644 Shares 5144 views

Biografia Andreja Makarevicha – "kierowca" "Time Machine"

Bardzo niewiele osób uważa, że Andrei Makarevich, którego biografia zostanie przeanalizowana w tym artykule, jest nie tylko muzykiem, ale także autorem i kompozytorem piosenek. Andrey Vadimovich opanował również zawód artysty, pisarza, prezentera telewizyjnego i producenta. I możemy założyć, że w tym niesamowitym człowieku ukrywa się więcej niż jednego talentu.


Biografia artysty: Andriej Makarewicz

Urodzony legendarny rockowy muzyk świętuje 11 grudnia. Urodził się w 1953 roku w Moskwie. Jego rodzice pochodzą z Białorusi: matka – Nina Markovna – była lekarzem, ojcem – Vadimem Grigorievichem – architektem. Od dzieciństwa Andrew lubił pracę Władimira Żywieckiego, grupy "Beatles", Bulat Okudzhava, która niewątpliwie odegrała rolę w jego przyszłej karierze. W wieku 13 lat stworzył pierwszą grupę zatytułowaną "The Kids", aw 1969 pojawił się "Time Machine".

Biografia Andrieja Makarewicza: edukacja i pierwsze doświadczenie zawodowe

Po ukończeniu szkoły średniej młody człowiek wkroczył do instytutu architektonicznego w Moskwie, ale wkrótce został wydalony. Oficjalna wersja jego wykluczenia z uczelni brzmiała tylko "za nieobecność" i nie odpowiadała rzeczywistości. W rzeczywistości to stało się z powodu działalności Makarevicha z muzyką rockową, którą władze nie zaakceptowały wówczas. Następnie przyszedł do pracy w Instytucie Projektowania Spektakularnych Struktur i Teatrów przez architekta i kontynuował studia na wieczornym wydziale w Moskiewskim Instytucie Architektury. Jednocześnie kontynuował naukę muzyki w "Time Machine".

Biografia Andrieja Makarevicha: pierwszy sukces

W 1980 grupa Time Machine zyskała status prawny, podpisując umowę z Rosconcert i zaczęła mówić formalnie. Większość piosenek z arsenału grupy jest napisana przez Makarevicha. Jest autorem zarówno słów, kompozytora, wykonawcy. Przez długi czas "Time Machine" występował w stylu bardowskim, równolegle, Andrzej Vadimowicz rozwijał się i prowadził indywidualne zajęcia – wykonał i wydał albumy.

Poza faktem, że Makarevich był muzykiem udanym, rozwinął się także jako prezenter telewizji. Cały kraj oglądał programy z jego udziałem, jak "Smak", "Macarena", "Podwodny świat z Andreym Makarevichem", "Shade", "Trzy Windows", "Maszyna mojego czasu". W 2002 roku, już dość zmęczony monotonią, Andrew tworzy "Creole Tango Orchestra". Zespół składał się z muzyków z "Dzielnicy", "Time Machine", grupy "Fern". Ich muzyczny arsenał był niezwykle zróżnicowany – zagrali zarówno rock, jazz, rumba, chanson, huśtawki, a nawet bluesa.

Biografia Andrieja Makarewicza: kino

Pierwszy film, w którym wystąpił aktor, nazywał się "Duszą". Został wydany w 1982 roku. Drugi film, w którym Makarevich grał główną rolę, nazywał się "Start First". W 1986 wyjechała na tournee. Co więcej, z udziałem artysty Rock and Fortune (1989), Old Songs on the Main (1996 i 1997), Perekrestok (1998), Quiet Quarters and Showcase (2000) Dzień Wyborczy "i" Luzer "(2007).

Biografia Andreja Makarevicha: życie osobiste

Muzyk był trzy razy oficjalnie żonaty. Po raz pierwszy Andrzej Wadimowicz poślubił Elenę Fesunenko (żył trzy lata). Drugi raz był na Alla Romanova, która urodziła syna Vanya (byli razem przez trzy lata). Po dwóch małżeństwach Makarewicz żył małżeństwem cywilnym z Anną Rozhdestvenskaya, która urodziła córkę Anyę w 2000 roku. W 2003 roku po raz trzeci poślubił Natalię Golub. W 1997 muzyk dowiedział się o istnieniu 19-letniej nieślubnej córki, która mieszka w Stanach Zjednoczonych.