639 Shares 6734 views

„Legowiska węża.” Aktorzy ekscytujące detektywistyczne

Filmy z zapierającym dech w piersiach, ciekawej fabuły jak wszystkich fanów. Jednym z nich jest seria „legowiska węża.” Aktorzy byli w stanie pokazać widzowi to świetna gra. Co jest istotą tego obrazu? Co to jest „den węża?” Ten tajemniczy


Aktorzy grał geolodzy przybył na rozległe połacie tajgi. Pełnią ważną i tajną misję do kraju. Według obliczeń, części te muszą być bardzo ważne złoża metali ziem rzadkich. Jest to kwestia trudna i powolna. Nagle geolodzy popełnienie zbrojny najazd. Doświadczyć dopiero stanie Gleb. Człowiek potyka się na straconej wsi. Oto on decyduje, jak mówią, „zaszyć”. W tym małym zakątku bohatera mogą nie tylko znaleźć sposób, aby ukarać morderców swoich towarzyszy, ale także spotkać swoją miłość.

„Legowiska węża.” Aktorzy większy i mniejszy

A teraz trochę więcej o artystach. Kto zagrał w filmie „legowiska” węża „? Aktorzy zostali wybrani utalentowany i znakomity. Są to: Ksenofontova Elena (Anna), Makogon Alexander (geolog Gleb Korzanov), Sokolov Andrey (właściciel "East-Holding" Siergiej Radzinja) Galkin Vladislav (Vladimir Drach), Vaskov Mihail (Główny Inspektor bezpieczeństwa Radzin Shavrov) Iwczenko Alena (Julia Radzin) Gushchin Anatolii (Ivan), Nikulin Alexander (policja Główne Alyamov) Lukasz Michael (asystent Alyamova kapitan Linnik) Zhogolev Alexander (CFO Dmitry Własow) Polyakov Fields (sekretarz Marina), masoni Oleg (Larik-Larionov) , Dubravin Prokhor (Valentine Kowalski) Timtsunik Leonid (The blond), Aleksiejew Aleksandr (Akim) Leushin Oleg (Roland), Sergei Afanasyev (badacz Konstantin Ravikovitch) Nilskaya Ludmiła (Valentina Poplavskaja) Telpuhova Julia (Zoe), Zikora Prokhor (porucznik Pronin) Gizgizov Alexander (szaman Siherche ) Toschev Michael (Simon), Titow Wiaczesław (Lenchik) Solodko Mihail (Avdei) Badmadorzhiev Bair (Ylchin) Panyukov Michael (Peter Korneevich) Smirnov-Ivanitskii Eugene (Shcherbaty) Glushkov Constantine (Aleksey Zybin) Kuzmenko Jury (kol Gus'kov) Fillipov Anatoly (Gabriel) Gevorkyan Misak (Dreshpakyan) Liu shnenko Nikita (Shiloh) Kibizov Kazbek (Turek), Maslennikov-Voitov Oleg (Sergei geolog), Roman Sawczenko (racketeer) i wiele innych.

Co zrobić widzowie?

Jakie są opinie o filmie „legowiska węża?” Aktorzy przekonują gry. Ponad dziesięć serii widzowie uzyskać przyjemność z ich talentem i profesjonalizmem. Dla tych, którzy lubią przygody, przygody i detektywów, niekoniecznie spodoba się ten film. Nawiasem mówiąc, akcja odbywa się w lesie, przyciąga wielu kinomanów. Nie tylko tych, którzy są zainteresowani geologią.

Wielu widzów zauważyli, że film staje się znacznie bardziej interesujące raz pojawia się na ekranie, Vladislav Galkin, grając afgańskich najemników. Jednak to nie jest zaskakujące. Co tak naprawdę nic nie znaczy, że talent ma talent. Każdy odcinek z jego udziałem jest bardzo interesująca. Chociaż doskonałe wrażenie i stwarza gra pozostałych aktorów. Andriej Sokołow, Alexander Makogon – wszystko, w rzeczywistości, próbował chwały.

świetna gra

W skrócie, po prostu nie może zawieść serialu „legowiska węża.” Aktorzy i role są idealne dla siebie. Utalentowany ich realizacja doprowadzi do prawdziwej rozkoszy. Dlatego też, jeśli nie będzie miał trochę wolnego czasu, należy oglądać ten show. Naprawdę warto. Połowy z pierwszej serii, a monitor jest w stanie utrzymać do końca. Jednakże, zostawia w dużym napięciu i zainteresowanie dalszym rozwoju. I w tym – wielką zasługą aktorów! Nawet ci, którzy grają postacie negatywne, wywołują widzowi dużo sympatii, dzięki swojej zdolności do pozostania w ramce.

wyniki

Tak więc, jeśli chcesz mieć dobrą wolnym czasie należy obserwować „legowiska węża” (serial). Aktorzy, role – tutaj wszystko jest po prostu doskonały! Mieć pewność, że nie są w żaden sposób nie pożałujesz spędzeniu kilku godzin, aby obejrzeć ten piękny obraz!