciążę. Wynikiem jej pracy zawsze prowadzi do pozytywnego rezultatu, co jest bardzo miłe dziewczyny z problemami funkcji rozrodczych. Według kobiet leczonych na Sagitova, nigdy nie odmawia pomocy, aw trudnej sytuacji koniecznie ma moralnego wsparcia. Jeden z pacjentów powiedział, że trójka jej dzieci urodziły się tylko poprzez właściwą poradę i skutecznego leczenia Sagitovoy Galii Azatovny. Według kobiet, niepłodność – nie zdanie, jeśli leczenie zostanie podjęte do tej wspaniałej, delikatnej, kompetentny, doświadczony i bardzo profesjonalnego lekarza.